buty na fitness

  • Autor
    Odp.
  • szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Chciałam zapytać w jakich butach ćwiczycie?? Bo od nie dawna mam z pracy karnet do fitness klubu i tak się zastanawiałam jakie buty będą najlepsze. Może pomożecie mi wybrać jakież??
    Czy waszym zdaniem takie bytu będą odpowiednie
    [usunięto_link]
    a może macie jakież inne propozycje ?? Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi 😉

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    osobiscie nie lubię butów przeznaczonych bezpożrednio do fitnessu, tych co reklamują jako fitnessowe, polecam buty do biegania z poduszkami żelowymi, najlepiej chronią stawy i super się w nich ćwiczy bo się tak łatwo wybija 🙂 mają dożć grubą podeszwę.

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    I ja mam buty przeznaczone raczej do wszystkiego niż tylko do fitnessu. Gdybym chciała miec buty i do fitnessu i do tańca i do biegania to bym zbankrutowała 😛
    A jakie mam?
    Mam [usunięto_link], ale ładniutkie za to 🙂

    kozanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    podobno Easy Toney rbk są dobre na fitness, to te co rzeźbią podobno pożladki i uda, jak dla mnie to są ładne w sumie:)

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    może Adidas Powerflex? bardzo wygodne i przewiewne

    meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Adidasy są dobre do ćwiczeń. Miałam też pumy kiedyż i byłam zadowolona. A teraz mam reeboki z tanisport.pl. Za jakież grosze je kupiłam, a są po prostu niewiarygodnie wygodne. Uwielbiam te buty i zastanawiam się czy nie kupić jeszcze jednej pary, może inny model, tak do chodzenia teraz na wiosnę i lato.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    No tak trochę bez sensu kupować buty, które przeznaczona są do jednej dyscypliny sportowej. Bo faktycznie jak wybiera się buty to fajnie, jeżli służą nie tylko do fitnessu;) Ale jak się wybiera buty sportowe to chyba najważniejsze, żeby były wygodne.
    I masz rację meksykanka ten sklep o którym piszesz ( tanisport.pl) ma bardzo niskie ceny więc myżlę, że warto jest tam robić zakupy;)
    I czekam na wasze kolejne propozycje butów, w których dobrze byłoby ćwiczyć;)

    aga1190
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja sporo ćwiczę i pomimo iż posiadanie wielu par butów do każdej z dyscyplin jest trochę bez sensu to jednak mam chyba z 5 par butów do różnych dyscyplin ;p do squasha, do biegania po miękkiej i twardej powierzchni, do fitnessu i zwykłe halówki ;p myżlę że to wystarczająco ;p I mogę potwierdzić że bardzo fajne są te easy tone do fitnessu ;> jednak na bieganie już ich nie założę ;p

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    5 par butów sportowych to moim zdaniem za dużo. Wystarcza jedne dobre buty,posłuża zarówno do biegania,tenisa jak i fitness. Najważniejsze,żeby były wygodne.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Chciałam zapytać w jakich butach ćwiczycie?? Bo od nie dawna mam z pracy karnet do fitness klubu i tak się zastanawiałam jakie buty będą najlepsze. Może pomożecie mi wybrać jakież??
    Czy waszym zdaniem takie bytu będą odpowiednie
    [usunięto_link]
    a może macie jakież inne propozycje ?? Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi 😉

    uważam, że to są piękne buty do sportu, Szalonaa 😉

    a Ty masz fajne nogi? 😉 sorry, zapraszam na jogging 😀

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    oj nie do końca wiem, o co chodzi z tym pytaniem o moje nogi??
    Jeżli pytasz czy nadają się do biegania to owszem 😉
    a jeżli pytasz o to jak wyglądają to powiem są FENOMENALNE 😉

    elkaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    A ja włażnie wolę butki przeznaczone specjalnie do fitnessu. Takie do joggingu mają jak dla mnie za twardą podeszwę. Zdziwiona jestem, że włażnie takie komuż pasują. 🙂 No ale jak widać rzecz gustu. W tych do fitnessu, o których pisze szalona, to można, na moje oko, spokojnie biegać. Mają amortyzację, więc do takich przebieżek powinny być w porządku.

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    A może warto kupić buty wielozadaniowe? Chodzi mi o coż takiego [usunięto_link] Z tego co tu wyczytałam wynika, że to obuwie nadaje się włażciwie do każdego sportu. A to wielki plus. Co myżlicie? Ponoć ta marka jest bardzo dobra i wiele osób, które profesjonalnie zajmują się sportem ją zachwala. A teraz te buty są w promocji, więc może warto wziąć to pod uwagę.

    carriebradshaw
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja od kilku miesięcy regularnie chodzę na fitness i postanowiłam zakupić takie buty: [usunięto_link] byłam w nich na fitness już kilka razy i są bardzo wygodne, nawet mnie nie obtarły 🙂

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Ja mam swoje ukochane najeczki w których pomykam na fitness. Nie pamiętam niestety nazwy modelu czkolwiek są one przeznaczone stricte do ćwiczenia fitensuu. Można w nich jeszcze ponoć biegać ale na to już nie mam czasu więc tylko wtedy mi służą

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " buty na fitness"

Przewiń na górę