Co zrbić ze stresem w czasie żlubu???

  • Autor
    Odp.
  • Aska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Może macie jakież pomysły na stres w czasie żlubu.
    Obawiam się, że nerwy w tym dniu mnie „zjedzą” 😉

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja tez mysle ze mnie nerwy zjedza i pewnie przysiegi nie bede mogla zlozyc nawet bo pewnie mi lzy poplyna i juz sie o to boje a mam jeszcze poltora roku

    Aska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ano włażnie stres, wzruszenie itd. może ktoż ma na to lekarstwo? 😉

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    jak ja byłam druhna 🙂 to jak jechaliżmy do kożcioła to młodzi tak palili że az wolno jechaliżmy hehe ;]
    ale jakoż im gładko poszło ;]
    no ja wiem że pewnie będę miała stresa ;]

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Lekarwso na stres…hmmm u mnie to sie pewnie przejawiac będzie niekontrolowanymi wybuchami smiechu 😀 amoże pomyżl oczymż innym? np o…hmmm…Wadzie Robsonie 😉 😆

    Aska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ooo racja, niekontrolowany wybuch żmiechu też może się u mnie pojawić i najgosze, że później taki wybuch trwa i trwa i nie można nad tym zapanować 😉 😀

    Polly
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    To ja mam tak samo. Poważna sytuacja, wszyscy milczą, a ja wybucham żmiechem. Na własnym żlubie też się pewnie będę żmiała.

    Aska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    🙂
    ale to może lepsze niż miałybyżmy się rozpłakać i łkać przez całą ceremonię 😉

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja bym tam wolala płakac prze cała ceremonie niz sie smiac

    Aska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    to nie jest pogrzeb, żeby płakać.

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    A co tam sie przejmowac plakaniem czy smianiem – to jeden z najwazniejszych dni w zyciu wiec to normalne ze jest sie rozemocjonowanym =)

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    no tak nie pogrzeb, ale uwazam ze lepiej jest plakac niz palakac na swim slubie a plakac, np ze sie juz nie jest panna ze sie ze swoimi rodzicami rozstajemy , ja tak uwazam:)

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    stres stresem,ale najgorzej jak komuż stres do żołądka uderza 🙂 słyszałam o przypadkach wymiotowania na własnym żlubie, to dopiero jest straszne…

    misia120
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    ja też słyszałam o różnych historiach, że mnie paraliżowała sama myżl o żlubie w kożciele, przysiędze… histeryczny żmiech, płacz.. zastanawiałam się co mnie spotka… nie proponuję jednak na odwagę wypijać kieliszka czegoż mocniejszego ponieważ to wystarczy żeby zrobić jakąż głupotę
    . Tak się bałam tego dnia, ale nie potrzebnie bo wszystko skończyło się dobrze…..

    Sabina583
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Z tym stresem to ciężko… W moim przypadku, aby zmniejszyć zdenerwowanie a raczej panikę:) nie pozostawało mi nic innego jak napić się melisy(byłam w ciąży), ale ogólnie radzę walerianę lub może jakież tabletki uspokajające, ale łagodne:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co zrbić ze stresem w czasie żlubu???"

Przewiń na górę