Chyba zaraz wypadnie mi macica

  • Autor
    Odp.
  • xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Przepraszam za dożć dziwny tytuł ale na litożć nie mogę wytrzymać z bólu.
    Dostałam wreszcie okres (odstawiłam logest i się dłuuuugo nie pojawiał) krew jest okropnie ciemno czerwona, nie mogę ustać bo mam wrażenie że moje narządy płciowe za chwilę wypadną na panele. Ból jest okropny.
    Do tego te pierońskie podpaski tak mi odparzyły du.e że chodzę jak ostatnia pokraka. O tamponie mogę zapomnieć bo wkładanie sprawia mi ból, ta jakby narządy były o 3 razy większe niż zazwyczaj.

    Zdarzyło mi sie tak po raz pierwszy. Jestem pod stała opieką gina (ten uważa że wszystko ok)

    Czy ktoż ma jakiż domowy sposób na złagodzenie tego bólu i tego uczucia że zaraz stracę zawartożć majtek?

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Dzis juz lepiej? 🙂

    Ja mialam tak okropny bol, prawie dokladnie tak jak go opisalas i okazalo sie ze mam torbeil na jajniku…

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    xyz
    włażnie jak sie czujesz?
    chodzisz do przychodni do gina?
    może idź do prywatnego nawet dzisiaj… ja bym poszła do innego to jest twoje zdrowie.. wizyta koło 50 zł ale może on cos powie innego 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    No więc już lepiej. Ten ból trwał 2 dni. Poleżałam. Mama zabrała synka do siebie także było mi łatwiej 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Chyba zaraz wypadnie mi macica"

Przewiń na górę