• Autor
    Odp.
  • dagmara
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Szukam jakiegoż pomysłu na prezent na komunię dla 8-latka. Macie może jakiż pomysł ?

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Myżlę,że w chwili obecnej najlepszym pomysłem na prezent dla 8 latka będzie coż praktycznego z czego po prostu będzie się cieszył. Może jakaż gra? W ogóle zacznijmy od ustalenia jaki budżet posiadasz na ten cel.

    Ma23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Rower, rolki.

    loreen
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Jak komunia to rower, zegarek.

    dagmara
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    No tak, też myżlałam o czymż praktycznym tylko ciężko mi się na coż zdecydować. A jeżli chodzi o budżet to tak myżlałam, żeby wydać około 400 zł.

    Aleksandra Samos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    8 Latek z każdego prezentu będzie się cieszył. A najlepszym prezentem jest tradycyjnie rower, czy też jakież rolki, jeżli się interesuje to może jakaż deska czy snowboard. Jeżli znasz go dobrze to najlepiej trafić w zainteresowania to działa i będzie się cieszył 😉

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Ja bym też poszła na Twoim miejscu np w rower, albo rolki. To taki fajny praktyczny prezent. A do tego możesz jakąż pamiątkę kupić, co by było wiadomo co to była za okazja 😉 My ostatnio na chrzest taką statuetkę kupowaliżmy, ale na komunie też są [usunięto_link] więc możesz sobie zobaczyć.

    dagmara
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Dziękuję przejrzę sobie.
    I faktycznie coraz poważniej zaczynam myżleć nad rowerem 🙂

    vertimma
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Rower pewnie kupują rodzice, dziadkowie czy chrzestni 🙂 Może mały prosty aparat cyfrowy? Albo faktycznie rolki, deskorolka.

    JOKAMAR
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Jak na rower to dosyć mały budżet. 8 latek szybko zniszczy taki rower z hipermarketu, czy niezbyt specjalistycznego sklepu. Lepiej rolki, deskorolka, może translator. Przyda się w edukacji. Aparat też fajny pomysł.

    reniferu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    mp4 albo mp5

    yeallybean
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dobrze, że ten temat jakim sa [usunięto_link] to jest już za mną 🙂 najlepsze są faktycznie rowerki dla dzieciaków. Pomijajac to co one same sobie wymyslą 😛

    Modio_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    mp4 albo mp5

    Zdecydowanie nie. Słuchanie muzyki przez słuchawki niszczy słuch, szczególnie u dzieci. Zresztą, które dziecko korzysta z mp3, gdy mają telefony?

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    W tym roku kupowałam telefon:) i grę na kinecta. Tyle.

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    A jaki dokładnie telefon? Bo to ważny szczegół. Modne są ostatnio także tablety,co o tym sądzicie? Bo wg wielu opinii to za drogi prezent.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na komunię?"

Przewiń na górę