Co na siebie włożyć??

  • Autor
    Odp.
  • fidoma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Czy macie te same problemy co wiele kobiet rano przed wyjżciem do pracy? Ja codziennie zadaję sobie pytanie co na siebie włożyć. Stoję przed szafą i codziennie zmieniałabym jej zawartożć. Jak dobieracie sobie stroje, co kupujecie zazwyczaj i jak kompletujecie garderobę?

    [usunięto_link]
    [usunięto_link]

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    hej aby uniknąć tego problemu rano zawsze wieczorem szykuje ubrania na drugi dzień:) teraz nie muszę latać jak opętana gdzie jest moja spódnica itp.:)

    Jeżli kupuje buty a nie mam torebki do niej to kupuję dwie rzeczy:) I ewentualnie spodnie:) żeby tak wszystko pasowało a póżniej wpadne na pomysł,że nie mam do tego płaszcza (bo ten co mam nie pasuję ) i takie błedne koło co miesiąc:) hehe

    No staram się robić żęby te nowe rzeczy były w podobnych tonacjach co moje stare… także,żebym nie pasowała nowa rzecz tylko do jednego zestawu ale i z tym bywa ciężko.. bo jak wiadomo kobieta się na coż uprze jak osioł to nie ma bata i trzeba kupić:)

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Ja też często od rana mam problem co na siebie włożyć, dlatego zawsze staram się przygotować sobie strój dzień wczeżniej¦ 🙄

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    ja to samo:) idealny sposób na dłuższą drzemkę:)
    I nie muszisz robić w pożpiechu czegoż bo wszytsko elegancko wisi na wieszaku

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Pomysł z przygotowaniem dzień wczeżniej ubrania jest bardzo dobry. Ale mimo to mam problem z wyborem stroju.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Ja jakoż nie mam problemu z dobraniem ubrań do pracy. też przygotowuje je dzień wczeżniej. mam za to problem z zakupami. Polubiłam bezrękawniki, sukienki i bluzki.Trudno o tanie i w dobrym gatunku.

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    n****ętniej wymieniłabym całą szafę, bo obecna garderoba mi się znudziła

    nadia83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Najlepiej kupować uniwersalne ciuchy, które w zależnożci od okazji można inaczej wykorzystać, w zależnożci jakie dobierzemy dodatki. Dużo jest takich rzeczy w kobiecych pismach czy w internecie ;).

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja tez mam ten problem, nie wiem często co na siebie włożyć. Mam kilka ulubionych ciuchów, ale nie chce chodzić w nich ciagle, trzeba chodzic ubranym różnorodnie a nie tylko w tym samym.

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Macie problem? wziasc wahadlo i trzymac nad kazda garderoba. jezeli bedzie skret w prawo to to ubierajcie. Skret w lewo nie zakladac. Ja posluguje sie zawsze wahadlem, szczegolnie przy zakupach. Wahadlo to glos podswiadomosci!

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    kupować po prostu uniwersalne zestawy proste:)

    fidoma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    kupować po prostu uniwersalne zestawy proste:)

    To chyba najlepsza metoda. Klasyka zawsze w modzie. A to co akurat jest hitem za rok już będzie niemodne. Lepiej klasyczne rzeczy kupować w dobrym gatunku, które starczą na lata, a te modowe hity z sieciówek.

    rebeca
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    O! Fajny temat 🙂 Chociaż muszę przyznać, że zazwyczaj takiego problemu nie mam 🙂 Bo szykuję sobie dzień wczeżniej przed zażnięciem ubrania, które na następny dzień będę potrzebowała 🙂 Podobnie z torebką 😉

    Zmyslowa-Bielizna.eu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Odpowiednia bielizna to jest to od czego zaczynamy nasz codzienny ubiór. To od niej zalezy jak bedzie prezentować się sylwetka i jak będą lezały na ciele ubrania. warto zainwestować w bieliznę, która będzie odpowiedni dobrana do kształtów ciała.

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Raczej spontanicznie wymyżlam co na siebie włożyć, więc zazwyczaj jest to w pożpiechu. Większą wagę przywiązuje do ważniejszych uroczystożci czy okazji, wtedy moja garderoba jest jak najbardziej przemyżlana.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na siebie włożyć??"

Przewiń na górę