Cieknące oczy…

  • Autor
    Odp.
  • farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Coraz czężciej mam takie napady płaczu…. Po prostu jestem gdzież i nagle zaczyna mi się robić smutno, coraz smutniej i płacze bo zaczynam myżleć o wszystkich problemach jakie są wokół mnie. Takie 'wybuchy’ niesamowitej chandy :(:(:( Czy też tak macie ??

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    …czasami jak to wszytsko czytam to mam wrazenie ze czytam swoje zycie…niestety tez tak mam i czasami nawet nie wiem z jakiego powodu
    🙁 jest zle i smutno i ciagle mysle o najgorszych rzeczach ktore mi sie przytrafily albo napewno sie przytrafia…moze ma ktos na to recepte?

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja tak mam i to bardzo często przyczyną tego są moje wygórowane oczekiwania wobec zycia, głupie myżlenie „jak by to było…” nie pozwala mi się cieszyć z tego co mam
    recepta na pewno jest i to pewnie nie jedna tylko trzeba zrozumieć samego siebie, cieszyć sie z tego co sie ma a nie rozmyslać nad tym czego się nie ma, a przede wszystkim unikać negatywnych mysli bo one przyciągają zło
    ➡ a jeszcze mi sie cos przypomniało moze to efekt napięcia przedmiesiączkowego… wyczytałam że jego symptomów[chandra, bóle piersi itp] nie wolno sobie znowóz tak lekceważyć gdyz jest to niewłażciwa ilożc hormonów i tak np w piersiach mogą sie tworzyć gózki, które z czasem mogą rakowacieć… moze przyczyną kobiecych „depresji” są włażnie te hormony[ale mozna iżć do ginekologa i przepisze na to coż]

    Perelka1968
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    jest mi cholernie zle a co najważniejsze czuję się samotna

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    dlaczego 😥 ? może chcesz napisać coż więcej ?

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja czasami płacze w nocy kiedy mój luby żpi i nic nie widzi. Może dlatego że przed zażnięciem lubię sobie pomyżleć o różnych sprawach tych złych również a nie chce żeby sobie pomyżlał że to przez niego albo że jestem nieszczężliwa bo tak nie jest. Myżlę że czasami potrzebuję takiego oczyszczenia bądź odreagowania.
    Jest to też spowodowane tak jak pisała mia1980 zbyt wygórowanymi oczekiwaniami wobec życia, które nie zawsze idą po naszej myżli.

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    a ja najczesciej placze gdy mam okres, wtedy po prostu ide-placze, siedze-placze,jestem na zakupach-placez, jestem w kosciele-placze…dziwne ale wtedy tak jakos samo leci

    a kiedy nie mam okresu to placze tak zeby nikt nie widzial, czesto przed komputerem…
    najgorsze jest to ze juz czasem nie moge sie powstrzymac i placze o banaly….

    adis
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Płaczcie kochane… płacz oczyszcza, bez wzgledu w jakiej ormie, gdzie i w jakich ilożciach…

    więc pozwólce łzom gładzić wasze policzki…

    tak jest łatwiej…

    ja włażnie teraz sobie płaczę. żeby sobie ulżyć.

    Anika81
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Witam,

    czytałam wczoraj wasze posty i wiecie co… popłakałam się. Popłakałam się bo tak mam. Często wpadam w nastrój na płacz. Bez konkretnej przyczyny robi mi się smutno, albo byle błachostka wyprowadza mnie z rownwagi. nie mam pojecia jak temu zaradzic, zmienialam juz pigulki, chodziłam na joge by odzyskac rownowage i nic…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja ostatnio tak mam, może to chandra jesienna?

    Anika81
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    czasem sie zastanawiam czemu ten chlop ze mna wytrzymuje, gdy ja sama siebie zakopala bym w lesie juz ze 3 razy.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja czasami płacze w nocy kiedy mój luby żpi i nic nie widzi. Może dlatego że przed zażnięciem lubię sobie pomyżleć o różnych sprawach tych złych również a nie chce żeby sobie pomyżlał że to przez niego albo że jestem nieszczężliwa bo tak nie jest. Myżlę że czasami potrzebuję takiego oczyszczenia bądź odreagowania.

    To podobnie jak ja, tylko ze najczesciej placze prza Niego i nie chce, by to zobaczyl….
    Czesto sie tez wzruszam, moj Misiek mnie wzrusza i wtedy tez rycze jak bóbr, tylko ze …. ze szczescia 😀

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    ja płaczę na filmach – i to nie ważne czy jest szczężliwe, czy smutne zakończenie, ale nawet jak jest jakaż scena w trakcie – szczężliwa, czy smutna – to płaczę – choć wiem że to tylko film (w większożci filmów; na Pasji to płakałam cały czas ….)
    bo tak to nie pamiętam kiedy ostatnio płakałam …

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja tez placze na filmach—> na komediach romantycznych 😉 Zawsze pod koniec filmu, bo wtedy sa romantyczne sceny ahhh

    Anika81
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Oj tak, na filmach ryczę, a nie płaczę. Wylewam z siebie morze łez i zuzywam wagon chusteczek. Mam to po mamie… Mój meżczyzna sie ze mnie w między czasie zażmiewa. Tym bardziej ze potrafie uronić łzę nawet podczas oglądania filmu przyrodniczego.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Cieknące oczy…"

Przewiń na górę