• Autor
    Odp.
  • [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    to się okaże dopiero po fakcie, ryzykujesz czy nie?? 😉 😀

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    Jasne ze ryzykuję

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    jak pojawi się wysypka, uczulenie czy swedzenie to mów zabiorę z Ciebie ręce 😉
    a najlepiej wtedy uciekaj 😀

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link]@caprice.com.pl wrote:

    jak pojawi się wysypka, uczulenie czy swedzenie to mów zabiorę z Ciebie ręce 😉
    a najlepiej wtedy uciekaj 😀

    a myżlałem że mnie zabierzesz 😳

    Solid
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    [usunięto_link]@caprice.com.pl wrote:

    No pięknie… tylko byżcie się żlinili 😕

    A co z pieknem wewnętrznym ❓ czasem „szara myszka” po odkryciu jest bardziej „przyciagająca” niż ” lalka barbie”

    Mam koleżankę, która naprawde nie grzeszy urodą, ale wokół niej jest zawsze mnóstwo mężczyzn, przyciąga ich. ma coż w sobie.
    A tak na pierwszy rzut oka wcale nie jest ładna, powiedziałabym nawet ze jest niezadbana i nie przemawia tu przeze mnie zazdrżć 😕

    W dzisiejszych czasach w dobie kosmetyków, salonów pięknożci i innych tego typu placówek piękno zewnętrzne jest wszechobecne.
    Codziennie wychodząc z domu mijam na ulicy setki pięknych kobiet. Jestem facetem i bardzo ważne jest dla mnie to czy kobieta jest atrakcyjna, ale nie ma najmniejszego znaczenia czy jest blondynką czy brunetką. Jednak to co naprawdę mnie interesuje to czy jej wewnętrzne piękno idzie w harmonii z zewnetrznym. Kobieta, która nie spełnia moich kryteriów zostaje szybko zdyskwalifikowana, ponieważ zbyt wiele ich mieszka w stolicy.

    Jeszcze jedno. Często kobiety myżlą, że jedyną drogą na zdobycie faceta jest pójżcie z nim do łóżka. Bądźcie troszkę bardziej kreatywne.

    Pozdrawiam

    Solid

    Warsaw Lair

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Nie wiem skąd przyszło Ci do głowy stwierdzenie że przez łózko mozna zdobyc faceta?? Mnie to w zyciu do głowy nie przyszło i chyba wsród moich przyjaciól też nie ma takiej kobiety. ja myżlę zupełnie odwrotnie… jak się nie będę szanowała to inni też mnie nie będą szanowali.
    Pójżcie „za szybko” z facetem do łózka nie wróży nic dobrego, najczeżciej to bedzie zwiążek z powodu sexu, dla sexu lub poprostu jednorazowa przyjemnożć.

    Solid
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Skąd??
    Z dożwiadczenia.

    Pozdravki

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Skąd??
    Z dożwiadczenia.

    Pozdravki

    Witam Was wszystkich w ten słoneczny poranek.

    ➡ Solid ➡ ja też jestem facetem i powiem Ci że z takimi kobietami to ja się również nie spotkałem jeszcze.
    Chyba że mówisz o kobietach które poprzez łóżko i ciąże chcą złapać męża – tutaj się z tobą zgodze (ale są to „przypadki” sporadyczne – i takie faktycznie są)

    Pozdrawiam

    ps. pisz pisz Solid nie będę jedynym facetem tutaj

    Solid
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Jakubku i Kasiu:
    Niestety kobiety robią to na poziomie nieżwiadomym.
    Powiem tak. Poznałem bardzo wiele kobiet, i gdy zaczynało brakować im pomysłów kończyło się łózkiem. Podkreżlam, że były to bardzo atrakcyjne kobiety, dlatego nasze dożwiadczenia mogą się różnić.

    Carpe Diem 😀

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Ok – sa kobiety „polujące” na męza i ojca dziecka… ale chyba „normalnym” ludziom nie o to w życiu chodzi, szuka się raczej miłożci….

    😈 Zgubiłam wątek 😈

    Ps. witam robaczki kochane 😀

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Solid „….gdy zaczęło brakować pomysłów” … na co??? nie rozumiem. jeżeli masz kobiete przyjaciólkę to nigdy nie braknie pomysłów. Jeżeli to były partnerki to logiczne ze łóżko jest jednym z elementów związku i jak dla mnie bardzo ważnym.
    Nie mogłabym byc z kimż z kim nie układałoby mi się w łóżku.

    Nie do tego jednak zmierzam, jezeli brakowało pomysłów na wspólne spędzanie czasu to chyba wina lezy po obydwu stronach i to ze poszliżcie do łóżka to też chyba decyzja obojga was, wiec nie rozumiem w czym problem… 😕

    Solid
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Wina?? Nie wiedziałem, że popełnialiżmy coż złego 😀
    Ja nie podsuwam kobietom pomysłów 🙂 dlatego gdy ich im braknie idziemy razem do łóżka 🙂 To taka mała tajemnica mojej skutecznożci uwodzicielskiej 🙂

    Pozdrawiam 🙂

    P.S. Facynuje mnie to jak kobieta się bardzo stara i wychodzi z siebie by zrobić wszystko by mi zaimponować a ja zadaję jej pytanie: Co jeszcze dla mnie przygotowałaż?? 😀

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Wychodzi z ciebie „zimny drań” a moze postarasz sie i też coż dla kobiety przygotujesz….. 😕

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    raczej nie staram sie zaimponować mężczyźnie, to jego rola. musi zrobić coż żebym go chciała….

    chyba lubisz jak kobiety starają się o ciebie…. nie popieram takiego zachowania i takiego toku myżlenia. Moze jak miałam nażcie lat to tak ale nie teraz…

    Solid
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Jeżeli jesteż atrakcyjną kobietą to dobrze wiesz jak działają na Ciebie mężczyźni, którzy „liżą CI dupę”. Reagujesz na nich tak jak ja na żwiadków jechowych :).

    Powiem krótko (nie oczekuję potwierdzenia ze strony kobiet), piękne kobiety uwielbiają drani :D, lizodupów mają na codzień.

    Pozdrawiam

    Solid

    P.S. Kasiu dziękuję za komplement. Uwielbiam jak kobiety mówią, że jestem zimnym draniem 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Brunetki blondynki…."

Przewiń na górę