• Autor
    Odp.
  • Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Polecam cynamonowy peeling stóp:
    Składniki:
    1 łyżeczka cynamonu
    2 łyżki miodu
    1 łyżka brązowego cukru
    Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj. Wmasuj tak przyrządzony peeling w stopy, a po masażu, opłucz nogi wodą i wsmaruj krem do stóp. Ten prosty peeling to sposób na odprężone i wypoczęte nogi. Cynamon ma włażciwożci antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Miód działa wygłądzająco i oczyszczająco. Połączenie cynamonu i miodu zapewni Ci gładką i delikatną skórę stóp.

    ewelinaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja pielęgnuje stopy codziennie i są ładne, zawsze krem a co tydzień peeling nogi

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Odpowiendnie usuwanie martwego naskórka, peelingi i nawilżeni

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    NAGIETKOWY KREM DO STÓP macie w Hildegard Braukmann. Naturalny kosmetyk – po prostu dbajcie o systematyczną pielęgnację. W ciągu kilku tygodni diametralnie odmienicie sobie sytuację i zacznie to wyglądać całkiem normalnie. Sama wiem, ile w to wszystko włożyłam pracy – niczego nie zrobi się z dnia na dzień…

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ja w tym roku wypróbowałam w końcu skarpetki złuszczające i wiem że od teraz sa one dla mnie moim obowiązkowym kosmetykiem.
    Skora się ładnie złuszczyła a pod… teraz tylko kremiku pilnuję…

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    a jakich używasz?

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Ja polecam kremy i skarpety do stop comfort bielendy. Skarpety zluszczajace to u mnie juz obowiazek, najlepsze ze wszystkich, bardzo dobze i w miare szybko zluszczaja. Teraz tez kupilam skarpety antyperspirant i jestem zachwycona, bo w krotkim czasie wkoncu pozbylam sie problemu z potliwoscia stop. Zabieg dwuetapowy, najpierw skarpetki a potem krem i mozna cieszyc sie przyjemnym zapachem 🙂

    Karolinn
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja pomalowane czesto. Uwazam, ze to sexi 🙂 a jak skóra na pietach twarda to piling i masc z wit A

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Dorota123, używam epilfeet, próbowałam kilku, ale tylko po tych był u mnie efekt

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    A czy są jakieś przeciwwskazania w ogóle do stosowania takich masek?

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Isthar, na pewno jakieś rany na stopach, grzybica.. z tego co pamiętam chyba w ciąży nie można i przy cukrzycy. Musiała bym doczytać.
    A malujecie paznokcie zimą ?

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Nie zawsze, ale czasami maluję, za to latem obowiązkowo 😉 No i maseczka złuszczająca już też za mną 😉 W końcu lada dzień ma się poprawić pogoda i trzeba będzie pokazać stopy w japonkach 😉

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ja maluje raczej pazurki też i zimą tak dla samej siebie. A jeśli o to Epilfeet chodzi to co to za maska i jak to działa?

    marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Też lubię maski złuszczające, te z byOlie to mój hicior. Nie spodziewałam się, ze tak łatwo można uzyskać efekt jakbym była u kosmetyczki. Dobrze zawsze przed założeniem maski wymaczam stopy, potem koniecznie na wierzch ciepłe skarpetki i 2 godziny przy ulubionym serialu 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Dokładnie tak, to taka maska złuszczająca, w formie skarpetek nasączonych specjalnym płynem. Nakładasz na stopy na jakiś czas, później zmywasz i czekasz aż skóra sama się złuszczy. Trwa to kilka dni, ale efekt jak po wizycie u kosmetyczki, tylko za pół ceny 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co robić, żeby mieć ładne stopy?"

Przewiń na górę