• Autor
    Odp.
  • myszka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    mysle ze ma to znaczenia kiedy, bo program ma objac na poczatek 10tys osob. ja byłam bardzo zaskoczona, bo wielu moich znajomych tez sie zalogowało. Moze oni powiadomia wszystkich jak juz zarejestruje sie to 10tys chetnych

    Sylwia21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    dzisiaj słyszałam, że zarejestrowało się już ponad 25 tys. osób!!!!! tak więc szanse są raczej nikłe, ale co tam!!!!jestem dobrej myżli. może się uda. gdyby tylko wiedziała jakie kryteria są dla nich najważniejsze, to łatwiej byłoby ocenić swoje szanse 😀

    bulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    gdyby potzrebowali przypadkowych 20 tys osob to tylko tyle osob moglo by sie wogole zarejestrowac. a zeby wybrac najlepiej dzialajacych uzytkownikow trzeba zrobic selekcje, nie sadzicie?:)

    bulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    ktos ma jakies blizsze info? odezwali sie juz do kogos? eh. u mnie cisza, na razie;)

    Sylwia21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    u mnie też ciągle cisza. podejrzewam, że już chyba nie zadzwonią. wiadomo do kiedy mają wybrać tych 10 tys. szczężliwców? 🙁

    bulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    20 tysiecy:)

    a rejestrowac sie mozna chyba do 15 grudnia, wiec spokojnie. moze dopiero 15 beda powiadamiac…?

    zobacz koniecznie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    /// LINKI TYLKO PRZEZ PW

    myszka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    to słodkie co piszesz:]

    pozdrawiam wszystkich, którzy wypowiadaja sie tutaj:)

    pozdrawiam

    ebrysia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    /// LINKI TYLKO PRZEZ PW
    😀
    😀

    bulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    czemu tak ostro?:>

    jak dla mnie to moge dostac nawet nokie:):) albo cokolwiek innego;)

    tez pozdrawiam:)

    Sylwia21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    drogi(a) mikan85,

    nie wiem skąd u ciebie taka złożć i agresja. podejrzewam, że wynika to z głęboko ukrytych kompleksów. podaruj sobie tego typu komentarze, bo jak widać na forum gołym okiem, na nikim to nie robi większego wrażenia. to forum jest po to, zeby pewne rzeczy sobie wyjasniać czy to się tobie podoba czy nie.
    pozdr. 😀

    korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Ja tez sie zarejestrowalam i mowie wam, to nie podpucha, dzwonili dzisiaj do mojego kolegi w sprawie telefonu;) Wiec jednak warto bylo:D Tylko ciekawe na jakiej zasadzie dobieraja sobie tych szczesliwcow.. 🙂

    bulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    ’Spożród wszystkich zgłoszeń wybierzemy osoby spełniające okreżlone przez nas kryteria. Wybrańcy stworzą niezwykłą społecznożć, będą mogli jako pierwsi cieszyć się wieloma przywilejami, m.in. bawić się bez ograniczeń w stworzonym przez nas żwiecie wirtualnej rozrywki. ’

    —>to jest na stronie, kryteria, czyli nie ma naczenia kolejnosc zgloszen:)

    bulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    ’Spożród wszystkich zgłoszeń wybierzemy osoby spełniające okreżlone przez nas kryteria. Wybrańcy stworzą niezwykłą społecznożć, będą mogli jako pierwsi cieszyć się wieloma przywilejami, m.in. bawić się bez ograniczeń w stworzonym przez nas żwiecie wirtualnej rozrywki. ’

    —>to jest na stronie, kryteria, czyli nie ma naczenia kolejnosc zgloszen:)

    Sylwia21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    to naprawdę super że o przyjęciu nie decyduje kolejnożc zgłoszeń, bo ja bardzo późno się zgłosiłam – cały czas się niepotrzebnie wahałam- wiec pewnie nie miałabym szans. Zastanawia mnie jednak cały czas jakie kryteria będą brane pod uwagę? ktoż ma jakież propozycje?chyba nie wiek, wykształcenie i takie tam? 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " …. co to?"

Przewiń na górę