• Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @kiedy jestem taka bliska wrote:

    Moja dłoń!!! 😀

    Już nie jesteż mi aż tak 'obca’, więc ją pocałuję 😆

    Ale żeby było jasne, ja nie cmokam. lecz muskam najdelikatniej, jak tylko umie 'ciężki man’ 😉

    Wiesz w ponad 90%-ach wyczuwam sytuacje i kobiety w ogóle – ale zdaję się jeszcze na końcówkę… gdy ona jednak wyraźnie daje znaki, że NIE – kategorycznie oddalam usta od jej dłoni… 🙄

    No powiedz, dobrze się zachowuję, czy grzeszę perfidnie i idiotycznie 😉 ?
    Starsze panie trzeba całować – zasługują na to najczężciej, ich spracowane dłonie… a poza tym nie mają już żadnych przyjemnożci z życia, dlaczego młody facet miałby im trochę nie dac? No to bach w pazurek 😀

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    chyba istnieje jakas sprawiedliwosc w naturze i jesli mlodymi chlopakami sie nieinteresowaly kobiety to dlaczego mamy sie interesowac starymi kobietami, może nieładnie sie zwracam? a co to kobieta to ktos kogo należy szanować? niby za gotowanie? lub pranie? może za miłożć do płci męskiej? haha. To my skonstruowalismy pralki wiec wrzucmy sobie tam ubranie i jedzenie sobie zrobmy takie jakie nam smakuje, po co mają miec cos przez co mogą mowic ze nam cos dały w życiu, pierdziele głupoty?? w ktorym miejscu??

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    mamy więcej miężni, a więc więcej siły, mamy stabilniejszy układ hormonalny, a więc większą możliwożć stałożci, no i w naszych szarych komórkach jest więcej kleju – nie podlegamy uczuciom aż tak bardzo, jak one… za to przeważają zdecydowanie w intuicji! są nieosiągalne dla nas – to coż, czego nie da się opisać foralnym językiem!

    a w ogóle czemu przeciwstawiać ciągle tak płeć damską i męską? przecież one są dla siebie wprost potrzebne, a nawet konieczne!

    a to, że ciągle o nich, znaczy o kobietach, piszesz, Samyk, czyż nie jest dowodem, że się nie możesz bez nich obejżć?

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Jak więcej miężni Hard?! Opanuj się!
    Miężni macie tyle samo tylko może co najwyżej o większej objętożci!!

    kiedy jestem taka bliska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    chyba istnieje jakas sprawiedliwosc w naturze i jesli mlodymi chlopakami sie nieinteresowaly kobiety to dlaczego mamy sie interesowac starymi kobietami, może nieładnie sie zwracam? a co to kobieta to ktos kogo należy szanować? niby za gotowanie? lub pranie? może za miłożć do płci męskiej? haha. To my skonstruowalismy pralki wiec wrzucmy sobie tam ubranie i jedzenie sobie zrobmy takie jakie nam smakuje, po co mają miec cos przez co mogą mowic ze nam cos dały w życiu, pierdziele głupoty?? w ktorym miejscu??

    …………………………..
    czy istnieję w naturze sprawiedliwożć… nie sądzę, że do końća 😛
    Nikt Ci nie karze interesować się STARYMI KOBIETAMI a nawet i MŁODYMI 😛
    Robisz co chcesz… pierzesz, konstrujesz pralki, żarówki ………………
    …………………..KOCHASZ SIĘ SAM ZE SOBĄ „Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimż, kogo się kocha!”

    kiedy jestem taka bliska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    @kiedy jestem taka bliska wrote:

    Moja dłoń!!! 😀

    Już nie jesteż mi aż tak 'obca’, więc ją pocałuję 😆

    Ale żeby było jasne, ja nie cmokam. lecz muskam najdelikatniej, jak tylko umie 'ciężki man’ 😉

    Wiesz w ponad 90%-ach wyczuwam sytuacje i kobiety…

    No powiedz, dobrze się zachowuję, czy grzeszę perfidnie i idiotycznie 😉 ?

    …No to bach w pazurek 😀

    Obcy atakują 😉
    Powiadasz delikatny w swej szorstkożci i… lekki w swej ciężkożci… wrrrr pokaż pazura h a r d m a n 😛

    Niestety nie zachowujesz się idiotycznie… hahah nie wspominając o PERFIDNYM ( ale jakże czasem cudownym 🙂 ) GRZESZENIU

    Ps. Uważaj na te -90 % 😀

    samykk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    hard-man czy ty jestes pokrzaniony calkiem? mamy wiecej siły to nam lepiej?? bo co, dom mozemy pobudowac to nam lepiej a kobieta niemusi go budować a i tak w nim mieszka? ty masz umysł pozbawiony nieco glebszego przemyslenia?? nieczytales tego co napisalem jak kobieta korzysta z calego mezczyzny a w tym z jego miesni?

