• Autor
    Odp.
  • monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    @Ninool wrote:

    Myżlę, że akurat z klientami nie będzie problemu 🙂 Dzięki za rady 😀 i podniesienie mnie na duchu 🙂

    no to jeżli klientów masz dużo, nie masz się czego obawiać. To do boju 🙂 i życzę sukcesów 🙂

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Zmienić pracę…

    ulaula1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Chciała bym zmienić prace:>

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Zmienić pracę…

    to w czym problem? 🙂 wysyłaj cv-ki w różne miejsca. nowy pracodawca musi się przecież dowiedzieć że szukasz pracy 🙂 Tylko nie zrażaj się, jeżli nie będzie przez jakiż czas odpowiedzi. Czasem udaje się od razu trafić, ale czasem trzeba wysłać 100 aplikacji, żeby pójżć na kilka spotkań

    ulaula2
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Niestety nie mam odwagi a bardzo bym chciała skoczyć ze spadochronem:>

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Niestety nie mam odwagi a bardzo bym chciała skoczyć ze spadochronem:>

    spróbuj w tandemie, ale taki lot to jest genialne uczucie. Oczywiscie wymaga rzeczywiżcie odwagi, a najtrudniejsze momenty to według mnie:
    – jak samolot startuje i zaczynasz się wznosić – to chwilę trwa a w głowie kołaczą się różne myżli 🙂
    – jak siedzisz na krawędzi samolotu z nogami poza nim wiedząc że zaraz wyskoczycie
    – spadając – jak zastanawiasz się czy zaczepy, którymi jestes połączona z instruktorem wytrzymają 🙂

    ale generalnie polecam. wrażenie baaaaaaaaaaardzo pozytywne

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Po takim skoku, to już chyba nie ma dla Ciebie żadnych barier.
    Ja z kolei mam żwiadomożć, że moja córka słusznie chce wyjechać na obóz językowy za granicę. Póki młoda to najwięcej się nauczy. Ma 14 lat a na takie obozy można wysłać już 13 latków. Tyle, że jak się o nią boję. Ciągle mi chodzą po głowie jakież straszne historie z porwaniami nastolatek. Jeszcze coż niepotrzebnie wywołam. A takie obozy organizuje duża międzynarodowa szkoła językowa [usunięto_link], więc nie jakiż krzak a ja się boję.

    Nic nie da się przewidzieć, ale nie można też za bardzo przesadzać, bo inaczej musiałabyż córkę trzymać w domu w zamknięciu … a i to nie byłoby pewne, bo w domu też różne rzeczy mogą się stać. Ale wracając do tematu – jeżli organizuje to duża szkoła językowa, z pewnożcią jest to bezpieczne, choć myżlę, że jeżli masz wątpliwożci, powinnaż dopytać organizatora w jaki sposób zapewnia bezpieczeństwo dla dzieci (w końcu 14-latka to jeszcze dziecko). No i poszukaj w sieci opinii na temat tej szkoły od osób które były na takim obozie

    Anna_N
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Skoczyć na bungee 🙂

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    ooo, ja też 🙂 Spadochronu bardziej się boję 😉

    Anna_N
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Na przyszłych wakacjach planuję skoczyć w Zakopanem :]

    amelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Na przyszłych wakacjach planuję skoczyć w Zakopanem :]

    Chyba ze schodów.

    milkaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    tatuaż, ale w sumie też nie do końca wiem jaki 🙂

    Tulinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    ja bym sobie biust powiększyła, bo jednak nie należy on do okazałych i mam z nim kompleks. To chyba tyle, największa moja zmora mały biust.

    Tortil
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    a ja dla odmian bym sobie zmniejszyła, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia 😀

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Brakuje mi odwagi by wziąć kredyt i kupić piec do ceramiki. Niestety jest to drogi zakup, a ponieważ ceramiką zajmuje się tylko hobbistycznie w wolnym czasie, piec nie zwróci mi się. Marzę o nim po nocach 😀 , ale jeżli nie wygram w totka 😀 chyba mogę o nim zapomnieć.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co od dawna chcecie zrobić, ale brakuje Wam odwagi?"

Przewiń na górę