• Autor
    Odp.
  • yops
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Menu… jedne z wielu: wołowina po meksykańsku (czerwona fasola, kukurydza, papryka, pomidory, intensywne przyprawy), ryż na sypko, surówka z kapusty pekińskiej

    Ostatnio bawię się kulinarnie raczej traktując przepusy orientacyjnie, resztę pozostawiając własnej inwencji

    yops
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Menu… jedne z wielu: wołowina po meksykańsku (czerwona fasola, kukurydza, papryka, pomidory, intensywne przyprawy), ryż na sypko, surówka z kapusty pekińskiej

    Ostatnio bawię się kulinarnie raczej traktując przepusy orientacyjnie, resztę pozostawiając własnej inwencji

    kawa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    dzisiaj idzie pod nóż kurczak podany z warzywami i sosikiem ostrym…
    kurczak oczywiscie gryyylowany 😆

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    u mnie dzisiaj sos czosnkowy, mięso z indyka i ryż. Specjał mojego partnera 🙂 Ja mam dzisiaj wolne od kuchni 🙂

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Ja dziż zrobie placki ziemniaczane, ale i tak nie zjem, bo nie mam apetytu przez to choróbsko!:(

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja dzis na obiad zjadłam pizze-to taka alternatywa,kiedy to,co faktycznie jest na obiad mi niesmakuje 😀

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja dzisiaj zrobiłam gulasz z kurczaka i z makaronem. Pychota. Włażciwie nie miałam konkretnego przepisu kierowałam się intuicją i dobrze poszło.

    Mięsko pokroiłam w kostkę i podsmażyłam na patelni z czosnkiem. Następnie pokroiłam włoszczyznę, papryczkę marynowaną i jeszcze puszkę fasolki czerwonej dodałam. Wszystkie te składniki wrzuciłam do garnka dolałam ok 0,5 litra wody i gotowałam aż wszystko było miękkie. Na koniec dodałam trochę mąki żeby zagężcić i koniec. Zdrowy gulasz gotowy i bardzo smaczny;)

    amysza
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    dziż były pierożki z mięskiem, warzywkami i kapustą kiszoną a do tego barszczyk czerwony

    igla
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Dzisiaj była Panga, ziemniaczki z koperkiem i surówajka…puchotka :haha:

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    nudle knorra, bo nie mialam na nic czasu. wsunelam szybko pomidorowe i musialam wracac do pracy. teraz wrocilam i jestem tak zmeczona ze chyba nic juz nie zjem…najchetniej polozylabym sie od razu spac:(

    amysza
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Kasza jęczmienna , bitki z szynki w sosie , ogórek kiszony i buraczki z papryką. Na deser sernik na zimno z truskawkami.

    Carna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    ja włażnie jem obiadek!
    dziż zupa szczawiowa mniam! zagryzam pełnoziarnistym schulstadem 😀
    a na deser galaretka truskawkowa!

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    no wlasnie a ja dzis najnormalniej w swiecie ugotowalam gar zupki ryzowej

    na dniach napewno zrobie pyzy nadziewane. tzn tak mi sie wydaje ze to pyzy bo bratowa zawsze mnie poprawia ze to jakies kluski. w kazdym badz razie robie je m.in. z ugotowanych ziemniakow i maki ziemniaczanej

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Znów pizza mrożona… 😕

    Jenny
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja mam dziż ziemniaczki z koperkiem, kotlety schabowe z sezamem, mizerię z ogórków i rzodkiewki, duszone pieczarki z mięsem mielonym i serem obtaczane w panierce. 😀 :jupi:

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co macie dziż na obiad?"

Przewiń na górę