co sprawia panom przyjemnosc?

  • Autor
    Odp.
  • iwonka341
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Siemka wszytskim jestem nowa tutaj i bardzo nurtuje mnie pytanie ktore zadalam w temacie:P hehe prosze wypowiedzcie sie na temat tego co wam najbardziej sprawia przyjemnosc ?

    gratapersona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    moj chlopak uwielbia jak go caluje w okolicach ucha

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    To zależy jak daleko chcesz się posunąć.

    iwonka341
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    jak najdalej piszcie wszytko 😛 blagam:P

    foczkaaa16
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    gadfg

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    A moim zdaniem wszystko co związane z seksem będzie mu sprawiało przyjemnożć. Wiadomo też że każdy ma swoje fantazje więc lepiej zapytaj czy ma może ochotę na coż konkretnego 🙂

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Nie wiem czy jesteż przygotowana na taką odpowiedź ale według mnie facetom najwiekszą przyjemnożc sprawia seks z nowo poznaną, nieznajomą prawie, kobietą. Do tego zostali stworzeni – rozprzestrzeniać swoje geny. W odróżnieniu od kobiety nic nie tracą i nie inwestują 9 miesięcy i więcej własnego życia. A jeżli chodzi o rodzaj seksu to zalezy od mężczyzny i kobiety.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    to w takim razie mój narzeczony wg Twojej definicji nie jest facetem… jest ze mna 5 lat, a pierwszy raz kochalismy się prawie po roku znajmożci…
    A wg mojej definicji jest prawdziwym facetem, ktory szanuje kobiety, a nie n****żytym chłopaczkiem który na każda dziewczyne patrzy jak na coż co mozna tylko przelecieć.

    wczesny_wieczor
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Niestety mythbuster ma racje…Jestem facetem i jestem z moja kobietą 7 lat, jest nam ze soba dobrze, kocham ją i nigdy jej nie zdradzilem i mam nadzieje nie zrobie tego, ale „ciągnie wilka do lasu”. Wydaje mi sie ze sex z partnerka nie jest w stanie dostarczyc zazwyczaj tyle emocji co sex z nowo poznana osoba (patrz pocxzatki twojego zwiazku…przynajmnmiej z punktu widzenia faceta). fascynacja mija i to co przyjemne z ukochana niestety prawdopodobnie moglo by byc przyjemniejsze z nieznajoma ( zreszta to najskrytrze marzenia kazdego faceta, ktory nie robi tego ze wzgledu na milosc i szacunek jaka dazy wlasna ukochana)

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Nie wierzę że jesteżcie aż tak prożci. a mówienie że każdy facet marzy o seksie z nowo poznana dziewczyna jest porównywalne, że wszystkie kobiety lecą na pieniądze..

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    BlackMamba, ja bym nie używał takich porównań. Nie wszystkie kobiety lecąna pieniądze. Niektóre lecą na władzę, siłe charakteru, wygląd, inteligencję, itp, itd. Ale co za różnica skoro i tak jest to loteria jacy się rodzimy, czy głupi, czy piekni, czy w bogatej rodzinie, czy inteligentni. Chodzi o wybór osobnika, którego geny są warte połączenia z Twoimi, czy jestęż tego żwiadoma, czy nie.

    Twój facet może i Ciebie nie zdradza i może nigdy nie zdradzi nawet jeżli będzie miał okazję, ale jeżli tak to tylko dzięki silnej woli, bo zaufaj mi, że na pewno sprawiło by mu to przyjemnożć, tyle, że nie chce mieć wyrzutów sumienia , nie chce Ciebie zranić, no i nie ma dobrej okazji na seks bez zobowiazań.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Rozumiem, że znasz zdanie wszystkich facetów? Czy oceniasz jedynie na podstawie własnego zdania i zdania znanych Ci facetów? Bo jeżli tak to jest to niestety uogólnienie. Bo co innego mówienie, że większożć facetów ma takie fantazje, a co innego że każdy prawdziwy facet musi koniecznie o tym marzyć… Pozostaje jeszcze kwestia wiernożci, bo można tłumić pewne zwierzęce pragnienia dla ukochanej osoby…

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Ja nie mówię prawdziwy facet, czy nie prawdziwy, a o tłumieniu zwierzęcych instynktów też wspomniałem mówiąc o silnej woli. Tylko czy tłumienie swoich instynktów to coż pochlebnego? I owszem, nie pytałem sie wszystkich mężczyzn na żwiecie, i nie muszę, żeby tak twierdzić. Wystarczy czężciej oglądać AnimalPlanet i Discovery Channel a rzadziej M jak mydło.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ja oglądam tylko takie programy, a M jak miłożć nie widziałam ani razu, wiem tylko że jest to popularny serial w Polsce.
    Moim zdaniem na siłę probujesz udowodnić że jesteż prawdziwym mężczyzną, zupełnie niepotrzebnie.
    Musisz pamietać, że nie wszyscy faceci myżla i czują tak jak Ty.
    Nie można też powiedziec że nie masz racji, podejrzewam, że większożć mężczyzn ma jakież fantazje seksualne, czasem nawet bardzo dziwne. Jednak związując się na stale z ukochana kobietą przestają o tym myżleć. Moim zdaniem wszystkie fantazje pojawiają sie wyedy gdy czujemy niedosyt seksu (wiadomo też że u każdego czas jaki wytrzymujemy bez seksu jest inny). I jeżeli człowiek jest wyrzyty to nie przychodzą mu na myżl „zwierzęce instynkty”, po prostu.

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Acha, może powinienem pisać jak c**** – wtedy byłbym „normalnym” facetem, a tak tylko udaję „prawdziwego”. Ok, już nie będę. Kolorowych snów, naiwne dziewczynki!

    Ukochana kobieta… hahaha, koń by sie użmiał. Seks z ukochana kobietą to prawie tak jak seks z matką. Obudź się kobieto, zawsze to lepsze niż walenie konia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co sprawia panom przyjemnosc?"

Przewiń na górę