• Autor
    Odp.
  • hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    Bańka rozumiem cie bardzo dobrze…ja dzis wracalam ciasnym autobusem i slychhac bylo tylko kaszlenie bleeeeh nie znosze zimy gdy wszyscy choruja usadzilabym tych wszystkich ludzi w domach i dala tabcin zeby szybko wyzdrowieli a nie lazili chorzy wszedzie, wiem ze czesto ludzie nie maja wyboru i musza chodzic do pracy ale blagam po to wymyslili leki takie jak tabcin zeby je w takich sytuacjach zarzywać PRAWDA??

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    oj tak wszyscy naokolo choruja i ti na takie dziwne przeziebienie ja tez chodze oslabiona ale jakos sie trzymam koszmar istny:( ale teraz jak przymrozilo to moze mniej tych zarazkow w powietrzu bedzie

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    Mnie dziż dopadło. Biedulka miałam akurat rozmowę kwalifikacyjną, a raczej nie rozmowę tylko „testy psychometryczne”. Wesoło, bo moja forma psycho-fizyczna odbiega dzis od normy.
    Wypiję za chwile „mountain tea” z miodem tymiankowym (zawsze pomaga) plus jakaż aspiryna i mam nadzieję, że przejdzie…
    Pozdrawiam wszystkich czujących się jakby ktoż pozbawił ich własnej glowy 🙂

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ja sie tak dzis czuje na prawde i jeszcze mnie przewialo na dodatek nie potrzebnie wychodzilam z domu dzisiaj 🙁 musze sobie szybko zaaplikowac cos zeby choroba sie nie rozkrecila ❗ ❗ ❗ ❗

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    oj ostatnio na zajęciach się uczyłam ile mamy w powietrzu aktualnie rodzajów wirusa grypy- ok 2 tys 😛
    wszystko przez mutacje!!!! dlatego włażnie jestem przeciwna powszechnym szczepieniom na grypę!

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    na prawde 2 tysiace???? 🙄 🙄 to ja nie wychodze z domu! a tak serio to tez nie dokonca jestem za szczepieniami ale jakies lekarstwo na grype a raczej na przechorowanie jej lzej to juz jest 😉

    preaty
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    jak już czuję że zaczyna mnie zbierać chorubsko. To dosłownie zjadam 3 – 4 cytryny i na drugi dzień jest ok. TO się nazywa wstrząs witaminowy. Mi pomaga 🙂

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    uuuuu tyle cytryn…jak dla mnie za kwasno ale sposob ciekawy ale chyba nie pomaga na wszystko…

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    chyba taka skuteczna nine jest 8) tzn nie sadze zeby cytryna wyleczyla kaszel albo bole miesniowe chociaz uwielbiam sok z cytryny 😀

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    cytryna sama w sobie ma dobroczynne dzialanie ale chyba macie racje, ze na wszystkie bole nie pomoze tzn na bole miesniowe albo bol glowy to chyba nie za bardzo 😉

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    byloby super gdyby leczyla wszystko…moze wtedy polubilabym ta cytryne 😉 ale poki co nie narzekam bo sa obecnie skuteczne leki ktore pomagaja na to wszystko a cytrynke zawsze mozna pic do smaku w herbacie

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    a ja uzylam cytryny …ale do rozjasniania cery i wagrow 😕 nawet dziala bo do leczenia choroby biore inne rzeczy zamiast zolte to niebieskie…a tak sie lubie kolorami bawic 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co zrobić?"

Przewiń na górę