co na siódme poty???

  • Autor
    Odp.
  • Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Bardzo mocno się pocę! Jak tylko szef zadzwoni że chce porozmawiać, to mnie dosłownie zalewa pot. Tak się tego wstydzę i nie wiem jak sobie poradzić. Pomocy!

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Do lekarza może? Na pewno są jakież żrodki ktore mogą Ci pomoc. Bo chyba zwykly antyperspirant to nic u Ciebie nie zdziala

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    zapomniałam nazwy, ale zapytaj w aptece. jest taki preparat. stosuje się go dwa razy w tygodniu bodajże i problem potu po jakiż czasie znika. 🙂

    madzikas
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Ja stosowałam przez pewien czas Antidral – skuteczny był, ale tak mnie swedziały paszki po nim, że po prostu musiałam przestać go używać.
    Vichy jest dla mnie za drogi powiem szczerze. Ale widziałm gdzież takie doustne żrodki co mają hamować potliwożć coż tam – block:) Czy ktoż używał tabletek na potliwożć?? ma to jakiż wpływ na samopoczucie??

    Angelikaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja włażnie zaczęłam brać, ale to dopiero drugi dzień więc nie tracę nadzieji. Preparat się nazywa PERSPI-BLOCK. Jak to nie pomoze to juz chyba nic, bo zaden antyperspirant mi nie pomogl! I juz mniejsza o stres w pracy, czuje sie odpychajaca dla facetow przez to pocenie 🙁

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    rozumiem, ze ta potliwożć jest związana ze stresem, tak?
    poczytaj [usunięto_link], może masz też jakież inne objawy na które do tej pory nie zwróciłaż uwagi? rozwiązanie może być całkiem proste 😉

    Angelikaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    No i wyglada na to, ze mi perspi-block pomaga 🙂 narazie, krotko biore, ale juz teraz nie leje sie ze mnie tak jak jeszcze niedawno! Dotad pocilam sie okropnie, a teraz juz prawie jak czlowiek- oby tak dalej 🙂

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    No i wyglada na to, ze mi perspi-block pomaga 🙂 narazie, krotko biore, ale juz teraz nie leje sie ze mnie tak jak jeszcze niedawno! Dotad pocilam sie okropnie, a teraz juz prawie jak czlowiek- oby tak dalej 🙂

    oooooo jakaż iskierka nadziei!
    Gdzie się kupuje ten specyfik? Drogi? A rozmiawiałaż o tym perpsi bloku z jakimż lekarzem?
    Chętnie też spróbuję, jeżli Tobie pomaga.

    madzikas
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Ja się pocę tak po prostu, nie jest to związane raczej ze stresem tylko taką mam naturę.
    A powiedzcie po jakim czasie czujecie różnicę w działaniu? No bo zasadniczo to się zastanawiam nad tym perspi cożtam (łatwiejszej nazwy nie można było wymyżlić?:)) , docelowo na czas majówki:) Bo wiadomo jakież wyjazdy, bieganie po słońcu. Nie lubię się martwić jakie ubrania maskujące mam zakładać.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    „Taką masz naturę” czyli jest to związane z zaburzeniami hormonalnymi! Wtedy jak już nic nie pmaga (żaden kosmetyk,żaden antyperspirant-naet ten apteczny i specjalistyczny)dobrze jest wybrać się do endokrynologa i można to spokojnie wyregulować lekami!

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    u mnie potliwożć ma podłoże stresowe. nie zmierzam leczyć się z potliwożci na chwilkę, ani z okazji czegoż tam (majówki ;)) Zapytam mojej internistki o perspi block bo w gruncie rzeczy nie lubię brać czegoż niesprawdzonego.

    Angelikaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    No ja sie poce zaraz po kapieli i to wcale nie w wyniku stresu… to dopiero masakra, moglabym sie myc 20 x dziennie a i tak jestem mokra i smierdze- ale na szcescie powoli moj problem odchodzi w niepamiec 🙂

    crazydiam
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    słyszałam, że jest jakiż apteczny specyfik, którym należy posmarować się pod pachami na noc (podobno na początku bardzo szczypie, ale skóra się po jakimż czasie przyzwyczaja) i cały dzień, albo nawet i dwa nie ma problemu z potem, przykrym zapachem itd. niestety nie znam nazwy, ale podejrzewam, że zapytany farmaceuta będzie wiedział, o co chodzi. żwietna sprawa kiedy na cały dzień wybieramy się z daleka od naszej zacisznej toalety, a musimy być rzeżkie i żwieże 😀

    lasica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Spróbuj etiaxil, w prawdzie sama nie uzywalam, ale slyszalam ze jest bardzo dobry.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Wiem, że sa tez specjalne wkładki pod pachy, które pochłaniają pot, może to jest jakież wyjżcie, chyba w tv mango to widziałam…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co na siódme poty???"

Przewiń na górę