• Autor
    Odp.
  • poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Według mnie są wspólne gatunki, które przeczytają obie płcie i są takie, które polubi bardziej tylko jedna. Nie widziałam faceta, który czyta harlequiny

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Ja też nie. Choć może są i tacy

    kreollis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Faceci są z reguły dobrymi obserwatorami, więc mimo że mogą nie rozumieć zachowań kobiet, to potrafią wychwycić pewne mechanizmy i standardy wg, których poruszamy się w naszej kobiecej psychice:) Dlatego uważam, ze mężczyźni mogą pisać i piszą żwietne ksiażki, które trafiają do kobiet, bądź są im bliskie.

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    W sumie sama mam kilku dobrych kolegów, którzy rozumieją kobiecą psychikę praktycznie tak, jak inne kobiety.

    megan_fox
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja lubię książki Nicholasa Sparksa. W wieku 30 lat napisał Pamiętnik, a jest to jedna z najlepszych historii o miłożci. Jego książki są bestsellerami. Jest on bardzo dobrym przykładem że mężczyźni potrafią pisać dobre książki dla kobiet. 🙂

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Sparksa nie czytałam, ale skoro tak polecasz, to może w wolnej chwili się nim zainteresuję:)

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Ja też polecam. Rzeczywiżcie godny uwagi

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy mężczyźni powinni pisać książki "kobiece"?:)"

Przewiń na górę