• Autor
    Odp.
  • malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Jak wróciłam dziż z pracy to tak mnie głowa rozbolała, już w pracy czułam jak łamie mnie w kożciach!!! a teraz na dodatek mam jeszcze gorączkę!!!
    Nie mogę się kompletnie rozłożyć bo w poniedziałek mam pilne spotkanie z klientem!!!

    Co Wam zawsze pomaga w takich sytuacjach? domowe sposoby czy jakies leki?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja zawsze biorę zestaw fervex, strepsils, spora dawka snu i ciepła herbata. Na ogół pomaga.

    siopek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Wylezec przez weekend, wyspac sie porzadnie, domowe sposoby swoja droga, ale jesli w poniedzialek musisz byc w formie, to takze leki…

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    wiecie co mnie szybko postawiło na nogi …. Tabcin!!!!! naprawde wszystkim przeziębionym polecam bo naprawdę działa, łagodzi bóle głowy, gardła i bóle miężniowe oraz działa przeciwgorączkowo!!!!

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    no i dzięki tabcinowi mogłam spokojnie spotkać się z klientem 😀 😀 😀 😀 (no i spotkanie się udało ❗ 😀 )

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    super ja tez sie tym najczesciej lecze wlasnie za to ze tak szybko dziala pomocny gdy rano trzeba znowu wstac do pracy ooooj tak tak 🙂

    szatynka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    oj tak tabcin jest dobry, kiedys mi ktos polecił żebym dała mężowi jak był chory no i szybko pomógł, złagodził wszystkie objawy przeziębienia no i po chorobie ❗

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ja tez ratuje moich znajomych na uczelni tabcin to hit 😉 tak na prawde kolezanka z uczelni mi go polecila i tak sie roznioslo:) mam nadzieje ze mezulek juz zdrowy pozdrow go cieplutko od nas 😀

    szatynka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    dzięki hostessa mąż już zdrowy, w sumie to bardzo szybko wyzdrowiał !!!

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    no to rzeczywiscie szybko doszedl do siebie ale profesjonalna czula opieka zony plus dobre leki …. nic tylko chorowac 😉 😉

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hehe domyslam sie, że opeka byla na najwyższym poziomie 🙂 i co najwazniejsze skuteczna opieka i leczenie 😆

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    hihi opieka byla tak skuteczna ze az szatynka przestala wpadac na forum… 😆 😆

    szatynka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    oj przepraszam jakoż tak Was zaniedbałam 🙁 ostatnio tyle obowiązków…no i żwięta się przecież zbliżają a tyle prezentów jeszcze do kupienia…zostało mi niewiele dni, chciałam w weekend porobić sobie zakupy ale jakoż marnie się czułam, taka byłam rozbita i łeb mnie bolał no ale wzięłam od razu tabcin bo najlepiej brać takie leki jak choroba jest w początkowym stadium no i dziż się czuje OK

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    no i pewnie szatynka nie ma co liczyc na szczescie gdt wszyscy wokolo choruja 🙁 mam nadzieje ze lepiej sie dzis czujesz no i ze zakupy przedswiateczne sie udaly??

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    ja sie dzis przerazilam…bylam na zakupach w zlotych tarasach i koszmar…tlum ludzi wszedzie kolejki i kazdy na ciebie kaszle fuuuu 👿 nie lubie robic zakuppow na ostatnia chwile bo wtedy tylko nerwy a swiatecznej atmosfery na bank nie znajdziesz…a na koniec jakis niemily pan z kolejki w ktorej stalas godzine poczestuje cie grypa….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co zrobić?"

Przewiń na górę