czy ma powod do zlosci??

  • Autor
    Odp.
  • ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    niewiem czy moj chlopak ma powody do zlosci w pewnej sprawie. odkad sie znamy, znam tez jego najblizszego przyjaciela michala. oni byli prawie nierozlaczni i to dzieki michalowi jestesmy razem. ale tomek od pewnego czasu sie zlosci i powiedzial mi ze to przez michala bo on zbyt czesto za nami lazi i niemamy chwili spokoju. michal jest tez teraz moim przyjacielem ale z PEWNOSCIA nikim wiecej. troche go rozumie bo w koncu ma prawo sie z nami zadawac. tomek jest tez zly bo michal powiedzial mu „wiesz uwazam ze anka jest bardzo ladna i gdyby tylko niebyla twoja dziewczyna…” czy uwazacie ze tomek ma racje i powinnismy troche ograniczyc kontakty z michalem czy nie????

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    a ciebie nie męczy ciagle towarzystwo „przyjaciela”? nie wolałabys troche wiecej czasu pobyc tylko i wyłącznie ze swoim chłopakiem?

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    chcialabym ale zrozum ze czuje sie troche winna. kiedys byli super kumplami a teraz tomek niema dla niego czasu bo spedza go ze mna. jest mi glupio

    Ivory
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    hmm ale Twoj chlopak zlosci sie na…? kazda para powinna miec swoje intymne chwile i nawet najlepszy kumpel czy kumpela powinni to zrozumiec bo z pewnoscia znajda sie w takiej sytuacji 🙂

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    chyba denerwuje go tez to ze michal jest bardzo mily i sie stara. ale ja to doceniam bo wiem ze chce dobrze i zawsze mial dobry wplyw na nasz zwiazek

    Ivory
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    wiesz troszke rozumiem Twojego chlopaka… lekka zazdrosc jest wyrazeniem milosci ale jesli Michal powiedzial mu cos takiego to automatycznie stal sie jego konkurentem, zagrozeniem… tacy juz oni (faceci) sa 🙂

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    wydaje mi sie ze michal nie powiedzial tego tak na serio tylko niby zartem. ale tomek wszystko zbyt bardzo bierze do siebie. to dzieki michalowi sie poznalismy i mial zawsz dobry wplyw na nasz zwiazek ale tomek mi powiedzial ze ostatnio mu to nie pasi

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    eh te sfatki….
    skoro twoj chlopak chce troche ograniczyc kontakty z tym chlopakiem…
    to zrobcie tak…
    chyba lepiej pobyc we dwoej niz w troje… pozatym ten chlopak powinien byc taktowny i nie przebywac z wami zawsze…

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    tyle ze ja w pewnym sensie sie przyczynilam do tego ze ich kontakty sie zmiejszyly. bo zanim tomek mnie znal to dozo czasu spedzal z michalem. a teraz te kontakty sie ograniczyly. gdyby nie to ze czasem przebywa z nami to pewnie by sie juz wogle nie widywali

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ej co ty sie tak obwiniasz o wszystko?
    i dobrze ze tak sie stalo? to wolalabys zeby on ciagle siedzial z kolega niz z toba..
    moj chlopak tez wybral mnie… wkoncu to ze mna bedzie zakladal rodzine a nie z nim…
    obudz sie!

    Ivory
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    powoli zaczynam miec wrazenie ze bardziej Ci zalezy na Michale… fajnie ze pomogl, fajnie ze to dzieki niemu ale czy to znaczy ze musisz mu sie odplacac? sfatajac was powinien sie liczyc z konsekwencjami. tu wybor jest prosty 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    i znowu nic nie rozumiem 😯 przecież to normalne człowiek dorasta ma partnera no to dziwne że dla niego maja byc wazniejsi koledzy czy kolezanki. Zycie składa sie z etapów w przeciwnym razie nadal bawilibyżmy sie w piaskownicy… taka kolej rzeczy

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    kurna beczy ukradli mi zabawki w piaskownicy 🙁
    kto przyniesie dzisiaj bo mnie oszyto….

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ja kiedys tez stracilam przyjaciolke przez jej chlopaka i wiem jakie to uczucie 😳 ale tomek z dnia na dzien coraz czesciej mowi mu – niemam czasu. chociaz wydaje mi sie ze ma troche okazji zeby sie z nim spotkac

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a co ty sie tym przejmujesz? bo ja nie rozumiem o co ci chodzi…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy ma powod do zlosci??"

Przewiń na górę