Ciekawe połączenia

  • Autor
    Odp.
  • eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ledwo nauczyłyżmy się nosić rurki i skinnies

    ja sie nie nauczyłam i nie nauczę.. w życiu bym tego nie ubrała… jak getry..

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    nr 1 do przyjęcia
    nr 2 bluzka fajna, kolor spodni tez i tylko to. Nie lubię rurek
    nr 3 zdecydowanie odpada
    nr 4 nie nie to po prostu nie dla mnie

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nr 1 – wszystko ok,tylko totalnie nie trafione buty.Bardziej pasowałyby czarne na obcasie.W każdym razie ubrałabym sie tak i czuła w tym fajnie 😀

    Nr 2 – całkiem w moim stylu 😀

    Nr 3 – do szelek nie jestem przekonana,ale spodnie fajne:)

    Nr 4 – wysoka talia?czemu nie 🙂 ale tylko z biała koszulową bluzką 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Chcialam jeszcze dodać,że współczesna moda absolutnie mnie nie przeraża,wręcz przeciwnie 🙂 Może czasem zbyt żlepo za moda podażam,ale we wszystkim co nosze czuje sie swietnie 😀 Muszę sobie kupić shorty w kancik i załozyc je do żakietu to bo żwietne połaczenie 😀

    Kica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    1 -nie podoba mi się, za bardzo szaro-bury i jak dla mnie zbyt chłopięcy. no i te buty odpadają.
    2. -tez mi się nie podoba, zbyt zwyczajny.
    3. -ten jest żwietny 🙂 szkoda, że przód nie pokazany.
    a spodnie z wysokim stanem już można zauważać na ulicach. ja mam na razie tylko jedne, ale bardzo je lubię 😀 .
    4. spodnie połaczone z gorsetem mniej mi się podobają, ale jestem na tak 🙂 . tylko te ze zdjęcia nie przypadły mi do gustu.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    mi się żaden zestaw nie podoba 😛

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    1. Ladnie, ale szorty mi sie nie podobaja, bo wygladaja jak z flaneli -takie do spania… 😀

    2. Takie biodrowki wygladaja fatalnie. Ta dziewczyna ma przez to potwornie dluga talie i krotkie nogi. Juz czas, aby moda na spodnie z tak obnizonym stanem minela.

    3. Rewelacja!!! 😀 😀 😀 Spodnie po prostu swietne. Nie podobaja mi sie tylko te buty.

    4. Ciekawe, ale dziwnie wygladaja i zmieniaja figure. Ogladam kobiety na ulicy w tych spodniach juz od kilku miesiecy, ale ni wygladaja w nich zbyt dobrze.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    1= dol spoko, ale ten zakiet/kurtka jakis dziwny
    2= chyba najbardziej mi sie podoba 😉
    3= masakra 😯
    4= do bani…

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    jak dla mnie jedynka wygrywa spokers!!!

    ania.k
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    dla mnie górą jest 2

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    1. Spodenki są super, jednak odrzucają mnie te ciemne rajstopki na nogach. Jakoż zbyt czarno.

    2.Zdecydowanie Nie!

    3. Super

    4. Nie robi na mnie żadnego wrażenia

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Witam wszystkich, skoro to temat Ciekawe połaczenia, to mam pytanko, gdyz pewnie sie na tym znacie i cos mi poradzicie. Otoz mam zamiar kupic sobie kurtke skórzana – krótka, ok 58cm, brąz, dwie kieszenie na piersiach i na dole, czyli niezbyt elegancki styl, ale ….. do niej jest dolaczony futerkowy (sztuczne) kaptur i powiedzcie mi – czy do takiej kurtki pasują buty sportowe/adidasy???

    Musisz po prostu przymierzyc i wtedy przekonasz się najlepiej. Ale jeżli kurtka nie jest elegancka i ma w dodatku futerkowy kaptur to powinny pasowac.

    Co do tematu:
    1-jak dla mnie super! tylko zamiast adidasów lepsze byłyby baleriny
    2-góra ok. Dół jak dla mnie odpada bo nie lubię rurek
    3-ciekawe, ale nie założyłabym tego
    4-podoba ma się. Byłabym skłonna kupic coż takiego, tylko nie wiem jak bym w tym wyglądała

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jejciu

    pozycja 3 i 4 rozbawiły mnie najbardziej. Dżinsy z golfem 😆
    spodnie rurki są teraz w modzie, ogrom dziewczyn je nosi, niestety tylko kilku było w nich dobrze.

    pozycja nr 1 to chyba ta z krótkimi spodenkami. pamiętam że mama mi podobne uszyła jak miałam 10 lat i rozerwałam je na hużtawkach – bardzo płakałam 🙁

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Witam wszystkich, skoro to temat Ciekawe połaczenia, to mam pytanko, gdyz pewnie sie na tym znacie i cos mi poradzicie. Otoz mam zamiar kupic sobie kurtke skórzana – krótka, ok 58cm, brąz, dwie kieszenie na piersiach i na dole, czyli niezbyt elegancki styl, ale ….. do niej jest dolaczony futerkowy (sztuczne) kaptur i powiedzcie mi – czy do takiej kurtki pasują buty sportowe/adidasy???

    Hmmm jak na mój gust nie pasuje i ja nie założyłabym adidasów do takiej kurtki.Bardziej jakież półbuty na małym obcasiku,alebo wogóle płaskie.Ewentualnie szpilki w szpic też fajnie będa wyglądać 🙂

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    1. – rewelacja 😀 wybrałabym tylko inne buty 🙂
    2. i 3. – odpada …. 😕
    4. – dożć ciekawe 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ciekawe połączenia"

Przewiń na górę