• Autor
    Odp.
  • xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    uwielbiam pizze. zreszta widac po mnie ze ja polubilam od roku sie tyc przytylo:) pizza knora i moja reszta i zamawiana 5 z frytkami. normalnie miod malina.mniam mniam

    ide zrobic sobie drinka z zielonej wodki 🙂

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    A ja włażnie wróciłem z siłowni 😀 i wcinam kolację. Praca lic. już prawie skończona, do zaliczenia został jeszcze jeden egzamin… i to by było na tyle. 😉

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    kiedys ktoras z dziewczyn napisala swoj grafik. zlapalam sie za glowe bo zrozumialam ze nie ma w moim zyciu czasu dla samej siebie. poszlam na silownie dowiedzialam sie co i jak. bylam chyba 7 razy i na tym sie skonczylo. jakos za daleko ta silownia i pod gorke 🙁

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Nie martw się ja też jestem wielki leń i na żadną siłownie chodzić mi się nie chce, od czasu do czasu wyciągana jestem przez własnego chłopaka na rower 😀 ale na tym koniec 😀 hehe

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Xyz Ja uparty po prostu jestem. 😀 Czasem po 10 godzinach pracy, wracając do domu po 18.00 idę na siłownie i ćwiczę od 19 – 21, a na następny dzień znów pobudka o 5.30 😀 . A w pracy przy biurku nie siedzę 😉
    No i zawszę wykupuję karnecik na miesiąc coby się zmobilizować 😀
    No a faktycznie dziż było tylko kilka osób więc nie każdy jest taki uparty 😉

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja karneciku nie wykupowywalam bo silownia zalezala od tego czy ktos zajmie sie dzieckiem. a rower o jaciez jak najbardziej. z mezusiem moim kochaniutkim pojechalismy w weekend a ze zmeczenie wzielo gore to chcielismy skrocic droge i zle skrecilismy. oj dlugo bladzilismy 🙂 dupcia od zelowej nakladki (kupe warta) boli do dzis

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    A ja…Hmmm…Niom własnie teraz siedze przed komputerkiem, przegladam nasz forum i klikam z takim jednym Czekoladowym Chłopakiem na GG 😉

    A przed chwilką skonczyłam piec bułeczki cynamonowe…Przepis w necie znalazłam i na eksperymenta mnie naszło…Heh

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    iga81 ja jak zawsze robie cos pierwszy raz z jakiegos kosmicznego przepisu to wychodz PYSZNE, gorzej jest kolejnym razem 😳

    zrobilam zbyt mocnego drinka i jest mi bardzo goraco

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    xyz popiło się:D:D:D

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ech cos ty. synus dopiero zasnal. kto by do niego wstal w nocy. ale nie ukrywam ze jestem wesola 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja sobie własnie wróciłam z odreagowania cięzkich stresów dnia dzisiejszego 😀 wypiłam drineczka i za chwilę kładę się spac 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    synek odziwo jeszcze spi. maz po nocy wlasnie zasnal. a ja umylam wlosy i pije kawke

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Ja włażnie wróciłem z pracy 😕 i jem obiadek. potem chyba polegnę 😀 .
    Iga cynamonowe bułeczki, czekoladowy chłopak… hmmm to nawet do siebie pasuje 😉

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Nie!!! Wlasnie sobie teraz zrobilam przerwe i odpoczywam od tej nauki wrrrrr Taka pogoda do bani spac mi sie chce 🙄 Chyba sie wczesniej poloze spac! Wczoraj upal nie do wytrzymania dzisiaj chlodniej…. ale robi sie znowu ciepelko.Ok na dzisiaj koniec z nauka, ogladne tv i zjem kolacyjke i … sie walne do lozeczka:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Wróciłam niedawno z pracy i jem spóźniony obiad… mrożoną pizze 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co teraz robicie?"

Przewiń na górę