• Autor
    Odp.
  • sisi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Czy sprawnosc fizyczną można wyrobic w kazdym wieku? Mam 19 lat i nigdy nie cwiczylam na lekcjach w-fu z powodów zwolnien. niewiem jak to zrobic zeby byc sprawną fizycznie. Pokresle ze mam nadwage i zaczelam wlasnie stosowac zdrowe pokarmy i zaczelam robic brzuszki. Jednak mam wielkie problemy, Nawet kiedy wstaje z łóźka bolą mnie nogi bo poprzedniego dnia przeszlam sie na spacer i takie inne. Pomóżcie

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Sprawnożć fizyczną można wyrobić w każdym wieku na pewno olimpijczykiem nie zostaniesz, ale możesz spokojnie ćwiczyć . Polecam basen powoli i sama dobierasz tempo pływania do tego bardzo fajnie „gubi” sie kg tylko oczywiżcie nie od razu. Na to potrzeba czasu. I absolutnie zawsze przed każdą aktywnożcią fizyczną rozgrzewka. Dobrym pomysłem jest aqua aerobik 🙂 na pewno znajdziesz coż dla siebie co ci sie spodoba;) tylko się nie zniechęcaj na wyrobienie aktywnożci trzeba jak we wszystkim czasu i chęci 😀

    sisi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    własnie w tym problem, ze to nie byly zwolnienia zalatwiane czy cos takiego. Nie moglam cwiczyc bo jeździlam caly czas po szpitalach, moja choroba tyczy sie własnie tego ze nie moge kozystac z basenów i w tym nawiekszy problem, bo kiedys uwielbialam pływac. Czyli zostają mi tylko takie cwiczenia jak rower i bieganie

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    sisi możliwożci jest multum 🙂
    -aerobik
    -siłownia
    -fitness
    -rower
    -rolki
    -długie spacery
    -nording walking
    -gimnastyka
    nie musi to być koniecznie basen i nie musi to być w wodzie prawda 🙂

    sisi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    najgorzej jest zacząc to wszytko. niewiem czy się szybko wkręce w to, ale wiem ze chce tego. Bo nawet sprzątanie domu mnie męczy, a jak mam odkurzac to plecy mi pękają. Dziekuje wam za pomoc. Jesli bedziecie miały jeszcze jakies pomysły czekam na odpowiedzi 🙂

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    sisi trzymam kciuki
    pamiętaj że najważniejsza jest motywacja i systematyka ❗ ❗ ❗

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Sisi bardzo proszę [usunięto_link]

    tu masz trening dla zapracowanych wiec pewnie i Ty znalazłabys jakies elementy dla siebie. Nie trzeba przecież naraz wszystkich ćwiczeń wykonywać. Spokojnie pokoleji

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    ja cwicze wlasnie na nich bardzo przyjemne.

    dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    miałam podobny problem, jak Ty sisi. Przez 5 lat miałam zwolnienie lekarskie z powodu problemów z sercem, przy czym niedawno okazało się, że problemy te wynikają z za małej aktywnożci fizycznej, czysty obłęd 😯 Ale może o lekarzach pisać nie będę, bo cenzura tego nie przepużci 😆
    Od pół roku ćwicze na w-fie. Początkowo było ciężko, miałam wszystkiego dożć, ale się zawzięłam. Staram się zdrowo odżywiać, kiedy mam czas ide piechotą, a nie jade autobusem, chodzę na spacery, na 4 piętro zsuwam po schodach i czuje się coraz lepiej. Przedrmną jeszcze długa droga, ale w końcu najtrudniejszy pierwszy krok 😀 Trzymam za Ciebie kciuki 😉

    ciocia_asia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    widzę że dużo osób robi ćwiczonka ze schudnijmy.pl 😀 ja też
    to mój zestawik [usunięto_link]

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    a robi ktoż z was ćwiczenia na cellulit z tej stronki?

    kawa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    ja widziałam te ćwiczenia na tej stronie ale nie mogę się zdecydować nie wiem, który zestaw mam wybrać, a te ćwiczenia na cellulit to jak? pomagają?

    Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    tez polecam ćwiczonka: siłownię, joge i wiele innych: [usunięto_link]

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    no ja robię te ćwiczenia na cellulit ze stronki schudnijmy.pl jak już wyżej pisałam, już od miesiąca, widzę poprawę ale ja oprócz tego stosuje jeszcze masaże i biore clarinol cla

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Sisi! najważniejsze ze zauważylas problem. proponuje taki zestaw: dieta, ćwiczenia, suplementacja diety.
    Główną zasadą w diecie jest to by jeżć jak najczężciej a w jak najmniejszych ilożciach. Tak byż nie odczuła głodu, bo wtedy zjesz więcej niż powinnaż.
    I ćwiczonka, tu koleżanki polecają różne.
    I jakież CLA najlepiej. Ono poprawia tez jędrnożć skóry, oprócz tego, że wzmaga przemianę materii. Clarinol np. jest nie zbyt drogi- kosztuje ok. 60zł za 60 tabl. Ale decyzja oczywiżcie należy do Ciebie. Jednak nie polecam kupowania, mało znanych tabletek, nie wiadomo jakiego producenta… różnie się to może skończyć.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " cwiczenia pomocy"

Przewiń na górę