• Autor
    Odp.
  • delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Ja nie lubię skóry ekologicznej, szczególnie w takich butach, które noszę na co dzień, a nie od żwięta. Pewnie, że trzeba trochę zainwestować, ale jak się zastanowić, to słabe buty szybciej się niszczą i wychodzi na jedno;) Ja kupiłam w końcu kozaki, trafiłam na promocję;D ale nie są mocno ocieplane, więc na tę naszą niby-zimę w sam raz… Ale martwi mnie, że nie będzie żniegu na żwięta 🙁

    Marlenqa33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Kitinka – No bo przecież o to chodzi żeby były buty, ale tak wygodne żeby się ich nie czuło :). Czyli włażciwie mamy sposób na „zadowolone nogi” … skórzane obuwie + dobra firma 🙂 i wszyscy są zadowoleni.
    Delfina – W skórę rzeczywiżcie trzeba zainwestować więcej, ale masz racje że takie buty dlużej wytrzymują.

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Tak, tak to jest dobry sposób na buty 😀
    Fakt, skórzane buty to podstawa:) choć ja czasami koło domu latam w butach ze skóry ekologicznej, choć nie raz się na takiej ”przejechałam”, niestety szybko się niszczą i przemakają:/ takie buty nawet nie starczają na jeden sezon, ze skóry mam na kilka sezonów.
    Dobra firma? Tak to też ma znaczenie, choć nie zawsze, bo na ecco np. się nie zawiodłam, ale niestety są też i takie firmy, gdzie za buty zapłaciłam sporą kasę a się rozpadły raz dwa:/

    Marysienka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja mojemu Tomeczkowi, ktory ma już 3,5 roku kupiłam jakiż czas temu buty Memo [usunięto_link] i moim zdaniem są żwietne! Po pierwsze są ze skory, a co najważniejsze sa tak wyprofilowane, że dbają o jego stópki, tzn. o ich prawidłowy rozwój 🙂 moim zdaniem w tym wieku nie nalezy oszczedzać na butach, bo wtedy się wszystko kształtuje 🙂

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    ja muszę poszukać, bo dla mojego Kubusia włażnie się rozwaliły, a kupowałam w listopadzie;////

    szpileczka99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    co do butow dla dzieci to ja uwazam ze warto z ortopeda porozmawiac zanim sie kupi jakies buty

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    no nie wiem czy Ty chodzisz z kazdym problemem do lekarza. 🙂 Wedlug mnie to glupota isc do lekarza po to zeby zapytac jakie buty dla dziecka. jesli dziecko ma problemy zdrowotne- wtedy owszem, ale tak bez powodu? Kupuje sie w dobrym sklepie obuwniczym a nie jakies chinskie podroby i jest ok.

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    nie no , masz rację nejtan..mój syn ma zdrowe stopy, nie bede latała z tym do lekarza, po prostu buty się rozwaliły i trzeba kupic nowe;)

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    i masz racje nie ma co swirowac 🙂

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    nie wiem, czy mam rację, jakbym zauważyła jakież niepokojące obawy to bym pewnie polecala do lekarza….buty już kupiłam na szczescie i nie zabieram teraz na zakupy syna, bo kurka oprócz butów nakupiłam jeszcze pare p****ół, bo obok byl sklep zabawkowy ogromny i nie dalo sie oprzec heheh

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    wiadomo, ze nie ma co oszczedzac na zdrowiu swojego dziecka, ale jak nic zlego sie nie dzieje to nie ma co na sile panikowac… 🙂

    szpileczka99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    zwroc uwage na materialy z ktorych sa wykonane buty, najlepiej zeby to byly porzadne skorzane buty na miekkiej solidnej podeszwie, no i oczywiscie dobrze ocieoplane, ale tez dobrym materialem bo inaczej sie bedzie noga pocic, najlepiej wybierz sie do porzadnego sklepu po prostu

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    tylko, ze w tych dobrych sklepach mozna natknac sie na jakies oszukane podroby.

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    buty są skórzane i moim zdaniem bardzo porządne, kosztowały majątek, bo prawie tyle samo, co moje;/

    szpileczka99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    tak to jest z butami dla dzieci, drogie, ale mam nadzieje ze porzadne, a wiecie czy w toys r us sa buty dla dzieci? zabawki tam kupuje i rozne kosmetyki, ale nie pamietam czy mozna tez buciki dostac??

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " buty dla dziecka na zime"

Przewiń na górę