• Autor
    Odp.
  • ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    a ja widzie czerwone czolo 😕 tak to jest, jak zapomina sie posmarowac twarzy wysokim faktorem 😛

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    widze dlugie proste wlosy… juz zapadla nieodwracalna decyzja o żcięciu… brrr… musze sie na nie napatrzec…

    oprocz tego szyderczy użmiech, porażający cynizm, zielone oczy…

    dzień jak co dzień 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Czasem widzę nieatrakcyjną dziewczynę, a czasem całkiem ładną kobietę, zależy od dnia;p

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja dzisiaj widziałam bardzo ładna dziewczynę:D

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    A ja bardzo różnie… Czasem ładną, atrakcyjną dziewczynę, a zdarza się i tak ze stoi przede mną siedem nieszczężc 🙂 to zależy od humoru

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja tam jetsem dla siebie bezkrytyczna 😀 kiedyż obciełam sobie sama grzywke na skos,troszke mnie poniosło-jets za krotka i nie układa się jak chciałam.Kżdy normalny człowiek na moim miejscu spinałby ją jak tylko sie da,a ja bez obciachu mam ja na czole i wcale nie czuję sie przez to mniej atrakcyjna 😀 Cóż…zakochanie w sobie nie jest złe…to miłożć,która mnie nie opużci 😆

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Brawo WarnGirl! Bo to jak widzą nas inni zależy od tego jak my sami siebie widzimy. No bo jeżli same siebie nie zaakceptujemy to kto to zrobi za nas?? Musimy podobac się sobie po to zeby inni też zobaczyli że jesteżmy piękne 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co widzicie jak spojrzycie w lustro"

Przewiń na górę