• Autor
    Odp.
  • dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    Ja zaczęłam się masować bańką chińską, na początek miałam straszne siniaki na udach i pupie, potem przeczekałam aż znikną i znów zaczęłam się masować co 2-3 dni, siniaki już mi się nie robią ale cellulit wcale nie znika 🙁

    mitka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Po pierwsze ćwiczenia, bardzo polecam spinning… Do tego odpowiednia dieta wspomagana suplementami,które poprawią krążenie np: wyciąg z pestek winogron. Ja stosuję Grape Seed Extract Noble Health.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Jednym ze skuteczniejszych sposobów są na pewno zabiegi w SPA. Jednym z lepszych jest bez wątpienia Espresso Detox, który można sobie zrobić w Hotelu Głęboczek. Wygładza on skórę, oczywiżcie walczy ze skórką pomarańczową, no i cudownie odpręża. Jest to żwietne połączenie przyjemnego z pożytecznym 😉

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] – stosowałam tą bańkę i efektów nie było, a ból był nie do zniesienia. Ten peeling z oleju rzepakowego i kawy o którym pisałam wyżej jest znacznie skuteczniejszy.

    Bobbi_Br
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ktoż jakiż czas temu polecił mi kapsułki antycellulitowe firmy Oriflame. Stosowałyżcie kiedyż? Wolałabym przed zakupem dowiedzieć się od użytkowniczek czy naprawdę działają 🙂

    Zeszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    O tych bańkach chińskich dziewczyy pisały też w innym wątku, ale trochę narzekały na tą metodę, nie wiem czy by się u mnie sprawdziła.

    edul
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Już dawno przestałam wierzyć w moc kremów antycellulitowych. Jeżeli widziałam jakież efekty po miesiącu stosowania, to w momencie kiedy przestałam je stosować skóra wyglądała jeszcze gorzej. Teraz włażciwie mam dwa sposoby: masaż bańską chińską – codziennie po 10 min. na początku strasznie boli ale po pewnym czasie stosowania wszystko idzie gładko (bańki chińskie można kupić w każdej aptece). Drugi sposób to mezoterapia mikroigłowa (ja robię w Krakowie, w salonie Revision). ten zabieg daje naprawdę żwietne efekty. Oczywiżcie jeden zabieg nie wystarczy. Ale łącząc teraz dietkę, masaż i zabiegi wreszcie czuje ze mogę osiągnąć efekt na dłużej. –

    Zeszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Tak z ciekawożci – ile płaciłaż za taki zabieg na cellulit? Ja generalnie też raczej za kremami nie przepadam bo skutecznożc nie jest wysoka niestety, więc zostaje zabieg.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Już dawno przestałam wierzyć w moc kremów antycellulitowych. Jeżeli widziałam jakież efekty po miesiącu stosowania, to w momencie kiedy przestałam je stosować skóra wyglądała jeszcze gorzej. Teraz włażciwie mam dwa sposoby: masaż bańską chińską – codziennie po 10 min. na początku strasznie boli ale po pewnym czasie stosowania wszystko idzie gładko (bańki chińskie można kupić w każdej aptece). Drugi sposób to mezoterapia mikroigłowa (ja robię w Krakowie, w salonie Revision). ten zabieg daje naprawdę żwietne efekty. Oczywiżcie jeden zabieg nie wystarczy. Ale łącząc teraz dietkę, masaż i zabiegi wreszcie czuje ze mogę osiągnąć efekt na dłużej. –

    Ja próbowałam tej chińskiej bańki, ale dla mnie to było jak tortura… Zostanę jednak przy moim peelingu z kawy – polecam wypróbować bo efekty na prawdę widać, a nawet jeżli nie poskutkuje na cellulit to zawsze chociaż zregeneruje i ujędrni skórę dzięki witaminie E zawartej w oleju rzepakowym 🙂

    kasiagie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Witajcie, ja na cellulit polecam mezoterapię iglową. W zeszłym roku w okresie wiosennym zrobiłam sobie serię zabiegów u dr Joanny Sułowicz w Krakowie i uwazam ze jest to najlepszy zabieg na cellulit. W tym roku także zrobie sobie serię, ponieważ pofolgowałam sobie troszkę i niewielki cellulit znowu się pojawił choć juz nie taki jak był wczesniej. juz nawet się umowiłam na zabieg bo robi sie coraz cieplej ;)))
    Pozdrawiam

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    w good time day spa mają bardzo fajny pakiecik, jeżli chodzi o pozbycie się cellulitu szybko i skutecznie, ale co jest najbardziej istotne, spore zniżki się często pojawiają. więc może się uda jeszcze przed wiosną mieć piękne ciało bez grama cellulitu?

