Co dzisiaj dla siebie zrobiłaż ? :)

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Postanowilam wziasc sie za wymyslanie nowych tematow i oto taki owy temat jak powyzej przyszedl mi do glowy 😆 ,a wiec „co dzisiaj dla siebie zrobilas?”

    Ja osobiscie wyprobowalam na sobie new delikatny makijaz ,w ktorym wygladam calkiem calkiem dobrze 😆 , oraz strzelilam sobie drzemke popoludniowa bo przez zatrucie pokarmowe jestem slaba jak mucha . 🙂

    Teraz Wasza kolej! 😆 Zapraszam wszystkich do postowania! 😆 😉

    minia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    a ja dzis dla siebie po szkole zafundowalam drzemke 🙂 i tak do tej pory leze sobie w lozeczku i niezamierzam sie z niego ruszac 😀

    minia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    a ja dzis dla siebie po szkole zafundowalam drzemke 🙂 i tak do tej pory leze sobie w lozeczku i niezamierzam sie z niego ruszac 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Zafundowałam sobie jesienne kozaczki 😀 Nie bede marzła w balerinkach,podczas wieczornych spacerów… 😉 poza tym wyprostowałam włosy(od soboty nie prostowałam 😯 ) i zrobiłam soie spagetti 🙂

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    A ja byłam na solarium, a teraz mam farbę na włosach. Takie małe zabiegi przed nowym rokiem akademickim 🙂 Dziż coż dla ciała, a jutro dla ducha – wybieram się ze znajomymi na disco.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Rowniez kupilam sobie kozaczki taki na chlodniejsze dni 🙂 , pozatym to zaraz wskakuje do pachnacej wanny i bede sie pluskac hihi 😆

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Jeszcze nic. Ale zaraz idę się wykąpac, później pomaluję paznokcie, wystroję się i uciekam z domu 😀

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Dzis o pierwszej w nocy pojechalam z moim miskiem do calodobowego tesco i kupilam sobie najlepsza pianke do wlosow jaka znalazlam i brylantyne 😛 a potem wydalam ostatnie pieniadze na Mc Donalda i pojechalismy na nocna wycieczke.I dla siebieeee wyspalam sie dzis w koncu porzadnie a zaraz zrobie sobie spagetti 😀

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja dziż nic.. i chyba przez cały weekend nic nie zrobie.. mam zły dzień.. 😕

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    wykapałam się zraraz poamluje paznokcie ładnie się ubioe u wybaywam z domku:):D 😀

    karollcia-93
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    dzisiaj zrobiłam dla sibie sniadanko 😀 heh..

    minia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    a ja kupilam sobie lakiey do paznokci-wkacu musze pomalowac je bo dawno lakieru nie czuly 😉 i nowy pilniczek do paznokci bo stary sie wytarl i maseczki na twarz 2:D wieczorem poddam sie jednej maseczce a teraz poszlam specjelni po ogorki kiszone bo mi sie zachcialo i wcinam 😀 😀 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm… jeszcze nic,ale zaraz wybywam więc zafunduję sobie dawkę żwieżego powietrza oraz piwko 😉

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    paste rybna *pycha* i to cala miche dla mnie ,bo moj nie przepada 😛
    🙂

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    a ja płatki na żniadanie.. a poza tym w łóżku leże bo chora jestem 🙁

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co dzisiaj dla siebie zrobiłaż ? :)"

Przewiń na górę