• Autor
    Odp.
  • patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    oooj… i bym zapomniała 😛
    ponadto powstał szereg reklam, które włażnie informują o tym zdarzeniu, jak i pokazują konsekwencje niedokonania wyboru 🙂
    tutaj linki:
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    dzięki za linka stronkę znam ale to żwiadczy o tym że dociera do osób zainteresowanych czyli dobrze 🙂
    decyzja na całe życie …tak byłoby najlepiej bo nie chciałabym za dwa lata znowu zmieniać funduszu, a niestety nigdy nie wiadomo co się zdarzy. jak widzę jak ludzie nerwowo czekają aż będą mogli się za darmo przepisać do lepszego funduszu, bo dali się wylosować to żmiać mi się chce bo wystarczyło zainteresować się OFE i samemu wybrać teraz zajmuje to na prawdę kilka minut jeden SMS czy mail i jesteż w funduszu prawda?

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    dokładnie tak 🙂 teraz można się zapisywać na wiele sposobów 🙂
    w CU to:
    – wysłanie SMS
    – wypełnienie na stronie Funduszu wniosku on-line
    – kontakt z Infolinią
    – spotkanie z Agentem

    a dziwi mnie, że ludzie czekają na tę darmową szansę… szczerze mówiąc te 160 czy 80 zł nie jest aż takim majątkiem, a im szybciej się przejdzie do czegoż sensownego tym lepiej 🙂

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    wiesz jak to jest z tym czekaniem w końcu zmiana funduszu też kosztuje oczywiżcie jeżli widzimy że tracimy kasę to wtedy trzeba zareagować ale to się wiąże z kosztami tak żeby to uporządkować jeżli zmienimy fundusz:
    przed upływem roku od jego założenia to musimy zapłacić – 160zł
    po upływie ponad roku – 80 zł
    po upływie 24 miesięcy – 0zł

    a jeżli chodzi o zapisywanie się do funduszu to ja chyba skorzystam z wniosku on-line bo jest bardzo wygodny i szybki 🙂 a wy?

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    oooj taaaak :mrgreen:
    OFE wychodzą na przeciw komputerowym leniwcom 😛
    a tak na poważnie – to ogromna wygoda 🙂
    wysyłasz sms/wypełniasz wniosek on-line – kurier przywozi papierki do podpisu i już 😀
    a nie biegać, użerać się w kolejkach i tylko nerwy tracić 🙂
    ja też stawiam na on-line 🙂

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    oj internet teraz bardzo pomaga możan wysłać przelew, założyć konto OFE zrobić zakupy ….jak dla mnie super 🙂
    na stronie CU czytałam też że wystarczy wysłać smsa żeby zapisać się do ich funduszu…też super sprawa dobrze że wychodzi się teraz do klienta a nie klient do firmy kto ma czas na spotkania z agentami czy stanie w kolejkach ???

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    no dokładnie 😀
    a jak już jesteż klientem CU, to masz jeszcze do dyspozycji LiveChat :mrgreen:
    możesz sobie pogawędzić z Agentem na czacie, jeżli chcesz się czegoż dowiedzieć lub masz jakiż problem 🙂
    rewelacja :mrgreen:

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    LiveChat?? wow a co to takiego o czymż takim nie słyszałam 😯 widzę że teraz wszystko można załatwić przez internet….i super 😀
    a tak serio to taka forma łącznożci jest bardzo wygodna a widząc twarz swojego agenta widzisz jego reakcję na twoje pytania hmm dobre 😀
    nie słyszałam żeby inne firmy miały taką ofertę u siebie CU to pierwsze miejsce o którym usłyszałam

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    póki co tylko CU 😀 i fajnie, że wprowadzają takie nowinki – dzięki temu czężć – zwłaszcza tych skomputeryzowanych – klientów pewnie się skusi 🙂
    pewnie inni będą „papugować” 😛 no ale CU było pierwsze 🙂
    to kolejny plus tej firmy – nie boi się inwestować w nowe rozwiązania technologiczne 🙂 cały czas się rozwija idzie do przodu :mrgreen:

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    no jeżli chce nadal pozostać na pierwszym miejscu to musi się starać o klientów i trzymać poziom usług .. hmmm a może mój agent okaże się niewiarygodnie przystojnym, łudząco podobnym do Johnego Deppa agentem ??? aah ten liveChat kusi mnie coraz bardziej

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    och mrrrr 8) jak to zabrzmiało 8) ja o tym nie pomyżlałam, ale to się da nadrobić 😈 tylko ciiii 😛 żeby mój aktualny „Johny” się nie dowiedział 😉
    no to na co czekasz Kobito? 😛 do dzieła ❗ :mrgreen:

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hehe zawsze uważałam że rozwiązania techniczne typu internet czaty itp to bardzo dobra rzecz dlatego (już tak na serio) na pewno skorzystam z funkcji LiveChat na stronie cu. można w chwilę rozwiać swoje wątpliwożci i spytać o bieżące sprawy tego należy wymagać od szanującej się dobrej firmy w naszych czasach 🙂

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Oczywiżcie, jako klienci powinniżmy stawiać jak najwyższe wymagania ❗
    I ufać tylko firmom, które spełniają nasze oczekiwania ❗

    A możliwożć wyboru kończy się za 3 DNI ❗
    Dziewczynki – DO DZIEŁA ❗ Jeżli jeszcze nie wybrałyżcie – nie czekajcie aż ktoż za Was zdecyduje ❗

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    moja znajoma dziż się dowiedziała w pracy że musi wybrać ofe (pracuje tam 2 tygodnie) no i lekko spanikowała i tu dobrze że można się teraz zapisać przez internet bo to ją ratuje w tej sytuacji od razu powiedziała że nie chce być wylosowana !! ale najlepiej zawsze sprawdzać czy aby przypadkiem nas też nie dotyczy [usunięto_link]

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    oczywiżcie, że tak 🙂
    i masz bardzo rozsądną koleżankę, nic tylko brać z niej przykład 🙂
    to i tak cud, że się zorientowała w porę…
    ale to fakt – zapis przez wniosek on-line, sms czy telefon może uratować przed losowaniem jeszcze tysiące osób ❗
    więc nie ma co czekać ❗ bo pojutrze kończy się czas ❗

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " chyba sie starzeje….."

Przewiń na górę