• Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja jestem zdania,że to mężczyzna powinien robic pierwszy krok 😀 tak jakos nieciekawie wygląda kobieta latająca za facetem… można w subtelny sposób dac do zrozumienia facetowi,że Ci się podoba,ale jednak żadnych kroków nie należy podejmowac 🙂

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    A ja jestem zdania, że Kobieta powinna wiedzieć czego chce. I jeżli jakiż facet ją zainteresuje to powinna dać mu to do zrozumienia (oooczywiżcie subtelnie i małymi kroczkami 😉 ). Bo skąd taki biedny facet ma o tym wiedzieć 😀 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    To też włażnie mężczyzna powinien umieć odczytywać sygnały,które wysyła mu kobieta(o ile wysyła…jeżli nie wysyła żadnych,a interesuje się facetem to niech później nie ma pretensji,że nie wyszło… 😉 ) Jak mawia pewnien arofyzm: „Kobiety nie są niezrozumiałe,to mężczyźni są niedomyżlni ” 😉

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    To też włażnie mężczyzna powinien umieć odczytywać sygnały,które wysyła mu kobieta(o ile wysyła…jeżli nie wysyła żadnych,a interesuje się facetem to niech później nie ma pretensji,że nie wyszło… 😉 ) Jak mawia pewnien arofyzm: „Kobiety nie są niezrozumiałe,to mężczyźni są niedomyżlni ” 😉

    A ten aforyzm to na 100% wytwór Kobiety 😉
    A kobiety często wysyłają sprzeczne sygnały. Naprawdę.
    Nie mówię tu, że wszystkie ale często się to zdarza.
    A faceci to przecież proste stworzenia … chociaż z psychologii na zajęciach piątkę miałem 8)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Wiadomo-kobieta zmienną jest i pewnie dlatego Wy-mężczyźni nie nadążacie za naszym tokiem myżlenia 😉

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    W odróżnieniu od kobiet, lubią.

    Ja się z tym również nie zgodzę. Kobiety uwielbiają być adorowane ale tak jak napisała iga81 w subtelny sposób i w granicach dobrego smaku 😉

    Jeżeli chodzi o facetów, myżlę,że też to lubią.Ja np. sama zdobyłam swojego obecnego faceta i był zachwycony jak zobaczył,że się nim interesuje i próbuje się do niego zbliżyć. 😉

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Generalnie uwielbiają, zwłaszcza te niby babskie romantyczne gesty (list, kwiatek za wycieraczką samochodu, sms (telefon nie zawsze, bo za bardzo ingerujesz w ich teren), ale WSZYSTKO Z UMIAREM. Nie znoszą kobiet-bluszcz no i … przyjemniej jest króliczka gonic niż go złapać. Także machajmy im naszymi puchatymi ogonkami przed nosem, ale dajmy im pozór, że to oni nas łapią. 😉

    emotional_woman
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    ja stworzylam ten temat.
    więc teraz ja odpowiem 🙂

    napisalam go gdyz mialam problem bla bla bla…..
    pierwszy krok zrobił on.
    potem zerwał.

    ryzykowalam, gdy proponowalam spotkania, dzwonilam…
    skutek – wrocil do mnie i jestesmy razem do dziż.

    wniosek – jeden i ten sam facet czasem lubi zdobywać czasem lubi być zdobywanym 😉

    adis
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Ja myżlę, że faceci lubią – dokładnie tak samo jak i kobiety – oczywiżcie w granicach dobrego smaku. W końcu każdy lubi, jak mu się troszkę połechcze ego 😉 Ale z drugiej strony wydaje mi się, że facet mimo wszystko nie może być do końca pewien co też tej kobiecie siedzi w głowie 🙂

    kaktoos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Trzeba stale kontrolowac poziom ego aby zbytnio nie wzroslo, tak Kobiety kontroluja nam jak i my Wam, zalezy od osobowosci i kto dominuje w związku i kto kocha bardziej, bo chyba nigdy albo baaardzo rzadko oboje kochaja tak samo…

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    hmmm moze i faceci lubia byc podrywani, ale ja bym sie chyba nigdy nie zdobyla na taki krok zeby poderwac chlopaka, poprostu mi jako kobiecie by to nie odpowiadalo

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    uważam że faceci lubia jak się Ich podrywa ale zumiarem:) jak widza ze jakas kobieta Jest NImi zachwycona i chce się doi Nich zblizyc:):D:D

    pamietam jak się poznawałam zMOim to ja się zbierałam aby do Niego zagadac ale On mnie uprzedził:D:D

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy faceci lubią gdy …"

Przewiń na górę