[b]tłusty BRZUSZEK[/b]

  • Autor
    Odp.
  • celcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Odkąd pamiętam mam problem z brzuchem ale koniec trzeba to zmienić i to już!!!!
    waga 58kg
    wzrost 162cm.
    BMI ok 21
    wiek 21lat
    jestem po 6dniowej głodówce teraz dieta i ćwiczenia. 🙄

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    mi też niestety wchodzi w brzuch.

    celcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Zaobserwowałam ze nie jedna z nas boryka sie z takim problemem, ale ja muszę wyeliminować ten problem ze swojego życia zobaczymy.

    ćwiczenia na płaski brzuch na stronie [usunięto_link]
    dieta nisko kaloryczna, posiłki co 3 godziny
    picie duzo wody niegazowanej
    picie herbatki zielonej i rumiankowej
    skakanie na skakance

    to wszystko dla kogoż kogo kocham chce mu sie podobac coraz bardziej i na zawsze;-) 😉

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    przede wszystkim rób to dla siebie bo ten ktoż odejdzie (tfu tfu) i co? znowu będziesz miała brzuchol?

    celcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Może to dziwne ze jestem taka pewna siebie ale nie odejdzie, nikt i nic nie zmieni tego ze jestem pewna. Dla siebie tez chce pozbyc sie brzucha wiadomo bez niego bedzie lzej 😆

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    no fajnie. życzę ci tylko żebyż kiedyż się nie przejechała na tej zbytniej pewnożci siebie.

    celcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    oj nie jest tu jedna bardzo wazna sprawa w tym zwiazku ktora daje mi pewnosc.
    GG 5753835

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    nic nie daje 100 % pewnożci.

    celcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    jeżli się kocha nie myżli się o tym co może się zdazyć złego, zyje sie chwila ja ta chwila wlasnie zyje juz 4 lata i nie zakladam nic zlego bo i po co skoro milosc kwitnie 😀

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    no tak, ale lepiej być żrednio rozczarowaną niż tak na maksa. trzeba być żwiadomą pewnych rzeczy, że różnie w życiu bywa. ale też należy cieszyć się tym co jest : )

    celcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Przecież jestem żwiadoma tego co może sie zdarzyć nie żyję przcież w idealnym żwiecie i nie wsrod idealnych ludzi tak jak i zreszta kazdy wiec to nie jest tak ze nie przyjmuje do wiadomosci tego ze wszytko moze sie zdazyc w zyciu w milosci tez ale ja to odsuwam na dalszy plan bede sie martwic wtedy gdy mnie to dotknie. nie chce sama swymi myslami sciagac na siebie czegos zlego co nie znaczy ze nie mam wyobrazni.

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    dobrze. oddychaj głęboko ; )

    celcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    😀

    celcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Moo a Ty co robisz ze swojm brzuchem?

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    kiedyż przeczytałam o tzw. naturalnym gorsecie. chodzi o to, że cały czas chodzisz z wciągniętym brzuchem i tworzy się włażnie taki naturalny gorset. na początku to trudne, ale ja już robię to automatycznie, nawet nie wiem kiedy : )
    poza tym brzuszki proste i skożne (ja tak nazywam więc niekoniecznie musi to być fachowa nazwa ; )
    skakanka.
    taniec.
    no przede wszystkim ruch.
    a jem tak żeby nie być przesyconą.
    lepiej czuć niedosyt niż przesyt : ]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " [b]tłusty BRZUSZEK[/b]"

Przewiń na górę