• Autor
    Odp.
  • dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    użmiałam sie jak to przeczytałąm…któż nie miał zbyt dużo fantazji…ale to działą na korzyżc Play…widać,że próbuja coż zdziałać, ale żrodki jakich używają są bardzo kiepskie…nie uda im się zniechęcić klientó do Play:)

    korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Z tego porównania jasno wynika, że Play się po prostu opłaca..

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Play swoją ofertę dostosował do potzreb klienta….i w tym tkwi jego potencjalny sukces…czy realny przekonamy się pewnie wkrótce:)

    korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Ja myżlę, że spokojnie możemy mówić o sukcesie Playa- z taką ofertą na wejżcie pozostali operatorzy nie mają wielkich szans.. Szczególnie abonenci pre-peidowi skusili się na Playa 🙂

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    pre paid to zawsze jakiż sposób na sprawdzenie nowego operatora, a później zawsze można p****żć na abonament jak się spodoba:)

    korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    A ja od razu wybieram abonament 🙂 Pokalkulowałam sobie troszkę i wyszło mi, że tak będzie taniej 🙂

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    mądra dziewczyna z Ciebie…a ja się nadal zastanawiam…może dlatego, że jeszcze nigdy nie miałam tel na abonament…

    korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    To naprawdę nie boli, możesz mi wierzyć 😉 No i nie ma opcji kryzysowych takich jak w pre-paidzie, kiedy na przykład musisz wysłać super ważnego smsa, a nie masz nic na koncie.. 🙂

    korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    To naprawdę nie boli, możesz mi wierzyć 😉 No i nie ma opcji kryzysowych takich jak w pre-paidzie, kiedy na przykład musisz wysłać super ważnego smsa, a nie masz nic na koncie.. 🙂

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    to jest kwestia przyzwyczajenia, ze trzeba kontrolować swoje wydatki stan konta….nigdy mi się nie zdarzyło żebym nie miała pieniędzy na koncie…

    korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    A mi się włażnie zdarzyło i to parę razy 😉 Okropne to były sytuacje..

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    pomocne jest w kontrolowaniu stanu konta, wyżwietlanie sie kosztu rozmowy po jej zakończeniu…cóż wszystko ma swoje plusy i minusy…:)

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    ja zdecydowanie wole abo bo nie musze robic zadnych zdednych doladowan nie martwie sie tez ile mam nakoncie i czy mi starczy czy nie jak przychodzi rachunek poprostu place i tyle:)musze sie tylko dowiedziec czy bedzie opcja placenia przelewem bo nie chce mi sie stac na poczcie ostanio czekalam godzine!!!

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    chyba zawsze jest możliwożć płacenia przelewem…nigdy sie nie spotkałam z jakimiż problemami w tej kwestii…

    korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Czytałam na którymż z for, że będzie taka możliwożć, więc nie masz się co martwić Anek 😉 Dla mnie to też dobra opcja, bo konto też mam internetowe i będzie mi bardzo wygodnie płacić rachunki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " …. co to?"

Przewiń na górę