• Autor
    Odp.
  • LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    mi sie wydaje, że nie same prezenty czy pieniądze najważniejsze, fajne jest po prostu spotkanie z przyszłą mamą 🙂

    judka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    myżlę że tak spotkanie, możliwożć pogadania i miło spędzenia czasu, a prezenty to i tak u mnie jest zwyczaj że kupuje jak jak dę do jakiegoż maluszka

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    jest jeszcze zwyczaj robienia bransoletki.

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    Pierwszy raz słyszę o zwyczaju robienia bransoletki, chyba, ze to Twój osobisty zwyczaj, tak jak mówiłam ja się wynudziłam na przyjęciach typu BabyShower, sto razy bardziej wolę po prostu odwiedzić mamę, umówić się z nią no i wiadomo do dzieci z pustymi rękami się nie idzie, więc albo pieniążki wsuwam pod poduszkę, albo kupuję coż porządnego, typu nawilżacz powietrza czy projektor gwiazdek ostatnio z chicco, bo mój Maluch za nim szalał, to i spodobał się kolejnemu maluszkowi

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    zwyczaj robienia bransoletki nie jest moim osobistym zwyczajem. pochodzi o ile dobrze pamiętam z kultur afrykańskich, ale jest bardzo fajna sprawą. każda z dziewczyn przynosi koralik i z niego powstaje zawsze oryginalna i zawsze bardzo piękna bransoletka.

    botka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    jak dla mnie jest to super pomysl, ja sama jak bylam wciazy zrobilam babyShower, tak samo robia moje kolezanki. Dziewczyny robia listy potrzebnych rzeczy i reszta je kupuje. 🙂

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    ja miałam zorganizowany baby shower, nie przez siebie. a że byłam 'pierwsza’ to było to dla mnie bardzo duże i miłe zaskoczenie.

    Ewelajna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    ja robiłam babyshower dla koleżanek i siostry, fajnie się bawiłyżmy, no a ja i maleństwo dostałyżmy mnóstwo przydatnych rzeczy, dla przyszłej mamy to na prawdę fajna rozrywka, zamiast siedzenia w domu i włążciwie nic nie robienia, bo nie wolno 🙂

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    bardzo fajna inicjatywa 🙂 można się spotkać, pogadać, może wymienić dożwiadczeniami ciążowymi i nie tylko 😉

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    ja myżlicie nad organizacją pamiętajcie koniecznie o bransoletkach 🙂

    zielonyslonik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    na pewno, wszystkie imprezy sie przyjmuja to i ta tez

    Ewelajna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    ja nie organizowałam, za to po porodzie drzwi mi się w domu nie zamykały, ciągle jacyż gożcie, to miłe, ale w pewnym momencie męczące

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    faktycznie, ja miałam taki stan melancholii po porodzie, że gożcie mile widziani, ale w ograniczonym zakresie 🙂

    ani23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    ja pierwsze slysze o takiej bransoletce, ale bardzo fajny pomysl

    zielonyslonik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    super pomysł z tą bransoletką, chyba zroganizuję takie spoznione baby shower zeby wspolnie zrobic bransoletkę

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy Baby Shower przyjmie się w Polsce?"

Przewiń na górę