co widzicie jak spojrzycie w lustro

  • Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja czasami widze ładna dziewczyne atrakcyjna ale sa dni kiedy widze potwora zamiast dziewczyny, ktory mi sie strasznie nie podoba

    a Wy co widzicie?;>

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    rozczochrane włosy, zmęczone oczy, włażciwie to mało widzę bo mam brudne okulary 😳

    oooo teraz lepiej, ale wciąż ta sama rozczochrana głowa

    Najbardziej to się sama sobie podobam wieczorem w łazience przy żwiecach. Wtedy nie widać tak bardzo tych wszystkich niedoskonałożci

    Natka23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    A ja widzę zepsute lustro 😉

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    U mnie zalezy…czasem widze jakiegos zupelnie obcego mi potwora a czasem mega mila i niebrzydka dziewczyne…jest to dla mie zagadka skad te dwie tak rozne postacie wziely sie w moim lustrze

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    U mnie zalezy…czasem widze jakiegos zupelnie obcego mi potwora a czasem mega mila i niebrzydka dziewczyne…

    To dokładnie jek ja! To zalezy chyba od nastroju…Jak jest dobry to podobam sie sobie a jak nie to…lepiej nie patrzec w lustro

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    zazwyczaj siebie 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja widzę jakąż pokręcona kretynkę,która wdzięczy się do lustra jak nienormalna 😉 I poza podkrążonymi oczami,nie mam żadnych większych zastrzeżeń co do tego odbicia 🙂

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    a ja teraz widze potowora była u fryzjera i wygladam paskudnie ja nie wiem jak sie pokaze moego chlopakowi nie chce aby mnie taka widział:/

    zuza28
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    dzis mam dobry nastroj – widze piekną kobiete, niezła jest! 🙂 …ale pamietam ze wczoraj ryczałam….ze piersi za małe…ze cera nie gładka….ze włosy mało geste, ze paluchy u stop mi sie koslawią…..
    ehhh..codziennie inna jestem:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Przez dwa dni widziałam zupelnie inną osobę… wczoraj wesołą dziewczyne z pofalowanymi wlosami,a dziż elegantke z prostymi 🙂 I ja bardzo lubie te zmiany 😀

    Croppa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    zależy od humoru

    cicho patrze…
    włosy na wszystkie strony, zero mejkapu…
    użmiech prosze…yyyy
    dziż zły dzień
    widze trolla :/

    moze jutro będzie lepiej heh…

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    swoje SUPER odbicie 😯

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    to zalezy od humoru, od sympatycznej laski po zgryzliwego potworka;)

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    U mnie zalezy…czasem widze jakiegos zupelnie obcego mi potwora a czasem mega mila i niebrzydka dziewczyne…

    hehe i ja również tak.. 😛 wszystko zależy od dnia.. 😛 i nastroju 🙂

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Ja widzę zapatrzoną w siebie laskę a’ la Paris Hilton. I dziękuję Bogu, że taką mnie stworzył i że nie zrobił mnie zbyt skromnej i zakompleksionej.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co widzicie jak spojrzycie w lustro"

Przewiń na górę