• Autor
    Odp.
  • delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    @kitinika: nie wiem, jak tam Twoje decyzje w sprawie butów, ale goretex to jedna z najlepszych rzeczy, które przytrafiły się ludzkożci i naprawdę warto zainwestować ;);) sorki, że tak późno odpisuję, ale się nie zorientowałam wczeżniej 🙁

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Popieram, gore tex to bardzo dobry wynalazek, o czym poswiadczą himalaiżci, ktorzy wszyscy zakładają ten material.

    Co do nakrycia glowy u dziecka to dobra jest kominiarka, choć wiem, ze źle sie niektórym kojarzy 😉

    I wreszcie buty. Tutaj nie ma co oszczedzac. Lepiej iżć z dzieckiem do sklepu. Mama odpowiedzialna za odpowiedni rozmiar, dziecko wybiera sobie kolorki i wzorki 🙂 Radze nie kupowac w internecie. Wybór jest szeroki, każde centrum handlowe ma sklep z bucikami dla najmlodszych. Wymieniane ecco to w mojej opinii dobra marka.

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    delfina:) zakup udany, wedrowalismy po wielu sklepach, ale zdecydowanie wygralo ecco. Pani w sklepie profesjonalnie i kompetentnie nam doradzila i dobrala buciki dla mlodej. Sama sobie nawet zakupilam tam buty:D
    Zastanawiam sie jeszcze nad jedna para, bo widzialam ze do 11 grudnia maja promocje 25% rabatu na kolejce jesien/zima, wiec musze nad tym pomyslec:)
    Jesli chodiz o kupno obuwia w internecie..sama sobie nie kupuje, bo po prostu boje sie, ze beda niewygodne, bedzie zle dobrany rozmiar…. a co dopiero dziecku:o nie, nie…

    lojdiridi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    delfina:) zakup udany, wedrowalismy po wielu sklepach, ale zdecydowanie wygralo ecco. Pani w sklepie profesjonalnie i kompetentnie nam doradzila i dobrala buciki dla mlodej. Sama sobie nawet zakupilam tam buty:D
    Zastanawiam sie jeszcze nad jedna para, bo widzialam ze do 11 grudnia maja promocje 25% rabatu na kolejce jesien/zima, wiec musze nad tym pomyslec:)
    Jesli chodiz o kupno obuwia w internecie..sama sobie nie kupuje, bo po prostu boje sie, ze beda niewygodne, bedzie zle dobrany rozmiar…. a co dopiero dziecku:o nie, nie…

    wow, mój mąż planuje zakupić buty na zimę czy promocja jest dostępna dla każdego z ulicy?

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    łojdiridi dla wsyzstkich, nic mi nie wiadomo zeby byla dla jakis specjalnych wybrankow hehe:)
    malo czasu zostalo, ja tez chyba zabiore swojego, zeby sobie przy okazji kupil jakies zimowe buty…. 25% to naprawde duzy rabat.

    mariola_920
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    @łojdiridi wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    czy promocja jest dostępna dla każdego z ulicy?

    Pewnie musisz mieć kartę Ecco 😉 Aha! Jeszcze sprawdź jakie sklepy mają zniżkę bo może się zdarzyć, że nie wszystkie 😀

    Marlenqa33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Oooo 🙂 dzięki za News z tymi 25% zniżkami … to na prawdę dużo. A na dodatek ECCO ma dobre obuwie 🙂 więc na pewno sie do nich wybiore.

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    [usunięto_link]: a była już okazja przetestować zakup? bo buty zimowe, a u nas zimy ni huhu;) i ja się zastanawiam, czy jest sens kupowac kozaki czy nie..chociaż powiadają, że w lutym ma się zacząć prawdziwa zima,a wtedy mogą już być przebrane co ładniejsze modele…ale z drugiej strony, jak na ten sezon to w przyszłym można wykorzystać?;) a Ty na co się zdecydowałaż dla siebie w ecco? no i jeszcze to 25%;)PS. a w internecie to bym co najwyżej kupiła papcie;p

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    delfina, moja mała ma buty ecco i jak narazie jestem bardzo zadowolona! Stopa jest stabilna, nie przewraca sie, wiec Pani dobrze pomogla nam dobrac rozmiar:D
    Jesli chodzi o mnie to ja kupilam sobie takie bardziej eleganckie, na obcasie:) W zyciu nie myslalam, ze kiedys sobie takie buty kupie w ecco, ale przyznam, ze maja tam bardzo ladne modele! …a co najwazniejsze – sa bardzo wygodne, wcale nie czuje ze mam obcas;) Jeszcze mi sie spodobaly takie botki z korzuszkiem na zewnatrz, ale nie moglam sobie pozwolic na takie szalenstwo…:(

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Fajnie, że się sprawdzają. CO jak co, ale wygodne buty to podstawa!;D A Ty kupiłaż dla siebie ze skóry kozaki? ja na razie biegałam w zamszowych botkach, ale pogoda się popsuła, więc pora rozglądać się za czymż skórzanym A jak te z kożuszkiem są dla Ciebie przeznaczone, to może trafisz jeszcze na jakąż miłą promocję;D Ale dlaczego nie myżlałas, że kupisz w ecco buty dla siebie?

    Marlenqa33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Ja tam zawsze stawiam na skórzane obuwie. Łanie wygląda, nie „przemaka” w razie jakiejż brzydkiej pogody. Ostatnio były promocje włażnie w ECCO i kupiłam sobie skórzane kozaki zimowe. Nie były jakoż najtańsze ale wiem że warto, bo przynajmniej nie zniszczą mi się w połowie sezonu.

    lojdiridi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    @łojdiridi wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    czy promocja jest dostępna dla każdego z ulicy?

    Pewnie musisz mieć kartę Ecco 😉 Aha! Jeszcze sprawdź jakie sklepy mają zniżkę bo może się zdarzyć, że nie wszystkie 😀

    ano mam 🙂 W zeszłym roku sobie wyrobiłam. Raz na jakiż czas można trafić na fajną promocję, a że karta bezpłatna to nic nie szkodzi by ją mieć. Lubię bardzo tą markę ponieważ buty są bardzo wytrzymałe i fajnie wyglądają. Ostatnie 2 pary wytrzymały mi 5 lat. Uważam że cięzko znaleźć takie buty.

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Jesli chodzi o wieloletnie wytrzymanie tych butów to prawda – moj mąż kupuje tam buty i wystarczaja mu na bardzooo dlugo!:) Buty jak najbardziej skorzane kupilam:) Te ze skory ekologicznej niestety wytrzymuja jeden sezon,a ja chcialam buty na troche dluzszy okres czasu. delfina – mam nadzieje,ze budżety sie znajda i kupie te buty 🙂 ale najszybciej po kolejnej wyplacie:)

    Marlenqa33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Kitinko… jesli chodzi o skórę ekologiczną, to nie polecam. Szybko się niszczy i rzeczywiżcie obuwie nie wytrzymuje zbyt długo. Jeżeli decydujesz się na ECCO to tylko naturalna skóra. wtedy masz gwarancje że buty wytrwają.

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Marlena, jak najbardziej kupiłam buty ze skóry;) sprawują się wzorowo!
    Ze skóry ekologicznej mam buty do biegania gdzież wokoło domu, a tak to stawiam na skórę, bo wiem, że buty wytrzymają kilka sezonów:) Jestem zadowolona,bo tak jak mówiłam, wcale nie czuję, że mam obcas w tych butach, więc nawet jak mam je cały dzień na nogach to stopy nie są zmęczone;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " buty dla dziecka na zime"

Przewiń na górę