    stabilniejszy uklad hormonalny, w ktorej sferze? w seksualnej one maja wieksza stabilnożć, caly czas je przeciesz zaspokajamy, rozejzyj sie i zobacz że dajemy im caly czas niemowi sie już fizycznie ale to cale poczucie psychiczne ktore karmi je każdego dnia, czy ty nie masz żadnego instynktu , zmysłów aby to wyczuć i piszesz za wszystkich męzczyzn że są mezczyznji pozbawieni sfer uczuciowych w porównaniu z kobietami, bo dałes sie nabrac na ich gadanine o miłożći, ty myslisz ze one są romantyczne przez samo to ze oczekują romantycznożci????? powiedz zeby byla jakas romantyczna , to nawet słowa nieuslyszysz bo ich umysl jest nastawiony tylko na dostawanie czegoż, one same nieumialy by byc nawet chwili romantyczne

    Osmieszasz sie, napiszesz na kobiety tyle dobrych cech, w niewiem ilu, 500literach a w jednej literze sie pomylisz i kobiety cie za to ukamieniują psychicznie, czy ty nic nieodczuwasz?? po co wogule na nich cokolwiek piszesz dobrze jak one cie wysmiewają, sto razy gorzej jadą po tobie niż po mnie a ty sie produkujesz, wysuwasz przemyslenia, dosc inteligentne, napewno przekraczające poziomem duzo razy kazda wypowiedz kobiety jaką by niewziąc, tylko po co to robisz, żeby wysmiały każdy twój tekst? to cale stado faministyczne

    Widac jestes naprawde twardy mezczyzna, czyli mozna powiedziec chyba idealny, taki ktory może przetrwac i to wżród kobiet

    niepodlegamy uczuciom, ty naprawde niewiesz ze niemozemy o nich mówić, że one MAJĄ PRZYWILEJ BYC UCZUCIOWE” a tak naprawde milosc ich nieinteresuje, TYLKO MATERIAL NA MEŻA co nie ma wogule porownania z pragnieniem 95% chlopaków takich nieco dojrzalszych 19 20 itd lat do milożći, oni chodzą zagubienie w tym swiecie plugawym i seksitowskim takim jak chcialy kobiety, a ty nawet w życiu niepomyslisz ze takie slabe istotki mogly byc do tego zdolne aby stworzyc taki swiat jaki widzimy

    kiedy jestem taka bliska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    hard-man czy ty jestes pokrzaniony calkiem? mamy wiecej siły to nam lepiej?? bo co, dom mozemy pobudowac to nam lepiej a kobieta niemusi go budować a i tak w nim mieszka? ty masz umysł pozbawiony nieco glebszego przemyslenia?? nieczytales tego co napisalem jak kobieta korzysta z calego mezczyzny a w tym z jego miesni?

    stabilniejszy uklad hormonalny, w ktorej sferze? w seksualnej one maja wieksza stabilnożć, caly czas je przeciesz zaspokajamy, rozejzyj sie i zobacz że dajemy im caly czas niemowi sie już fizycznie ale to cale poczucie psychiczne ktore karmi je każdego dnia, czy ty nie masz żadnego instynktu , zmysłów aby to wyczuć i piszesz za wszystkich męzczyzn że są mezczyznji pozbawieni sfer uczuciowych w porównaniu z kobietami, bo dałes sie nabrac na ich gadanine o miłożći, ty myslisz ze one są romantyczne przez samo to ze oczekują romantycznożci????? powiedz zeby byla jakas romantyczna , to nawet słowa nieuslyszysz bo ich umysl jest nastawiony tylko na dostawanie czegoż, one same nieumialy by byc nawet chwili romantyczne

    Osmieszasz sie, napiszesz na kobiety tyle dobrych cech, w niewiem ilu, 500literach a w jednej literze sie pomylisz i kobiety cie za to ukamieniują psychicznie, czy ty nic nieodczuwasz?? po co wogule na nich cokolwiek piszesz dobrze jak one cie wysmiewają, sto razy gorzej jadą po tobie niż po mnie a ty sie produkujesz, wysuwasz przemyslenia, dosc inteligentne, napewno przekraczające poziomem duzo razy kazda wypowiedz kobiety jaką by niewziąc, tylko po co to robisz, żeby wysmiały każdy twój tekst? to cale stado faministyczne

