• Autor
    Odp.
  • akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Jejku jaką bransoletka…masakra jakaż… Ale taki BabyShower pomysł fajny, tylko nadal mało popularny, aczkolwiek faktycznie idzie wszystko w tym kierunku że tego typu imprez/spotkań będzie coraz więcej.

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    nie wiem czy taka impreza przyjmie sie w Polsce, rzeczywiscie wiele imprez z zachodu jest rowniez u nas obchodzonych- walentynki czy halloween, ale nie wszystkie ciesza sie ogromna popularnoscia- walentynki sa super ale kto obchodzi halloween? tak czy inaczej fajna idea 🙂

    monkli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    jest tak szansa o ile np rodzice malucha będą dostawali jakiż rozsądny prezent od znajomych np. wózek jest dużym wydatkiem, ale jak 15 osób się zrzuci jest do przeżycia, ja np. wolałabym aby znajomi mi kupili mój wózek Maxi Cosi ;p

    dokla82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    co prawda to prawda, teraz patrząc z perspektywy czasu wózek Maxi Cosi włażnie dostaliżmy od teżciów, ale mogliżmy znajomych namówić na fotelik ;p

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem BS już się przyjął. Co chwila dostaję zaproszenia na takie imprezy u koleżanek. 🙂

    Wiktoria Baran
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Moim zdaniem zdecydowanie tak! Ja sama miałam taką imprezę i dostałam mnóstwo fajnych i przydatnych rzeczy dla maluszka na które niekoniecznie sama bym sobie pozwoliła. Jedną z nich okazał się kokon niemowlęcy. Bardzo bezpieczny, miękki i przyjemny w dotyku z ładnym designem-ja akurat mam z firmy Sleepee, moja córcia wprost go uwielbia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy Baby Shower przyjmie się w Polsce?"

Przewiń na górę