• Autor
    Odp.
  • jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Doradzcie mi proszę czy jest jakiż szampon koloryzujący typu złoty czy srebrny?
    Tak żeby zaszaleć na sylwestra?

    Szampony też są ale są farby jednorazowe które schodzą przy pierwszym myciu włosów 😆

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Skowronku są takie pianki, ale nie pamietam firmy. Musisz zapytać w sklepie. W zeszłym roku na Sylwestra ja miałam włosy zielono-srebrzyste a moj maż miał włażnie złote.
    To były farbki do jednego mycia własnie w formie pianki do włosów

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ja nigdy nie farbowałam włosów a zawsze jak ide do fryzjera to kłóci się ze mna ze nie mozna mieć tak jasnych włosow z pasemkami. Na rozjasnienie najlepsze jest slonce 😀

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Ja farbuje włosy od jakiż 10 lat może 8 nie pamietam już. Zazwyczaj są to różne odcienie czerwieni, ale miałam też różne odcienie fioletów i czarne z róznymi pasemkami. Juz nie pamiętam jaki mam naturalny kolor włosów, jakis odcień brązu 😕

    berek
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 196
    • Zapaleniec

    A ja mam czarne i tylko czarne i na nogach i głowie i wszędzie:))) i kręcone do tego, też nigdy nie farbowałem

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Farbowane włosy u mężczyzn to raczej nieczęste zjawisko 😉

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Ja mialam na studiach kolege mowilismy na niego Loczek……wyrosl na fajnego goscia:))))

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Wczoraj zafarbowałam włosy, mam czarne z czerwonymi pasemkami. Zastanawiam się jeszcze ale chyba na sylwestra dojdą jeszcze srebrne. Ja farbuję na stałe – farbami a moj maż też zafarbuje ale pianką tak zeby się zmyło od razu. W zesżłym roku miał chyba zielono-srebrne, jeszcze nie wiem co w tym roku wymyżli 😉

    Skowronek
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    No wlasnie a ja jestem kruczoczarną brunetką i pierwszy raz ide na Bal Sylwestrowy…….i juz sie denerwuję.
    Mój partenr żwietnie tańczy a ja tak sobie:(((
    Poza tym nie wiem jakie kreacje teraz są modne, chcę wyglądać uroczo i kusząco….jakie sukienki sa modne?

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Nie wiem jakie sa modne. ja kupiłam sobie czarna długą suienkę do ziemi. Góra sukienki a włażciwie jedno ramię i pierż aż do pasa ma czerwony haft i to samo jest na dole. od prawego kolana do lewej kostki ( na ukos) jest na czarnej sukni czerwony haft. 200zł ale opłacało się.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Skowronku, nie patrz na to co modne tylko na to co Tobie sie podoba i w czym sie dobrze czujesz. Ja osobiżci nigdy nie patrze na mode, zazwyczaj sama projekutuje sobie ciuchy a pozniej szukam czegos podobnego w sklepach, okropna meczarnia ale przynajmniej mam poczucie własniej indywidualnożci 🙂

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    A ja nie umiem sobie ani zaprojektowac a tym bardziej uszyć… 🙁 Jestem skazana na zakupy 😉

    berek
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 196
    • Zapaleniec

    A mojej zonie czesto szyje jej znajomy projektakt.i musze powiedziec ze Facio ma dobry gust choc na moje to jakis lewy jest:)))

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ale Twoja zona ma dobrze! ja tez tak chce…. 🙁 😉

    berek
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 196
    • Zapaleniec

    Dobrze w sensie rozumiem ze ma takiego fajnego faceta jak ja prawda ??? 😈

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Brunetki blondynki…."

Przewiń na górę