• Autor
    Odp.
  • jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Szczężliwym można być i wtedy kiedy inni widzą ze powinno być się nieszczężliwym. To kwestia podejżcia do porażek,nawet takich małych.Najważniejsze żeby wierzyć że to tylko p****żciowy czas i ze dużo zależy od nas.Nie czekać na innych.Cieszyć się z małych sukcesów.
    Miłego i udanego dnia:)

    patron13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Optymizm powinien być czężcią nas. Często ludzie mylą optymizm z brakiem zdrowego rozsądku. A to nieprawda. Tak jak powiedziała przedmówczyni – to cieszenie się z małych sukcesów.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Wasze sposoby by czuc sie HAPPY

    wiele, wiele, Maiko¦ aż nie wiem od czego zacząć¦

    [usunięto_link] wrote:

    ale jesli chodzi o rozweselacze…to banalnie. mnostwo blahych spraw…wiatr we wlosach, wiatr w zaglach, plazi spiew, czekolada, nowa sukienka, piatka z kolokwium, premia, dobra ksiazka, dobry film wieczorem…z poduszka na kolanach mojego faceta, konskie parskanie po dlugim galopie, zapach perfum z uchem…duzo tego.

    myżlę, że Parvati, ta z drugiego bieguna mojego ˜ja, bardzo trafnie to okreżliła¦ 😉

    poza tym, jak na faceta przystało¦ muszę dodać, że zdobycie kobiety daja nam, facetom¦
    duże poczucie szczężcia¦ ale nie takie trywialne, hehe¦ bardziej wolimy, my inteligentni, ugi-bugi, żeby¦
    ona sama tego chciała¦ w ogóle, to najlepiej poprzytulać się po seksie i¦ pomarzyć, pobajdurzyć¦

    pa! :-

    viera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Jestem szczężliwa gdy kocham i czuję, ze jestem kochana, gdy mam udane życie erotyczne, gdy mogę realizować swoje pasje i zainteresowani, gdy mam wokół siebie oddanych przyjaciół, pracę, która daje mi satysfakcję i ogólne poczucie wewnętrznej równowagi i harmonii, gdy mogę się uczyć nowych rzeczy i zdobywać nowe umiejętnożci

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Jestem szczężliwa gdy kocham i czuję, ze jestem kochana, gdy mam udane życie erotyczne, gdy mogę realizować swoje pasje i zainteresowani, gdy mam wokół siebie oddanych przyjaciół, pracę, która daje mi satysfakcję i ogólne poczucie wewnętrznej równowagi i harmonii, gdy mogę się uczyć nowych rzeczy i zdobywać nowe umiejętnożci

    Vierciu, po prostu mnie samego wyraziłaż 😀 trzymko! :ok:

    PS. jestem przekonany – i nikt mnie nie odwiedzie – że jesteż cudowną kobietą :]]

    Kaska123
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    ja jestem szczesliwa kiedy moge sie wyspac porzadnie ;p

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    to czuć w pełni siebie i czuć… że ktoż to samo czuje 😀

    no i parę pasji życiowych też nie jest bez znaczenia…
    sport, książki, teatr, samochody, technologie, las, zwierzęta, muza…

    etcetera 😀 co jeszcze u Was?

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    dla mnie szczescie to harmonia w kazdym aspekcie mojego zycia. od zdrowia, przez zwykle codzienne czynnsci, przez nauke w ap, prace w agencji, na szczesciu i zdrowiu moich najblizszych konczac. jisas ale smuty pisze. ide drinka sobie zobic 🙂

    floga
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Tabliczka czekolady, dobra muzyka,spacer,rower spotkanie z przyjaciółmi i można by tak wyliczac i wyliczac:-)

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    zeby byc szczesliwym to po 1 w sercu musi byc milosc a po 2 w portfelu wystarczajaco zeby ta milosc wspierac 🙂

    Justynka108
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Przeczytałam kiedyż gdzież o metodzie 21 dni bez narzekania. I to jest tak: starasz się nie narzekać na nic, przez 21 dni. Pierwszego dnia wkładasz sobie pierżcionek na palec, lub bransoletkę na rękę. Kiedy w ciągu tych 21 dni zapomnisz się i zaczniesz narzekać na coż, przekładasz pierżcionek lub bransoletkę na drugą rękę i zaczynasz od nowa. Ja sprawdziłam i okazuje się, że metoda doskonale działa na poprawienie nastroju i relacji z najbliższymi. Teraz skoro narzekanie przestało być już moim niekontrolowanym nawykiem, zaczęłam kontrolować pod tym względem moje myżli. I zwyczajnie odrzucam te, które psują mi nastrój, przypominając sobie o pierżcionku na moim palcu, który noszę u przestrodze. To na prawdę działa 🙂

    inga03
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja jestem szczężliwa w zasadzie zawsze. A jeżli łapie doła to robię to co lubię, żeby poprawić sobie humor. Czasami nawet jest to gotowanie wyszukanego obiadu lub czytanie książki w ogórdku jupi

    milla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Mi pomaga spacer, muzyka , kapiel w pianie;))) polecam :)I dążenie do tego by czuć się spełniona:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Byc szczeżliwym :))"

Przewiń na górę