Byc szczeżliwym :))

  • Autor
    Odp.
  • Maiko
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Wasze sposoby by czuc sie HAPPY

    Maiko
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    To może zaczne.
    Spacer po lesie, kubek kakao, fotografowanie.

    Dużo tego jest. ciekawe ze najczesciej sa to drobne rzeczy.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja jestem szczesliwa po prostu…sklada sie na to wiele czynnikow.

    ale jesli chodzi o rozweselacze…to banalnie. mnostwo blahych spraw…wiatr we wlosach, wiatr w zaglach, plazi spiew, czekolada, nowa sukienka, piatka z kolokwium, premia, dobra ksiazka, dobry film wieczorem…z poduszka na kolanach mojego faceta, konskie parskanie po dlugim galopie, zapach perfum z uchem…duzo tego.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Mnie rozweselają następujace czynniki: łaskotki, zakupy, dobra muzyka, ciekawa książka, kabarety:P, nauka, inni ludzie, dobry drink- ooo wtedy to się robię aż za bardzo wesoła. 😛 i wiele, wiele innych….:)

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Wiem, że urodziłam się pod szczężliwą gwiazdą. Ale jeżli chodzi o coż co robi mnie szczężliwą to las szumiący wiatrem, jego silne ramię, wspólne oglądanie dobrego filmu, czy czytanie książki, to uczucie satysfakcji i zmęczenie po treningu, kiedy do mojej głowy wpada mnóstwo pomysłów dot projektu, tworzenie.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie wiem z czego wynika mój pozytywny stosunek do żwiata,ale ja po prostu czuję sie szczężliwa i już.Nie moge jednozanacznie okreslić,co za tym stoi.Może to,że czuję sie fantastycznie w swojej skórze?a może to,że ciesze się drobiazgami?Jest mi dobrze po prostu i nie oddałabym tego stanu za żadne skarby żwiata.Jestem szczesliwa,bo jestem sobą,na włażciwym miejscu 😉

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Jestem szczesliwa kiedy ”on” jest przy mnie…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:</em/

    Jestem szczesliwa kiedy ”on” jest przy mnie…

    ja wtedy też, bo jestem bezpieczne i czuję ciepło jego użmiechu i spojrzenia.

    Ensei
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    To naprawdę interesujące, większożć z Was napisała o czynnikach zewnętrznych, które mają wpływ na czucie się szczężliwym. A tylko jedna osoba znajduje szczężcie w sobie. WarnGirl jestem pod wrażeniem 🙂

    arbuz
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    spotkanie ze znajomymi 😉 robienie zdjęć, z których jestem zadowolona. ^^’

    Heroina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Jestem szczężliwa bo taka sie już urodziłam i nie wiem czy jest coż co byłoby w stanie mnie zdołować .
    Bo po prostu CARPE DIEM 8)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ensei,bo szczężcie wypływa z wnętrza 😉

    patrycja22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Mnie uszczężliwiają spacery na żwieżym powietrzu 😉

    panna zuzanna
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ja jestem szczężliwa kiedy mi się coż udaje, np. jakież moje działanie przynosi dobry skuteki odnoszę sukcesik 😀

    dustin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja jestem szczężliwy bo taki sie urodziłem 🙂 Oczywiscie zdarzają sie sytuacje i maja miejsce wydarzenia, ktore negatywnie wplywają na mój nastrój, ale zawsze daję sobie rade tlumacząc, ze to wszystko to są błahostki i nie mają prawa mi zniszczyć mojego szczężcia. A moje szczężcie to ucieczka na polane w pobliżu lasu i patrzenie się w dal, w chmury, łapanie promieni słonca 🙂 Teraz jest na to idealna pora, bo jest późne lato :)) I wszystko tak fajnie pachnie…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Byc szczeżliwym :))"

Przewiń na górę