• Autor
    Odp.
  • oliwia710
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Lustra są wspaniałe do małej łazienki powiększa ją

    Sklep_Darymex_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Moim zdaniem wręcz przeciwnie i ilożć mebli w łazience powinniżmy ograniczyć to absolutnego minimum. Często stanowią one zbędne graty,postawmy na umywalkę wraz z szafką gdzie trzymamy np ręczniki czy inne typowe rzeczy do łazienki,poza tym duże lustro i jasny kolor płytek. Tyle w zupełnożci wystarczy.

    drewkowy25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Proponuje p****żć się do IKEA i tam poszukać koncepcji. Są tam gotowe rozwiązania na pewno znajdziesz coż dla siebie

    PiotrP
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Jest wiele fajnych opcji. Moja ma 5m2, a mam w niej wszystko.

    Sklep_Darymex_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Tutaj mogę się zgodzić,mała łazienka potrzebuje sprawnej wentylacji,plus oczywiżcie jasnych kolorów na żcianach i dużego lustra aby przynajmniej optycznie powiększyć przestrzeń.

    Ravon.pl
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Toskanio wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Nie można mówić, że wygląda to strasznie. Obecnie aranżując łazienkę nie ma praktycznie ograniczeń w jej aranżacji – tym bardziej, że jeżeli będziemy chcieli możemy nawet wannę w odpowiednim dla siebie kolorze zamówić i nie chodzi tylko o kolor zabudowy

    Zosia_K
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Do swojej małej łazienki nie kupowałam zestawu mebli. Niestety mini metraż pozwolił tylko na 2 wiszące [usunięto_link] i szafkę pod umywalkę.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Małą łazienkę też można fajnie urządzić. My mamy jaśniutkie płytki z kolekcji tubądzin, które znalazłam w salonie Bokaro, narożna kabina meble jasne a na podłodze płytki drewnopodobne.

    Zosia_K
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    najważniejsze w małej łazience są dobrze dopasowane [usunięto_link]. za duży zestaw przytłoczy wnętrze, a za mały będzie mało funkcjonalny.

    sandy34
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    najlepiej weź coś na wymiar. Fachowiec zrobi tak, żeby wykorzystać każdą przestrzeń, o której ty byś nawet nie pomyślała.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mała łazienka"

Przewiń na górę