• Autor
    Odp.
  • deliriumt
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    hmmm dosc trudny teamat sie z tego zrobil
    jest pewna subtelna roznica miedzy kobietami a mezczyznami jesli chodzi o rozmowy na temat seksu. polega ona glownie na tym ze kobiety sa strasznie pruderyjne, a jesli takie nie sa to wiaze sie z tym ze zostaja postrzegane przez wiekszosc towarzystwa, niezalerznie od plci, jako bezwstydnice

    dlatego tez nie znam osobiscie rzadnej kobiety ktora przyznala sie do masturbacji i tak samo nie znam kobiety ktora przyznalaby sie do fantazji o seksie z przypadkowym mezczyzna, co wcale nie oznacza ze takich kobiet nie ma

    przyznaje ze oburzenie na kontrowersyjne teksty mythbustera jest jak najbardziej poprawne politycznie.
    sporo ludzi lubi sie oszukiwac

    Olowek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    hm….. Ktoż miał taki dowcip przy każdym pożcie (ale nie pamiętam czy na tym forum, czy na innym…). Reasumuje dyskusje:
    Mały Jaż bawi się swoim siusiakiem, nagle pyta mamę:
    – Mamo, czy to jest mój mózg?
    Na to mama:
    – JESZCZE nie kochanie.
    😆

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    …wlascie jak maja oszukiwac to po co cos pisza…ja osobiscie mysle ze jesli ktos tu nie przyznaje sie do sex przygody to niedlatego ze sie wstydzi ale raczej boi sie tego ze obecny facet jednak kiedys moze to przeczytac:)
    takie jest moje skromne zdanie:)

    rafalek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    FELLATIO 😀

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    jestem kobietą i to co mogę powiedzieć to nie wyobrażam sobie sexu z jednym mężczyzną do końca życia[choć jak narazie tylko z jednym to robiłam] jedyne to co mnie powstrzymuje od zdrady[a raczej sexu z facetem z którym nie jestem związana emocjonalnie] to ryzyko ciązy i wyżuty sumienia i moge szczerze przyznać że jestem zwierzęciem tak jak kazdy z nas. Nie żciemniajcie, że sex to tylko cos co może przezywać dwoje kochających sie ludzi.Przyznać muszę że sex ze stałym partnerem jest… no chyba sami wiecie jaki jest rutynowy chociazby wprowadzać coraz to nowsze experymenty… idę do łożka i po prostu wiem co mnie czeka[nie mówię tu o orgażmie tylko o tym że wiem co mój partner będzie robić znam jego ruchy itp itd] – nie oszukujmy sie taka jest niestety prawda.
    większożc z nas, niewazne czy kobiety czy mężczyżni, marzy o sexie zkimż innym niz partner, pragnie dreszczyku emocji.

    I proszę was kobiety nie mówcie że wasi faceci nie mają takich pragnień, przecież każda z nas napewno przyłapała swojego faceta jak ogląda się za innymi lub 'kolorowe’ gazetki i niby o czym wtedy myżli?po co to ogląda?i jakie ma pragnienia?- bądźmy realistami

    rafalek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    mam taką malutką sugestie pogadajcie ze swoimi facetami na temat co ich kręci . pamiętajcie ze pewnosc siebie=atrakcyjnożc

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Jeżeli chodzi o zdradę to uważam , że jeżli już ma się taką ochotę na sex z kimż innym to po co dawać cierpienie zdary swojemu partnerowi/partnerce-najpierw zakończyć związek, a później 'hulaj dusza’ 😉 Choć wiadomo, że teoria z praktyką nieczęsto musi być wiązana…

    Malwina29
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    mojego faceta doprowadzam tym do szaleństwa że zanim pozwolę mu wejżć to się z nim droczę i baaaaaardzo powoli wkładam go ale tylko troszkę i zaraz wyjmuje po paru razach błaga mnie bym włożyła go do końca i wtedy jest to cudowny widok rozkoszy 8)

    julitaaszan
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mój facet lubi jak go pieszczę rankiem a potem szybki sexik

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Mój z kolei lubi, jak mu pieszczę drugą dziurkę, dostaje wtedy szału. Co prawda nie odważyłam się włożyć palca, ale wiem, że umarłby z rozkoszy.

    huhguf-guzdo9-pybSyt
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    A rzniecie tesciowej?

    huhguf-guzdo9-pybSyt
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    <p style=”text-align: center;”>Ja uwielbiam jak kobieta lize moje oczko bardzo doglebnie bawi sie moim fiutem zwiaze jaja i wsadzi palec w d*** tak zebym jeczal i sama zadecyduje kiedy jej wsadze , a na koniec pozwoli zalaC myszke w nagrode</p>

    huhguf-guzdo9-pybSyt
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Sprobojcie od lizania jego odbytu muskajac jajka i wiazac je , penisa zostawcie w spokoju masz sie z nim droczyc jezykiem i swintiszyc Niech sie wypnie i czeka az mu cos w sadzisz , albo zerzniesz Niech sie boi ze masz nad nim kontrole  Nie bnedzie myslal o wytrysku potem on to samo zrobi tobie gdy bedziesz gotowa pozwol mu niech wsadzi go w twoje oczko ale ma czuc ze masz swoj zapach bedzie mial dosc , a pozniej to juz bedzie robil co mu kazesz pamietajcie podczas wytrysku ma miec zapchana dziurke I jest twoj!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co sprawia panom przyjemnosc?"

Przewiń na górę