• Autor
    Odp.
  • black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    moim zdaniem reżyser dobrze zrobił ten film, trzeba uwzględnić ograniczenia czasowe, nikt by kinie nie wysiedział 5 godzin. Kod da Vinci jest dobrym materiałem na serial!
    Podobnie jest z Harrym Poterem (Czara ognia).

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    zazwyczaj książka jest lepsza od fimu. Moze czasem wyjątkiem sa horrory, ktore lepiej obejzec , sa bardziej widowiskowe. No i filmy z efektami ale jeżeli chodzi o fabułe to nigdy film nie odda tego co kryje ksiązka

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    black mamba ma racje. Z tego mozna bylo zrobic serial, bo jednak brakuje tak wiele, ze az zal serce sciska.

    kasia86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    teraz lecie wiele filmow w kinach np tristan i izolda niby wspanialy dramat ale pamietacie co bylo w powiesci izolda sie zabila i to byl ten punkt w ktorym mielismy plakac !!!

    onas

    a w tym filmie jest jak izolda zyje nic wzruszajacego jak ogladalam z moim facetem ten film to on myslal ze ja sie rozplacze a tu …. zadnej reakcji//

    napiszczie co o tym sadzicie??

    ps.mi sie poprostu nie podobal film
    [usunięto_link]

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    popsułaż mi zakończenie 😥
    juz nie mam po co iżć na film

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    No, niee, teraz to juz ja tez nie mam ochoty ogladac tego filmu 😥

    kasia86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    o kurcze wygadalam sie -! -! -!

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Nie przejmuj sie, ja i tak obejrze ten film. 😉

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    hiehie, a ja jako wielbicielka komiksów poszłam na nowego Supermana i tak mi sie podobał, taki fajny lekki filmik na lato, w sumie to dla dzieci, ale mi sie tam efekty podobały cholernie w trójwymiarze, a rola spacey’ega, huntingon’a i routh’a genialna! ten film jest troche inny niż takie typowe współczesne filmy teraz wyżwietlane, jest w nim i szczypta klasyki i szczypta żwieżożci, oryginalny wątek miłosny.
    moja ocena jest bardzo pozytywna 😀

    anushkaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A ja mam sie zamiar wybrac na „Dom nad jeziorem” oraz na „Miami Vice” 🙂 Znajac zycie, zanim zdecyduje sie w koncu pojsc, okaze sie ze filmy zeszly z kin 😛 Tak jak to bylo w przypadku miedzy innymi „Rozpustnika”, „Marzyciela” czy tez „Grudge” 😀 Ehh.. zycie 😉

    Pippi Langstrump
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Samotnożć w sieci opowiada o miłożci w wirtualnym żwiecie i życiu współczesnego człowieka, który otoczony nowoczesną techniką, wciąż jednak tęskni za prawdziwym uczuciem. Samotnożć to również klasyczna historia o miłożci, tej jednej, wymarzonej, która wzrusza do łez. Film na podstawie powieżci Janusz Leon Wiżniewski o tym samym tytule.

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Zgubilas literke „f” na koncu – Pippi Langstrumpf

    mad2ia_bdg
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    1. „Wichrowe Wzgórza”
    2. „Wzgórze nadziei”
    3. „American beauty”
    4. „5×2 (gorąco polecam)”
    5. „Step up”

    ;)))

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    myżlę, że każda kobieta powinna zobaczyć film „Diabeł ubiera się u Prady”. Film jest żwietny, przepiękne ubrania, buty itp. wszystko co sprawia, że nasze portfele same chcą się otwierać….mimo zdrowego rozsądku. A trzeba dodać, że Meryl Streep żwietnie zagrała. Mistrzowska rola, wymarzona i idealna dla niej. Gorąco polecam.

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Kasia 86, obejrzalam Tristana i Izolde i musze powiedziec, ze bylam zadowolona, z tego, ze Izolda nie polozyla sie obok zwlok i nie umarla z milosci (tak na zawolanie!), bo byloby to kiczowate. Ksiazka, ksiazka, ale wedlug legendy ona wlasnie zniknela, czyli pewnie wrocila do domu.

    Obejrzalam jeszcze „Dom nad jeziorem” i bylam zachwycona. Swietny scenariusz i wspaniala gra aktorska. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co ciekawego grają?"

Przewiń na górę