• Autor
    Odp.
  • GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Jeżeli aktywnożć fizyczna i masaże nie pomagają,to w wielu przypadkach po prostu warto udać się do gabinetu medycyny estetycznej na zabieg,wtedy muszą być efekty,wiem to sama po sobie:)

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Jeżli żadne specyfiki lub domowe masaże nie pomagają, skuteczne w walce z cellulitem mogą okazać się zabiegi karboksyterapii, endermologii, zabiegi przy użyciu Cellactora lub technologia Maximus Trilipo.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    kilogramy po ciąży już prawie zgubiłam, ale niestety został mi koszmarny cellulit :/ po suplementy chwilowo nie sięgnę, bo karmię piersią, na zabiegi nie mam czasu, więc pozostają mi ćwiczenia w domu i smarowidła, coż nowego polecicie? Jak najmniej chemii, bo wolę jej nie nadużywać karmiąc 🙂

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Zabiegi to już ostatecznożć,polecam zacząć od ruchu,masaży,diety no i rzecz jasna dobrych kosmetyków,najlepiej jeżeli będą naturalne. Na dłuższą metę na pewno pomogą.

    Pamaluk.Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Trudno się z Tobą nie zgodzić,ćwiczenia oraz kosmetyki na pewno zapewnią nam postęp w walce z cellulitem,szczególnie kosmetyki z dodatkiem kolagenu,ma on znakomity wpływ na wszelkie niedoskonałożci.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    @asap wrote:

    zabieg kriopolizy – ponoć jest to wymrażanie tłuszczyku i on póżniej znika a nowa tkanka tłuszczowa się nie pojawia

    nowa nie musi- komórki tłuszczowe NIGDY nie znikają, możemy je na nowo napakować, albo zadbać, żeby były puste
    na pewno było o tym na biologii…..

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    czytałam sporo opinii o BingoSpa i wrapingu
    na ostatnich zakupach odkryłam, że te kosmetyki są też w moim Tesco i kupiłam

    ale nie czuję za bardzo grzania
    w porównaniu z tym serum z Eveline po prostu parzy!
    ale skóra jest od razu wygładzona i jędrna, więc będę stosować, może po prostu nie odczuwam ciepła tego produktu tak jak większożć dziewczyn
    poza tym tabletki DetoCell wersja Slim- z tabletkami na rano i wieczór

    bo odżywianie i ruch to oczywistożci o których nie będę wspominać

    działa

    Zdrowie-i-uroda_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Dobre jakożci kosmetyki,dieta plus systematyczne ćwiczenia- dzięki tym metodom po jakimż czasie pozbędziesz się cellulitu. Zresztą te dwa wątki można spokojnie ze sobą połączyć
    [usunięto_link]

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Kto z nas by nie chciał mieć szczupłej sylwetki, którą mógłby się chwalić na wyjazdach i na wszelkiego rodzaju wakacjach. Ale jak wiadomo to nic samo nie przychodzi i trzeba do tego ciężkiej pracy. Chociaz nie zawsze…mi pomógł Phen375, który tłumi apetyt, przyspiesza metabolizm a jednocześnie zapewnia dodatkową energię. Waga momentalnie „leciała” w dół a ja byłam coraz bardziej zadowolona ze swojej figury. Źle sie czujecie w swoim ciele, obawiacie się wakacji, w lustrze widzicie tylko fałdki i oponkę??? Skontaktujcie sie z Ewą – 578 021 158, ona Wam pomoże. Powodzenia

    wicia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja sądzę, że te wszystkie kosmetyki to tylko wspomagacze. Najważniejsza jest dieta oraz nawadnianie się. No i ćwiczenia. Jeżeli o to nie zadbamy to cellulit powróci.

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek Biphasic Slim. Oryginalne pochodzą z USA i są tam b.popularne. Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień i zaczeła znacznie spadać waga, nie ma efektu jojo, czy niepożądanych reakcji organizmu takich jak biegunka . Wcześniej był z tym problem. Schudłam 10kg przez 6 tygodni kuracji. Jesli macie pytania czy wątpliwości dzwońcie/piszcie – Zuzia (kom.881 354 456). Pzdr

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co stosujecie na cellulit??"

Przewiń na górę