czy faceci lubią gdy …

  • Autor
    Odp.
  • emotional_woman
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    pytam wprost.
    czy facet lubi kiedy kobieta się za nim ugania ?
    jako sygnal ze jej na nim zalezy.
    czy moze w ten sposob traci w oczach mezczyzny ?

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    W odróżnieniu od kobiet, lubią.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    pytam wprost.
    czy facet lubi kiedy kobieta się za nim ugania ?
    jako sygnal ze jej na nim zalezy.
    czy moze w ten sposob traci w oczach mezczyzny ?

    hm.. mysle ze zalezy jak ona to okazuje 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    pewnie tak… tylko zalezy jak to robią czy dyskretnie z klasą czy to raczej przypomina przeżladowanie. No i pewnie zalezy czy dana kobieta im sie podoba

    Klaudia K-ce
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Myżlę, że lubią bo im to schlebia.Mogą wtedy podbudować swoje ego.

    Mystery
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    ok faceci lubia…
    a co z mitem ze to do faceta nalezy pierwszy krok 😉

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ok faceci lubia…
    a co z mitem ze to do faceta nalezy pierwszy krok 😉

    to juz zalezy od faceta, ale myslę ze ten bardziej meski, pewny siebie zdobywca bedzie wolał zdobywać niz być zdobywanym

    a ten majacy jakies kompleksy, poczucie nizszożci będzie czekał na ruch kobiety

    tak mi sie bynajmniej wydaje

    Klaudia K-ce
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ale zarówno temu zakompleksionemu jak i temu pewnemu siebie na pewno sprawia to przyjemnożć.Co nie znaczy, że pozwalają dać sie poderwać takiej kobiecie.Często nawet wyżmiewają się z niej.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    tak zgadzam się że radożć to im napewno sprawia. A wysmiewaja się pewnie z tych, które im sie nie podobają lub robia to w sposób bardzo niedyskretny wręcz ożmieszający ją i jego

    modelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    😆 😀 😆 he!!he!!he!!Ja doskonale znam odpowiedź na to pytanie droga koleżanko 😡 Facet to jest taki twór,który bardzo lubi dominować czyli uwielbia jak kobieta go „adoruje”(czyt.ugania sie za Nim),ale radze robic to z umiarem, potem robi sie to dla niego normalne-przyzwyczaja sie i zaczyna „Cie” poniżać,przez co tracisz w jego oczach, bo wie ,że on juz nie musi sie starać o Ciebie-bo po co jeżli „Ty” jestes tak bardzo w nim zakochana-wiec go nie zostawisz!!i z każydym FACETEM tak jest -jeżli bedziesz BARDZO WIDOCZNIE okazywac mu swoją miłożć-TO STRACISZ W JEGO OCZACH-DRASTYCZNE ❓ ❓ ALE PRAWDZIWE ❗ 😈 pozdrowieńka dla Kobitek ,które tego doswiadczyły 😈 każda z nas potrafi byc małą diablicą 😈 –i bardzo dobrze,inaczej weszli by nam na GŁOWE 😀

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    To wszystko zależy od typy faceta. Mój facet mi powiedział że jak bym za nim latała to by nawet na mnie nie spojrzał. Jest typem zdobywcy i to wytrwałym bo starał się o mnie 2 lata. Sama byłam w szoku bo sądziłam że połazi z miesiąc i sobie da spokój a tu jednak miłożć wygrała 😉 Dlatego uważam że najpierw trzeba obadać jaki jest i potem dopiero zacząć działać 😉

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    To wszystko od faceta zalezy 🙂 ale najczesciej lubią byc adorowani 😉 chyba ze panienka przesadza 8)

    nudle-invejder
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Oczywiscie ze lubia. Bo nawet jesli im kobieta nie w smak to zawsze moga odprawic badz zniechecic….

    moj kumpel zpraszal np na wspolne ogladanie filmu „necromantica”

    ale przynajmniej wtedy mozemy grac w polotwarte karty… a nie ze ciagle to my mamy sie domyslac o co wszystkim dziewczeta patrzacym na nas chodzi

    i niby mamy sie domyslec wszystkiego po wzroku czy sugestiach.

    A najczesniej sie nie domyslamy.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Zawsze podziwialam i patrzylam jak dziewczyny ,ktore w owych czsach gorouja nad zwiazkami,lataly i lataja za facetami.Kurcze!Moim zdaniem to facet powinien latac za dziewczyna!Jesli mezczyznie zalezy na kobiecie to sam powinien zrobic ten pierwszy krok.Nie mozna sie narzucac i uganiac sie za kazdym facetem.Ja nigdy taka nie bylam.Ale to mowie,moje zdanie.Oczywiscie kazdy ma inne. 🙄

    Buzki! 😉

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    W odróżnieniu od kobiet, lubią.

    Dlaczego w odróznieniu?
    Naprawde myslisz, że kobiety tego nie lubią? Ja takową jestem i musze sie z Toba niezgodzić..
    Oczywiżcie mam na myżli „latanie” w subtelnej odmianie…a nie nagabywanie dziewczyny/chłopaka na każdym kroku..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy faceci lubią gdy …"

Przewiń na górę