• Autor
    Odp.
  • ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Od skarpetek lepszy jest zabieg calluspeeling firmy mavex 🙂 Super sprawa, jestem na prawdę pod wrażeniem. Wszystko robi się samemu w domu, prosty zabieg bo tylko nakłada się na stopy nasączone płatki, potem zdejmuje zrogowaciałą skórę, wygładza i nakłada krem 🙂 W ciągu 15 minut miałam gładkie, miękkie, ładniutkie stopy.

    ania-mika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja tam uważam że, najlepszym sposobem na ładne i zadbane stopy jak i dłonie jest dobra kosmetyczka, do której będziemy chodzić systematycznie i w ten sposób zawsze będziemy zadbane a i przy okazji takie co miesięczne wyjście jest dobrym powodem robienia coś dla siebie oraz poprawy humoru, bo jak wiemy to nam Kobietą bardzo poprawia nastrój. Ja mam taką kosmetyczkę i mogę ją z czystym sumieniem polecić. W Warszawie na Tarchominie uczęszczam do Berja  [usunięto_link]

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Tak jak było wspominane to żeby mieć ładne stopy to raz na jakiś czas wystarczy zrobić u kosmetyczki zabieg calluspeeling i nie zapominać o codziennym kremowaniu stóp.

    nancy11
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    ja kupuje sobie perełki do kapieli stóp z mocznikiem, do tego jakaś dobra maska na stopy i voila! 🙂

    paulkowaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Warto udac się do podologa i doprowadzić stopy do porządku. Ja w Warszawie właśnie na wiosnę już w sumie jeżdzę do Gabinetu Zdrowej Stopy na Sady Żoliborskie. Rewelacyjna podolog tu przyjmuje, pani Joanna Kowalewska

    AniaAloe
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Hej. Na stopy super zabieg do wykonania w domu po kąpieli: peeling, specjalny spray po pilingu- ja używam aloe first (niezastąpiony nie tylko do stóp) na to krem i stopy jak nowe. Można kremu dać więcej i na około pół godziny nałożyć skarpetki. Efekt super. Polecam i jakby co to służę pomocą co to kosmetyków.

    Pozdrawiam, Ania.

    slodyczslodyczy
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja na stopy stosuje z bielendy z serii minty fresh foot care preparat na zrogowacenia i pekajace piety i piling. Wystarczylo kilka razy je nalozyc i jest o niebo lepiej

    paulkowaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    O tak, ta seria z Bielendy Minty Fresh Foot Care jest rewelacyjna. ja stosoweałam i peeling i ten preparat na pękające pięty. Super środki, i ten miętowy zapach

    lesna monia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja idę do kosmetyczki przed sezonem wakacyjnym, tam mi doprowadza do porządku i taka potem domowa pielęgnacja tylko na podtrzymywanie efektu

    maliwia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    najlepiej udac się do podologa. Mam zaufany Gabinet Zdrowej Stopy w Warszawie do którego regularnie chodze, Sady Żoliborskie. Przyjmuje tam pani Joanna kowalewska, podolog. Ale i jak odciski czy by zrobić manicure polecam Pania Agnieszke

    Radka123
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Uważam, ze bardzo ważne jest dobre i regularne nawilżanie.

    Niebieskookaa
    Participant
    • Tematów: 34
    • Odp.: 21
    • Stały bywalec

    Świetni podolodzy pracują w Instytucie podologicznym w Rzeszowie. Byłam tam niedawno

    lalka50
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Od lat używam  sole zmiękczające do kąpieli stóp i na noc krem Regenerum- serum do nóg i tyle.

    krystyna_grey
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Moje są zbyt często maltretowane w górach od łażenia lub w ciasnych butach wspinaczkowych, więc cieżko, by cały czas wyglądały idealnie 😉 Ale polecam solanki, dobre kremy i pumeks. Jak mam „czas luzu” dla stóp to maluję, na nogach paznokcie wolę krótsze.

    Monia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Zazwyczaj używałam dobrych kremów z mocznikiem ( wysoka zawartość procentowa urea).Lirene Foot Care zawiera 30% mocznika. Przed nałożeniem warto wypeelingować stópki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co robić, żeby mieć ładne stopy?"

Przewiń na górę