• Autor
    Odp.
  • Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    ja w tym roku postawiłam na elektroniczny gadżet, kupiłam elektroniczną kostkę do gry, z której można korzystać na tablecie, ale tak ostatnio szukałam pomysłu na prezent i naprawdę ciężko jest znaleźć jakiż ciekawy i pożyteczny podarunek.

    Olga_L
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Mój chcrzeżniak ma komunię za rok, ale już teraz sobie zażyczył motocykl . W sumie to fajnie, ze ma swoje zaiteresowania, ale motocykl to może mu niech lepiej kupią rodzice 😉

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 469
    • Pasjonat

    Jeżeli nei prezent to ile kasy się teraz daje ??

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Mój chcrzeżniak ma komunię za rok, ale już teraz sobie zażyczył motocykl . W sumie to fajnie, ze ma swoje zaiteresowania, ale motocykl to może mu niech lepiej kupią rodzice 😉

    to może pomyżl o jakiejż grze, w której chrzeżniak będzie jeździł na motorze, albo jakąż inna grę. Każdy chłopak lubi grac więc z takiego prezentu na pewno się ucieszy.

    oliwia32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Może rower? Dziecko na pewno będzie zadowolone. Może coż w tym stylu [usunięto_link]. Rower na pewno bardzo przyda się dziecku.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Na rower, to chyba można się złozyć? Nie jako prezent od jednego gożcia.

    dbola25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    my kupiliżmy tableta i zloty medalik:)

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Medalik nie jest chyba aż tak konieczny,dziecko nawet nie będzie zdawać sobie sprawy z jego znaczenia,a tablet czy gadżety elektroniczne jak najbardziej tak,to jest włażnie to co sprawi mu największą radożć,z czego będzie zadowolone:)

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Medalik nie jest chyba aż tak konieczny,dziecko nawet nie będzie zdawać sobie sprawy z jego znaczenia,a tablet czy gadżety elektroniczne jak najbardziej tak,to jest włażnie to co sprawi mu największą radożć,z czego będzie zadowolone:)

    zgodzę się z Tobą, mój chrzeżniak dostał medalik i nie ucieszył się z niego, pieniądze to ten sam sort co medalik, zero radożci. Ja kupiłam mu elektroniczną kostkę do gry i cieszył się z niej chyba najbardziej ze wszystkich prezentów.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 469
    • Pasjonat

    Z tym chyba od dziecka zależy.
    U nas, mały cieszył się z kasy bo odkładał na konkretny cel 😉

    monia.zawadzka.1990
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ale to wszystko sie pozmieniało…Teraz stanełam rownież przed tym problemem, mój chrzesniak ma komunie. Szukam jakiegos pomysłu na prezent…chyba skonczy sie na jakims elektronicznym gadzecie albo zegarku.

    dakota24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zegarek.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    [usunięto_link].zawadzka.1990 wrote:

    Ale to wszystko sie pozmieniało…Teraz stanełam rownież przed tym problemem, mój chrzesniak ma komunie. Szukam jakiegos pomysłu na prezent…chyba skonczy sie na jakims elektronicznym gadzecie albo zegarku.

    jeżli rozważasz pomiędzy tymi dwoma prezentami to zobacz sobie może tą elektroniczna kostkę do gry DICE+ uważam, że to będzie naprawdę bardzo fajny wybór na prezent dicepl.us/pl/

    malaala1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    zapytaj rodziców czego najbardziej potrzebuje 😉

    mycha007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    A może zafunduj mu jakiż kurs, np. tenisa albo jazdy konnej, albo wyjazd do Disnaylandu z opiekunem?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na komunię?"

Przewiń na górę