    Widac jestes naprawde twardy mezczyzna, czyli mozna powiedziec chyba idealny, taki ktory może przetrwac i to wżród kobiet

    niepodlegamy uczuciom, ty naprawde niewiesz ze niemozemy o nich mówić, że one MAJĄ PRZYWILEJ BYC UCZUCIOWE” a tak naprawde milosc ich nieinteresuje, TYLKO MATERIAL NA MEŻA co nie ma wogule porownania z pragnieniem 95% chlopaków takich nieco dojrzalszych 19 20 itd lat do milożći, oni chodzą zagubienie w tym swiecie plugawym i seksitowskim takim jak chcialy kobiety, a ty nawet w życiu niepomyslisz ze takie slabe istotki mogly byc do tego zdolne aby stworzyc taki swiat jaki widzimy

    ……………. brak słów

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    jestem za, jest to forma okazania szacunku 🙂

    ale teraz moje pytanie – jak kobiety okazuja szacunek facetom ? w nic nas nie całuja, możnaby coż wprowadzić 🙂

    szarak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    W obecnych czasach powszechnej dyskryminbacji mężczyzn, to juz chyba tylko półgłówki całują kobiety po rękach.

    Jak wiadomo, kobiety są biologicznie silniejsze od mężczyzn (tzn. bardziej wytrzymałe na stress, choroby, n****żywienie, wyczerpanie i in.). W związku z tym żyją żrednio o 8 lat dłużej, ale co istotne cieszą się rozlicznymi przywilejami: przechodzą na emeryturę o 5 lat wczeżniej (dla mężczyżn żredni wiek życia to 67 lat, wiek emeryalny to 65 lat, dla kobiet żredni wiek życia to 85 lat, wiek emerytalny to 60 lat….). Kobiety są też pod każdym względem uprzywilejowane w pracy i w społeczęństwie. Jak wiadomo, za takie samo przestępstwo kobieta dostaje znacznie mniejszy wymiar, niz facet (o ile w ogóle dostaje, bo z reguły winę zrzuca się na faceta)

    No to p… całujcie, całujcie dalej po rękach…. Tylko się przy tym nie żlińcie!

    samykk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Jak wiadomo, kobiety są biologicznie silniejsze od mężczyzn (tzn. bardziej wytrzymałe na stress, choroby, n****żywienie, wyczerpanie i in.)

    z tym że gdyby postawić kobiety w roli mezczyzn to pewnie by padly po kilku dniach, w roztargnieniu niewiedząc co sie dzieje osiwjały by ze stresu
    weszły by na czat, mija godzina, druga, a tu nikt do nich nienapisze
    jednak dotarło by to do nich gdyby tak naprawde sie stało

    a choroby, to już nastepstwa niczego innego jak stresu i bez porównania gorszych warunków pracy, brak akceptacji meskosci w społeczeństwie, wszechogólny tryjumf kobiety, wyzwolenie jej calego ciała, takie zjawiska jak okreżlanie publiczne przez kobiete, męzczyzny jako potrzebnego do zapładniania, czyli zgegradowanie do roli dawcy spermy, całkowity brak człowieczenstwa i sprowadzenie mezczyzny do maszyny ktora ma dbać o kobiete i sprostywac jej wymaganiom, co aż dziw bierze że kończy sie tylko 8lat krotszym życiem

    forumowiczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    muszę podzielić zdanie parvati. całowanie w rękę jest obleżne, też mam ochote zaraz potem umyć tą dłoń. to coż okropnego. zresztą nikt juz z moich znajomych, czy ogólnie osób „młodszych” tego nie robi. tylko wujkowie i w ogóle starsi panowie 😛 jak sie spotykamy na rodzinnych imprezach.
    to naprawde obleżne, a najgorzej jak facet ma wąsa i się go poczuje na dłoni… oblecha.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link]żka wrote:

    A w dodatku taka sprawa skoro kobieta nie lubi być całowana w rękę niech ją poda w taki sposób jak do zwykłego powitania lekko usztywnioną, żeby druga strona poczóła, że nie mamy ochoty na całusa. Ale nie zachowójmy się znowu tak że facet próbuje nas pocałować, a my stanowczo się z nim siłujemy, aby pużcił naszą dłoń. Uważam, że jest to bardzo niegrzeczne.

    dokładnie..

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    Całowanie w rękę? Nie znoszę!! Mam nawet odruch bezwarunkowy wycofywania ręki gdy czuję, że ta zostaje lekko unoszona do pocałowania.
    Ale… razu pewnego na zakończenie cholernie długiego spotkania z rodzaju „kolacja służbowa” moja ręka została pocałowana. Była to jedyna dopuszczalna forma okazania, że nie chodzi tylko o rozmowy branżowe. I to było mmhhmm miłe 😀 wręcz podszyte… erotyzmem…

    supersluby.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    nie lubię gdy obcy facet całuję mnie w rękę, ale osobiżcie uważam, że jak partner całuję kobietę, na pożegnanie, przywitanie itp to jest to urocze. Bardzo mi się to podoba i bardzo lubię gdy tak robi mój mężczyzna.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy całować kobietę w rękę?"

Przewiń na górę