• Autor
    Odp.
  • nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    hmm.. nie wiem i ja.. nie pamietam, kosmetyki widzialam, zabawki, buteleczki dla dzieci, lozeczka, wozki itp…

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    można, można, na dziale baby r us, a więc malutkie, a mój synek ma już 5 lat, więc na niego nie było ciuchów i butów

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    czyli w toys do jakiego wieku mozna > do ilu miesiecy?

    szpileczka99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    jak na 5 latka juz nie bylo to pewnie tak do 2 r. z, zalezy jakiej wielkosci masz dziecko;-)

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    myslalam o prezencie dla mojej chrzesnicy, ktora ma 3 latka, i chcialam pojechac do Toys r us wlasnie cos wybrac..

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    może taka kuchnia stacjonarna, wiem, że to się podoba bardzo dziewczynkom w tym wieku, a w toys r us na pewno cos takiego mają

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    sa tam i takie. i od razu garneczki, lyzeczki, nozyki plastikowe, plastikowa cebulka, kurczak ;d

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    no dokładnie, dziewczynki w tym wieku bardzo lubią „gotować”, bo chcą nażladować mamusie;)

    szpileczka99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    i buty na obcasach z szafy wyjmuja tez;-) swoja droga takich butow to chyba nie robia dla dzieci, nawet dla zabawy?

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    ja dla małych dzieci to tylko bytu bartek akceptuję, mam pewnożć, że jakożć jest dobra, buty mają certyfikaty, a stopa jest w nich dobrze ulożona

    Julia Nawrot
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ogromny wybór bucików zimowych jest w sklepie internetowym WesoleBuciki. Obuwie Bartek w zakładce wyprzedaz nawet do 30% taniej. Zapraszamy

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " buty dla dziecka na zime"

Przewiń na górę