chcę schudnąć 20 kg

  • Autor
    Odp.
  • Klaudia87
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witaj, znam podobny przypadek, chętnie pomogę (w tym roku ukończyłam dietetykę). Musiałabyż jednak podać więcej informacji. W razie czego pisz [usunięto_link]

    asiunia23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Wydaje mi się, że najlepiej jak w tym wypadku poradzisz się dietetyka, tak będzie najbezpieczniej i najefektowniej!

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jeżli masz nieregularne posiłki pomyżl o odżywkach lub rób sobie na uczelnie posiłki. Raczej nie powinno być z tym problemów. Wróć też na siłownie.

    krycha78
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    ja też chce!

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    Caly bol z redukcja masy to wlasnie punkt pierwszy ilosc i czas posilkow Ja za nim zaczelam ten interes usiadlam i rozpisalam sobie jak wyglada moj dzien kiedy chodze do pracy na rano a kiedy na popoludnie na ogol mimo wszystko wiekszosc dni nawet na studiach (wiem bo bylam) tez jest wedlug jakiegos planu wypisalam sobie wszystko mniej wiecej lacznie z rzeczami typu piore sprzatam itd i do tego dopisalam kiedy moge jesc kiedy moge tylko chlapnac napoj a kiedy mam czas na przygotowanie jedzonka
    czesto przygotowuje jedzenie na dzien naprzod ba zdarza mi sie ze to co moge sobie zamrozic wrzucam do zamrazarki staram sie tez obliczyc co i kiedy bede jadla (plan finansowy a przy okazji gotowa lista zakupow) cala logistyka na poczatku dosc wkurzajace ale po jakims czasie kolejny nawyk w sumie ulatwiajacy zycie pelny plan logistyczny jednak z drugiej strony to i cale sedno zycia sie na tym opiera by moc zyc zdrowo nawet poswiecajac sie chwilowo dosc mocno wiem ze pozniej bede tylko pracowac nad utrzymaniem efektow ….no i tak wlasnie jestem kolejne 2 kg do tylu na dzisiaj )

    Sylwetka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    sprawdź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx – znajdziesz skuteczne programy na utratę kg bez efektu jo-jo – kluczem do sukcesu jest utrwalanie wagi trwające tyle samo co proces odchudzania. skorzystaj z OCENY WELLNESS, której wykonanie jest bezpłatne. Pamiętaj – zanim zaczniesz skonsultuj to z lekarzem z powodu wspomnianych problemow z tarczyca.
    powodzenia 😀

    EDIT:
    jakubek

    Sylwetka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    sprawdź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx – znajdziesz skuteczne programy na utratę kg bez efektu jo-jo – kluczem do sukcesu jest utrwalanie wagi trwające tyle samo co proces odchudzania. skorzystaj z OCENY WELLNESS, której wykonanie jest bezpłatne. Pamiętaj – zanim zaczniesz skonsultuj to z lekarzem z powodu wspomnianych problemow z tarczyca.
    powodzenia 😀

    EDIT:
    jakubek

    lovliness
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    zapraszam na stronkę xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    EDIT:
    jakubek

    Ewelina Pucilowska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja schudłam 9 kilogramów w 2 miesiące – a było BARDZO łatwo, serio jupi
    Wystarczyło trzymać się kilku łatwych do spełnienia zasad,
    jak chcesz dowiedzieć się więcej to polecam moje 9 minutowe VIDEO,
    link w mojej stopce – życzę miłego oglądania i owocnych wyników

    dorotaw1979
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Zapraszam na stronę xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx może tam coż ciekawego znajdziecie.

    EDIT:
    jakubek

    hiro10
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Każda dieta jest dobra pod warunkiem,że zmieniasz sposób odzywiania i zaczniesz używać błonnika.Poczytaj na [usunięto_link]

    paul250
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Przede wszystkim wizyta u lekarza dietetyka. Szczuplutka i chudziutka pewnie nigdy nie będziesz, bo taka Twoja uroda, natura. A katowanie się różnymi dietami, które nie przynoszą pożądanych efektów mogą tylko wpędzić Cię w jakąż depresję. Zresztą sama zobaczxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx każda dieta ma minusy i to nie małe. Nie zapominaj o ruchu!!
    Powodzenia!

    EDIT:
    jakubek

    kreon001
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    oprócz systematycznych ćwiczeń zastosuj dietę. na tej stronie znajdziesz wszytskie informacje na temat diet.xxxxxxxxxxxxxxxxxx
    EDIT:
    jakubek

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Więcej ruchu (spacery z psem to za mało)! A poza tym jedz dużo ryb – są bogate w omega-3, które pomagają zrzucić zbędne kilogramy (jak nie lubisz ryb to 2 łyżki oleju rzepakowego dziennie np. do zupy lub sałatki).

    Fafikowa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Sama schudłam 17 kg, więc może postaram się pomóc 🙂 Oczywiżcie przy Twoich problemach zdrowotnych najlepiej skontaktować się z dietetykiem, ale to co napiszę, na pewno nie zaszkodzi:
    – dokładnie planuj co i ile będziesz jadła (każdego dnia)
    – przypomnij sobie co jadłaż wczoraj i zastanów się, co z tego było zbędne (np. przekąski)
    – unikaj smażonych potraw
    – unikaj alkoholu (jest bardzo kaloryczny)
    – ustal sobie jeden dzień w tygodniu, w którym pozwolisz sobie na coż dobrego
    – jedz mniej, ale czężciej
    – ostatni posiłek (i to lekki) zjedz min. 2h przed snem
    – nie katuj się 🙂
    – nie daj się nabrać na cudowne tabletki na schudnięcie – odstawisz je i od razu przytyjesz
    – jeżli słodzisz kawę lub herbatę – zrezygnuj z tego. herbatki owocowe są smaczne bez dodatkowego cukru
    Oczywiżcie nie spiesz się z tym wszystkich, bo nie da się schudnąć w 5 minut. Schudnięcie 17 kg zajęło mi 1,5 roku, dzięki czemu od 4 lat trzymam stałą wagę. Powodzenia 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " chcę schudnąć 20 kg"

Przewiń na górę