• Autor
    Odp.
  • bati
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    może i racja 🙂 większe zagrożenie straty własnych pieniędzy, więc trzeba się na coż zdecydować 🙂 zainteresować tematem i wybrać żwiadomie 🙂

    Mogli by nas zapedzic do agitowania „Wybor swiadomy to dobry wybor” 🙂
    Oby tylko oby nie zaczeli wybierac losowania 😉

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    wybór ma każdy ale macie rację nie każdy lubi wybierać bo ludzie są różni ale trzeba pamiętać że nie trzeba być wielkim specem żeby wybrać dla siebie lepiej niż wynik losowania

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    no o to akurat nie trudno 😛 wystarczy wybrać z pierwszej trójki 🙂 zrobić sobie małe prywatne losowanie w stylu ene due… a i tak będzie lepiej 😉
    ważne żeby z tej trójki wybrać też żwiadomie 🙂 przeliczyć wszystkie za i przeciw, i postawić krzyżyk na dwóch, które nie spełnią naszych oczekiwań 🙂 ja tak zrobiłam, postawiłam na CU, bo dla mnie okazali się lepszym kandydatem na zarządzanie moimi pieniędzmi i jestem szczężliwa, bo lubię profesjonalne podejżcie do klienta, nawet takiego, który 3 miesiące temu się dowiedział dokładniej co to jest OFE 😛 ale im więcej osób zrobi tak jak ja, tym lepiej dla ich kieszeni 🙂

    cyprys
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A ja zapisałam się przez internet na [usunięto_link]. Szybko i sprawnie polecam

    kasiak33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    dzieki, fajna strona. Domyslam się ze jestes brokerem, osoba która w sprzedaje polisy majac dla klientow do wyboru kilka ofert roznych firm. Ja wlasnie tak zastanawiam się nad zmiana. Kilka at temu wybralam taki, ze az szkoda się przyznac. Teraz bym się zastanawiala nad ta wielka trojka, czyli ING CU albo PZU. Możesz mi cos napisac o nich, czym ich oferty roznia się między soba? Widze, ze prowizja. Ale z drugiej strony to chyba nie jest najwazniejsze jeżli mam tam szczedzac jeszcze przez 20 lat, prawda?

    makado
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    ja slyszalam ze OFE przez kryzys stracily to co zarobily dotychczas, takze poczekalabym na wyniki rankingow po kryzysie 🙂 Osobiscie wybralam pierwszy i najlepsiejszy ale po latach to bym sie zastonowila dwa razy na wyborem

    kasiak33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    no ale ja nie moge czekac….nie chce byc wylosowana……..:( co zrobic? wczoraj rozmawialam ze swoja kolezanka, ona jest w PZU OFE, dobrzy oni sa?

    Ela007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Jak miło, że nie jestem sama.. Myżlałam, że tu nie ma wątku o tej tematyce. Ja też muszę się streszczać z wyborem. Jeżli chodzi o pzu, to jestem na etapie zapoznawania się z ich ofertą. Są w rankingach całkiem wysoko, a koleżanka nie mówiła Ci czy jest zadowolona?

    Ela007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Byłam dzisiaj na kawce z koleżankami. Dwie są w pzu także. Nie narzekały. (Nie ma nic przyjemniejszego niż rozmowa o ubezpieczeniach przy dobrym latte;), hehe.

    mir123bych
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    wiesz, ja jestem w pekao, siostra też, brat jest w ing a kuzynka w bankowym i nikt z nas nie narzeka 🙂 jednak czężć z nas będzie narzekała za 30 lat kiedy dostaniemy pierwszą emeryturę od listonosza… wtedy się okaże który OFE zarobił najwięcej i dzięki któremu nasza złota jesień będzie kolorowsza…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " chyba sie starzeje….."

Przewiń na górę