• Autor
    Odp.
  • Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    quapa ja żeby dostać się do tej przychodni musiałabym zrobić conajmniej 150 km w jedną stronę,więc w tej sytuacji jest to dla mnie niemożliwe,obecnie jestem na poszukiwaniu lekarza na miejscu.

    A co do diagnozowania samemu swoich wątpliwożci – mnie zawsze jakoż wszystko wskazuje na ciążę lub zespół policystycznych jajników. Jednak jak można być mądrzejszym od lekarza. To ich tylko złożci a nie cieszy.

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    a skad jestes? moze u ciebie na miejscu tez cos dobrego znajdziesz.

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    pochodzę z małej miejscowożci.

    A tak nie z tej beczki, będac ubezpieczona w NFZ to mogę iżc do każdej przychodni w każdym mieżcie?

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    wlasnie nie wiem jak to jest, teoretycznie chyba tak. ale pamietam ze kolezanka miala kiedys z tym problem w przychodni jednej. ale to tylko dlatego ze babeczki w rejestracji byly leniwe na dodatkowa papierkowa robote. bo chyba jak pojdziesz w jakies pozadne miejsce gdzie przyjmuja i prywatnie i na nfz to nie powinno byc problemu.

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    antykoncepcja nie leczy przyczyny, ale ukrywa skutki.

    zaden madry ginekolog nie przepisuje jej jako leku.

    Ja się może nie znam. A co przepisuje?

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    pochodzę z małej miejscowożci.

    A tak nie z tej beczki, będac ubezpieczona w NFZ to mogę iżc do każdej przychodni w każdym mieżcie?

    Tak ale musisz się do niej zapisać. Nie jestem pewna ale chyba trzeba się wczeżniej wypisać z przychodni poprzedniej. Na pewno masz możliwożć wyboru szpitala w Zakopanem nawet jeżli mieszkasz w Gdańsku 🙂

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Dzięki poduszyciel.Chodzi mi o to,że jestem zarejestrowana w przychodni w mojej miejscowożci, jednak studiuję dziennie w innym miejscu i dlatego zaciekawiło mnie,czy na NFZ mogłabym leczyć się tutaj. Jednoczeżnie nie tracąc możliwożci leczenia się w przychodni rodzimej.

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że lekarze również się mylą i to bardzo, bardzo często. Mówię to z własnego dożwiadczenia, niestety.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy mieć pretensje do ginekologa?"

Przewiń na górę