• Autor
    Odp.
  • peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    A ja mmm szczerzę mówiąc to się byczę! Nie mam nic do nauki więc siedzę przed kompem pisze posty , jem paluszki słone , piję herbatkę i czekam aż moja miłożć wejdzie na gg 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    nic nowego… poranna kawka i forum.

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    koncze kawke i wybieram sie na zakupy z Tomkiem:)

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    a ja się mobilizuje do nauki bo wten weekend mam 3 egzaminy 😕

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Iga cynamonowe bułeczki, czekoladowy chłopak… hmmm to nawet do siebie pasuje 😉

    A jakże… 😉

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    synus spi. maz zaraz wraca z pracy – jakis obiad trzeba zrobic. tylko ze jest tak cieplo ze ani nie chce mi sie gotowac ani jesc

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    teraz to ja siedze w pracy, przegladam posty, i sie nudze wiec czytam , bo jestem tu nowa. Zastanawiam sie co zrobic z weekendem, bo moj maz wyjezdza a ja zostaje z dzieckiem sama.
    A za chwile ide sobie zrobic kawke bo glowa mi opada na klawiature 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Onion kiedys zrobilam cos podobnego z przepisy ETY. jejciu jakie pyszne. i sama jadlam. moj maz jest okropnie wybredny jesli idzie o jedzenie.

    zrobie ziemniaczki z sosikiem. babcia dala mi sloik ogorkow. oplacalo sie jechac zlozyc zyczenia 🙂

    a mamusia moja ma dzis botwinkowa. ale bym zjadla…

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    xyz Jak mozna to poprosze o troszke botwineczki! Ja nie umiem gotowac 🙁 Ale uwielbiam botwinke mniammmmmmmmmm papatki

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ja za botwinką nie przepadam!

    A co teraz robię ? Jem truskawki i piszę posta 😛

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    truskawki mniami jaciez ale bym zjadla. u mnie sa po 8 zl za kg.
    czy te truskawki to wogole maja smak truskawek czy jeszcze nie bardzo

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Truskaweczki rowneiz przed chwila jadlam. 😆 A sa juz nasze krajowe i pyszne! U mnie za 9zl kupilam.
    Wracajac dalej do tematu….skonczylam z nauka i jutro cd.;/ Mam juz dosyc!!Znowu upaly a ja egzaminy ehhh;/ 🙁 Trzymajcie kciuki w niedziele bo ciezki mam egzamin z marketingu ble wogole w tym sie nie czuje ale trzeba!:( 🙁

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    tigerka nie martw się poradzimy sobie ja tez mam egzaminy co prawda trzy za tydzien ale pomalutku sie przygotowywyuje i też sie strasznie boje ale zobaczymy jak to będzie ale bądzmy dobrej mysli że zdamy i potem bedziemy sie z tego smiali:D

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Masz racje Marta. 🙂 Musi byc dobrze i musimy zdac! Poki co jestem nerwusek i trzymajcie za mnie kciuki! Ja tez bede trzymala za Ciebie Martus jak bedziesz zdawala! 🙂 Za reszte tez trzymam kciukI! 😆

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Tigerka na pewno będziemy trzymać kciuki !! Będzie dobrze!! 🙂 I pocieszę Cię ja też się muszę uczyć!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co teraz robicie?"

Przewiń na górę