    Dziubass
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja próbowałam już wszystkiego – kremy, mażci, tabletki, rolletic, ultradzwieki, elektrostymulacje.. wszystko do bani albo na chwile sie poprawiało..

    DOszła mi do tego niedczynnosc tarczycy i robił sie ze mnie pulpet z dnia na dzien..

    Jako ze sprawdzilam wszystkiego co sie dało moge smialo polecic masaż bańką chińską, ważne zeby nie bawić sie samemu bo można sobie krzywde zrobic gdy się ma np. kruche naczynka, trzeba isc do profesjonalisty!

    Płaciłam za masaż 35 zł w gabinecie rehabilitacji i dietetyki w Krakowie, na Zakopiańskiej. Babeczka jest fizjoterapeuta po odnowie biologicznej a do tego dietetykiem. Na poczatku przez prawie godzine mialam tzw wywiad żywieniowy – nie wiedzialam ze mozna o takie szczegóły pytać, a tu jednak temat żywienia nie zna granic! Potem seria 12 masaży, czasami bolało ale wiadomo – cierp ciało jak żeż chciało – i w efekcie coraz bliżej mi do gładkich ud.

    Wiadomo, ze nie moge teraz rzucic sie spowrotem na ciastka itp ale racjonalnie sie odzywiac. Dostalam duzo informacji o wspomaganiu tego procesu na co dzien, z czego jestem bardzo wdzieczna bo szlak człowieka juz trafiał!

    Jak ktos chce to podaje namiary dualmed.pl, tam powinnien byc numer kontaktowy.

    ryjkoo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link]
    Wspierajcie mnie, piszcie, podpowiadajcie.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja próbowałam już wszystkiego – kremy, mażci, tabletki, rolletic, ultradzwieki, elektrostymulacje.. wszystko do bani albo na chwile sie poprawiało..

    DOszła mi do tego niedczynnosc tarczycy i robił sie ze mnie pulpet z dnia na dzien..

    Jako ze sprawdzilam wszystkiego co sie dało moge smialo polecic masaż bańką chińską, ważne zeby nie bawić sie samemu bo można sobie krzywde zrobic gdy się ma np. kruche naczynka, trzeba isc do profesjonalisty!

    Płaciłam za masaż 35 zł w gabinecie rehabilitacji i dietetyki w Krakowie, na Zakopiańskiej. Babeczka jest fizjoterapeuta po odnowie biologicznej a do tego dietetykiem. Na poczatku przez prawie godzine mialam tzw wywiad żywieniowy – nie wiedzialam ze mozna o takie szczegóły pytać, a tu jednak temat żywienia nie zna granic! Potem seria 12 masaży, czasami bolało ale wiadomo – cierp ciało jak żeż chciało – i w efekcie coraz bliżej mi do gładkich ud.

    Wiadomo, ze nie moge teraz rzucic sie spowrotem na ciastka itp ale racjonalnie sie odzywiac. Dostalam duzo informacji o wspomaganiu tego procesu na co dzien, z czego jestem bardzo wdzieczna bo szlak człowieka juz trafiał!

    Jak ktos chce to podaje namiary dualmed.pl, tam powinnien byc numer kontaktowy.

    12 razy po 35 zł to sporo… ponoć w domu można sobie radzić z takimi masażami bańką chińską, ale ja takiego bólu nie zniosłam. Mi pomogły delikatniejsze masaże – pod prysznicem, peelingiem z kawy i oleju rzepakowego 🙂 To pierwsze likwiduje cellulitis, to drugie regeneruje i odżywia skórę 🙂

    Wiola11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jednoczę się z Wami dziewczyny w walce z cellulitem! Przez to okropieństwo na udach nie mogłam nawet założyć krótkich spodenek w ciepłe dni 🙁 ale postanowiłam podjąć walkę i nie poddawać się! Znajoma poleciła mi jedną z warszawskich klinik i zapisałam się tam na zabiegi urządzeniem Maximus. Miałam 4 zabiegi i powiem Wam szczerze, że efekty są rewelacyjne! Myżlę, że wykupie jeszcze kilka zabiegów, tym razem może na brzuch tym bardziej, że jak byłam ostatnio to dowiedziałam się, że szykują jakąż fajną promocję na to urządzenie więc z niecierpliwożcią żledzę ich stronę internetową:-) Trzymam kciuki za każdą z Was!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co stosujecie na cellulit??"

Przewiń na górę