• Autor
    Odp.
  • dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    płacenie rachunków na poczcie jest już nie modne…ciekawe czy podobnie będzie z wirtualna telewizja…będzie na topie??:)

    korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    O ile cena będzie przystępna, to wg mnie na pewno 😉 Na to liczę włażciwie 🙂
    Do tej nowej usługi mogą przydać się te pakiety multimedialne, które niedługo mają wejżć.

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    niewiadomo czy usluga korzystania z netu iz tel będzie jakoż powiązana…może będą one zupełnie rozliczane…wkrótce pewnie wsyztskoego się dowiemy:)

    korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Ale tak na logikę- jak wykupimy pakiety multimedialne, a tv przecież się zalicza do multimediów, to będziemy płacić mniej, niż ci, którzy pakietów nie wykupili 🙂

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    teoretycznie masz rację, ale praktycznie może będą np tylko pakiety na oglądanie telewizji…nie wiadomo jak zostanie ta kwestia rozwiązana…

    korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    No w sumie możliwe 🙂 Pożyjemy, zobaczymy 🙂 Sama jestem ciekawa jak to będzie.

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    rozmawiałąm z kolegą, któy jets troche lepoiej zorientowany w sprawach telekomunikacyjnych i on twierdzi, ze to pewnie będize rozliczane rzeczywiscie z pakietó multimedialnych…a one mają sie pojawić poodbno w połowie maja…

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    ja tam nic nie wiem 😛

    korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Poczytaj trochę posty w tym temacie, to będziesz na bieżąco 🙂

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    dokłądnie…my jesteż,my(przynajmniej tak mi się wydaje)całkiem nieźle zorinotowane w tym temacie…weszłąm dziż do SL i zobaczyłąm nowy kolor parkietu…widziałyżcie??

    korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Widziałam i zdziwiło mnie, że nie jest fioletowy albo biały 😀 Ale podoba mi się, bo jest bardzo wyraźny 🙂

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    jakaż małą odmiana od barw charakterystycznych dla Play…ale niebieskie ładnie się komponuje z cała resztą…widziałam też gdzież żcianę w kolorowe paseczki…

    korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Też widziałam, fajna 😉 Powinni jeszcze pomyżleć o jakiż małych, jednoosobowych podestach dla tancerzy i tancerek 😉

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    jak narazie to widać,że zaczeły się jakież zmiany w klubie więc może i na podobny pomysł jak Ty wpadną:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " …. co to?"

Przewiń na górę