• Autor
    Odp.
  • Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    diet z tej strony nie robiłam… tylko ćwiczenia… ale jak mówisz że działa to chyba się skuszę 🙂 ale to jak wrócę ze wsi 🙂
    buźki!

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Tyle kobiet ma problem z cellulitem…. kurcze no mężczyżni mają lepiej… 🙁 Ostatnio tak strasznie narzekam na pomarańczową skórkę i już mój facet ma mnie dożć 🙂 wysyła mnie na Żelazko Antycellulitowe :)) Wiecie co to za zabieg? Warto?

    Amavelle23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    polecam Ci platformę wibracyjną, jeżli nie lubisz ćwiczyć to będzie to idealne rozwiązanie dla Ciebie. 10 minut dzienie takich wstrząsów wystarczy i po 2 tyg już widać różnicę. Ja chodze miesiąc oczywiżcie połączyłam to z dieta i kremami na cellulit i zlikwidowałam go całkowicie (a było co redukować). Zorientuj się u siebie w mieżcie czy masz coż takiego, ceny są w miarę przystępne. Kup sobie tez żel antycellulitowy- fajny jest ten rozgrzewający z Eveline- nie drogi a akuteczny. Ja np. przed wejżciem na platformę smaruję się tym żelem i tak jak wspomniałam efekty są powalające. Polecam też masaże.

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    ja walcze jezdzac na rowerze z chlopakiem i ze znajomymi z ap. mam nadzieje ze to bedzie strzal w 10. kiedys wam opowiem jak poszlo

    akjam89
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Ja także jeżdżę na rowerze, biegam i ćwiczę. Do tego dieta i balsam antycellulitowy i jest dużo lepiej. Używam Balsamu z Nantes. Fajnie ujędrnia i wygładza ciało więc polecam:)

    fanka body-space
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja kiedyż też miałam taki problem jak cellulit ale juz go nie mam gdyż zaufałam koleżnkom i kupiłam karnet na body-space i po 10 razach były juz efekty. Cellulit stał się mniej widoczny ciało stało się bardziej jędrne a to zasługa ćwiczeniom na urządzeniach na podczerwień i podciżnienie czyli w próżni . Chodziłam 3 razy w tygodniu po 30 minut. Serdecznie polecam

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    A czy ktoż może mi coż powiedzieć o programie Stop-Cellulit? Coraz więcej słyszę na ten temat. Podobno mają innowacyjne metody, polegające na połączeniu diety z terapią fala akustyczną 🙂 Ja koniecznie muszę podjąć walkę, bo dużo siedzę i mało ćwiczę !!!

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    zabiegi kosmetyczne mogą pomóc w jakimż stopniu, ale na pewno nie usuną do końca cellulitu, żeby pozbyć się skórki pomarańczowej potrzeba bardziej kompleksowych działań, niedawno znalazłam ciekawy program stop-cellulit, który łączy w sobie odpowiednią dietę, suplementację oraz terapię falą akustyczną, wydaje mi się, że tak zaatakowany cellulit powinien zniknąć raz na zawsze 😉

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    O to jest dobry motyw – nieinwazyjnie.
    Izys Ty miałaż jakież żlady po zabiegu ? bo czytając opis zabiegu nie pozostawia żladów. A na tym myżlę każdej z nas zależy. 🙂

    Magdalena3315
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Tabletki na cellulit – [usunięto_link] Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają żwietnie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Celulit…hmmmm"

Przewiń na górę